Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.
Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення RULES » Сер, 09 червня 2021, 10:41

vovka писав:
Сер, 09 червня 2021, 10:20
Lyubomyr писав:
Сер, 09 червня 2021, 10:04
так планується заміна Фієсті чи ні?
планується, але це літо планую ще на чайці покататися хоч 2 рази, відповідно в ходову так чи інакше треба вкластись )
Скоро жінка має родити і я зрозумів що це останній шанс. Щораз ближче на горизонті маячить якийсь сімейний автомобіль, бо якщо з 1 дитиною воно ще ОК, то з двома вже нема місця :(((((
RULES писав:
Сер, 09 червня 2021, 10:17
воно їхатиме в рази яскравіше, але скрипітиме
і жовтий і червоний скрипить? Я чув колись що тільки той пожостче червоний скрипить.
в сам раз переходити на Ford Explorer ST ))
VAG вже не той

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Вів, 15 червня 2021, 14:24

Знайшов час і рішив поміняти трос правого сидіння. Обірвався. Сидіння перестало відкидатися.
Шукати якісь сервіси було лінь, бо то така специфічна робота, певно не кожен і з тим бавитися хоче.
Трос купив на аліекспресі. Заодно купив і кнопку. Разом до 25$.
Переглянувши пару відео поняв що з кнопкою будуть проблеми. Майже кожен ломає кріплення.
Також переглянув це відео, і поняв що напевно нічого складного там немає.
https://www.youtube.com/watch?v=ngcg7llcBvg

Зняв клему з акума.
Відключив аербег з сидіння.
Відкрутив 4 болта і зняв сидіння взборі.
Далі зняв власне саме сидіння (2 болта) щоб був кращий доступ до троса.
Далі прийнявся демонтовувати кнопку. Короче як не старався - зробити акуратно не вийшло, кріплення зломав :)
Огляд показав що оригінальна кнопка і кнопка з алі нічим не відрізняється (можливо чуть-чуть відтінок не той), з алі навіть ті кріплення чуть помасивніші.
Відщепив кріплення обшивки знизу, і чуть підтянув обшивку вверх. Підтягувати її так високо як на відео небуло сенсу, так само як і відщолкувати там якісь залізяки в сідушці. Трос легко вийнявся.

Сам трос з алі і оригінал - майже ідентичні. Довжина точно така сама. На оригінальному додаткова обойма з резини йде майже на всю довжину - на китайському вона трохи коротша. На що впливає неясно.

Замітив якісь наклейки на сидінні Johnson Controls 30/07/07 і на самому тросі 27/07. Машина зібрана в серпні 2007 якщо вірити розшифровці, все ніби співпадає.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Зібрав все в зворотному порядку. Було легше бо з кнопкою вже не парився - просто защолкнув на місце і все.


Поломка:


Результат

Аватар користувача
myzikk
Повідомлень: 2847
З нами з: Нед, 30 грудня 2012, 00:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 14 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення myzikk » Сер, 16 червня 2021, 09:04

vovka писав:
Вів, 15 червня 2021, 14:24
Знайшов час і рішив поміняти трос правого сидіння. Обірвався. Сидіння перестало відкидатися.
Шукати якісь сервіси було лінь, бо то така специфічна робота, певно не кожен і з тим бавитися хоче.
Трос купив на аліекспресі. Заодно купив і кнопку. Разом до 25$.
Переглянувши пару відео поняв що з кнопкою будуть проблеми. Майже кожен ломає кріплення.
Також переглянув це відео, і поняв що напевно нічого складного там немає.
https://www.youtube.com/watch?v=ngcg7llcBvg

Зняв клему з акума.
Відключив аербег з сидіння.
Відкрутив 4 болта і зняв сидіння взборі.
Далі зняв власне саме сидіння (2 болта) щоб був кращий доступ до троса.
Далі прийнявся демонтовувати кнопку. Короче як не старався - зробити акуратно не вийшло, кріплення зломав :)
Огляд показав що оригінальна кнопка і кнопка з алі нічим не відрізняється (можливо чуть-чуть відтінок не той), з алі навіть ті кріплення чуть помасивніші.
Відщепив кріплення обшивки знизу, і чуть підтянув обшивку вверх. Підтягувати її так високо як на відео небуло сенсу, так само як і відщолкувати там якісь залізяки в сідушці. Трос легко вийнявся.

Сам трос з алі і оригінал - майже ідентичні. Довжина точно така сама. На оригінальному додаткова обойма з резини йде майже на всю довжину - на китайському вона трохи коротша. На що впливає неясно.

Замітив якісь наклейки на сидінні Johnson Controls 30/07/07 і на самому тросі 27/07. Машина зібрана в серпні 2007 якщо вірити розшифровці, все ніби співпадає.

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Зібрав все в зворотному порядку. Було легше бо з кнопкою вже не парився - просто защолкнув на місце і все.


Поломка:


Результат
а кинь будь ласка посилання на трос, бо крутили Корнилюка фієсту теж трос лопнув, треба поміняти)
:p

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Сер, 16 червня 2021, 09:14

myzikk писав:
Сер, 16 червня 2021, 09:04
а кинь будь ласка посилання на трос, бо крутили Корнилюка фієсту теж трос лопнув, треба поміняти)
https://aliexpress.com/item/4000549679607.html (тут бачу доставку поставили дорогу, було безплатно)

або

https://aliexpress.com/item/1005002429588400.html (тут все без змін, но тільки лівий)

Но по оригінальному коду воно там багато пробивається в інших продавців.
За це повідомлення автора vovka подякував:
myzikk (Сер, 16 червня 2021, 09:30)
Рейтинг: 3.7%

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Вів, 06 липня 2021, 11:51

Будуть гонки :D Я надіюсь.
Рішився на Bilstein B6. Інших варіантів особо не є. Оригінал я вже пробував - цінник +- той же. З конями оф. дистрибутор ніфіга не відписав, я за ним бігати не буду. Оф дилер більштайна в Україні які торгують на dok.ua - вчора сказали що їх взагалі нема і може через місяць зверніться.. Цінник той же що і з Польші +-. Короче заказав в PartsDim з Ковеля в яких вже брав диски ротінгер, надіюсь не підведуть, твердо обіцяли 4 робочі дня, в крайньому разі до 15 липня у Львові.
Зображення

Також на днях планую їхати на LevelUP підтягнути по ходовій соплі, і поміняти масло зі свічками.
Гранату взяв FAG (не особо рив, просто спитав в LevelUP щоб щось більш менш нормальне), підвісний підшипник INA, задню подушку і шарову взяв якісь Sasic (французькі sasic.fr, шарова була дорожча за SKF на пару грн якби шось, а подушка не думаю що буде гірша на лемфордер який і так фігню проїхав, смислу переплачувати небачу)

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » П'ят, 09 липня 2021, 11:33

Був на СТО в LevelUP.
Добрі новини такі.

Свічки замінили (обійшлись порядка 950 грн з доставкою, точно не памятаю, самі по собі свічки коштували так:
NGK 4477 / ITR6F13 4 шт. 884.04 221.01 за 1 шт.
Робота 200 грн.

Старі свічки вже в принципі всьо. Як бачим по оригіналу стоять ті самі NGK з лейбою Motorcraft.
Скільки вони проїхали невідомо. Попередній власник казав що міняв в офіціалів но в сервісній я записів не знайшов, но помоєму в інших паперах десь то є, лінь рити.
Я на них проїхав 70к. Можна сказати що ірідієві свічки на нашому бензині (переважно лив ОККО, но часто і шелл віпавер) ходять досить таки непогано.
Стан можна оцінити на фото:
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Також поміняв масло як завжди Aral Hightronic Ford 5w30 і фільтр Motorcraft оригінальний.
Попередня заміна на 113043. Зараз 120+. Ну раз в 7 тисяч або раз на рік.
http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.p ... 0#p1578837

Також була замінена ліва шарова і подушка кпп.

Продіганостова стан резинок які тримають вихлопну. Що можна сказати.. резинка лемфордер яку я вже міняв хоч і не надірвана але вже якась як розтягнута - мало що там тримає, а всі решта ще по оригіналу жосткі в гарному стані. Короче з тими замінниками це печаль. Незнаю чи брати знов замінник але вже якийсь нібито нормальний Bosal (хоча і Lemforder ніби не останній) чи не пожаліти лишні 200 грн на оригінал.

На тому з добрими новинами все.

З гранатою і підвісним підшипником після заміни сталася халепа. Про то більш детально на наступному тижні якщо все буде добре )
Тут мушу підтримати САХАР який каже що багато речей краще б/у но в оригіналі чим нові замінники які часто в результаті обходяться ще дорожче.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Чет, 15 липня 2021, 11:48

Значить епопея з правим приводом вроді як закінчилася. Чи надовго питання.

Загалом я дотримуюсь принципу "не мішай машині їздити", "лучшее враг хорошего" і т.п. :D

По результатах діагностики в офіціалів рішив все "довести до ідеалу" і замінити праву гранату і підвісний підшипник.
В їзді я ніякого дискомфорту не відчував, єдине що в повороті якщо дати газу то було чути чуть таке калатання , ну так ніби зовнішній гранаті потрохи приходить кінець.

Отже 8 липня заїхав на СТО.
800 грн граната (FAG), 400 грн підвісний (INA), 850 грн робота (зняти привід, поставити, поміняти підшипник , гранату). Ітого 2050 грн.
Ніби зробили, кажуть готово. Виїжджаю, дав газу по прямій - дика вібрація. Привід нереально вібрує, більше 60 їхати вже стає некомфортно. Приїхав глянули, кажуть "внутрішній гранаті жопа" - чого жопа я так чесно кажучи недуже зрозумів (ніби через вбитий старий підвісний такий ефект), адже ніяких вібрації я ніколи не відчував ні на якій швидкості, а 200 їхав ще недавно )))
В кого які думки з цього приводу?



Ну варіантів нема, запитав що там по замінниках - нічого. Цілий привід форд в оригіналі від 12к грн.
Купив швиденько на шроті біля Рівного беушний привід але ніби як в гарному стані (був за 1700 зі збитою різьбою на зовнішній гранаті, теоретично ту зовнішню я вже купив нову і можна було б поміняти але нехотів вже туда лізти, і був за 2200 грн - взяв той ліпший, з доставкою вийшов 2350 грн).


Привіз.
Зняли старий, я так глянув що якісь вони недуже однакові :( Внутрішня граната на тому що я купив якась менша в діаметрі, а вона шо там шо там оригінальна. Зовнішня тоже інакша чим той замінник FAG (менша). Короче напрягся.
Зображення

Рішив ще глянути сам в інтернеті на сайті SKF замінники по цілій полуосі - і вони є... Хйз чого їх ніде не показувало в підборі там де я питався і де сам пробував (автопро, exists)
І ціна демократична за 4500 грн цілий привід взборі з гранатою і підшипником. Халява якщо чесно. Знав би раніше я б того беу навіть не купував.
https://vehicleaftermarket.skf.com/ru/r ... s/VKJC5723
https://dok.ua/ua/result2/art?id=2495945610

Ну але свалу нема, треба ставити що є, бо тиждень без машини з вагітною жінкою - якось стало напряжно :D
Поміняли знов, ще +500 за роботу і все ніби ОК. Вібрації пропали.

Ітого витрат 4900 грн, тиждень без машини і з беушним приводом (добре хоч підшипник новий).

Якби зразу купити той новий SKF (но то треба було вчасно продіагностувати внутрішню гранату) то вийшло би ну 5200 з роботою і доставкою, зато була б нова полуось. Но знову ж таки то ще питання що краще - новий замінник чи беушний оригінал. Я в тому зараз не впевнений.

Так чи інакше проблемка вирішена, наразі все їде гарно, а там життя (особливо трек-дні на Чайці) покаже :D


p.s. На СТО дехто питав мол чого пробіг 120, а вже привода під заміну.. Я завжди кажу що пробіг то не є головне. Залежить який той пробіг. Постійне місто, старти зі світлофора, всякі гірські гонки на Ужку і на Верецькому (а коли одне колесо попадає в гравій а друге в гарний асфальт - то це здоров'я приводам не добавляє :D ), всякі Чайки і інші гонки які свого часу були, не то щоб дуже багато, але були. Така вже доля хотхетчів :D

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Нед, 18 липня 2021, 16:50

Трошки тюнінгу :)

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Tested on Nurburgring Nordschleife :)

Незнаю як воно буде в їзді, но принаймні в руки взяти приємно :)
Пильник в комплекті вже встановлений.
Відбійники непотрібні, точніше вони є но в корпусі самого аморта.

Хто що скаже з приводу прокачки їх перед установкою?
Я переглянув інструкцію, там про то ні слова, но багато майстрів вважають що це необхідно.

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення RULES » Вів, 20 липня 2021, 09:08

став просто згідно мануалу на аморти
VAG вже не той

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення andrew » Вів, 20 липня 2021, 09:13

В цих амортах є одна проблема - через бруківку вони з часом починаються підстукувати. Я свої відправляв в Одесу де за адекватні гроші їх роблять правильними, а саме доставляють ще одну направляючу по якій ходить сам аморт, бо те що жовте - це корпус :)
Аморти бомба але по бруківці краще валити 70-80 ))
Пильники ці фігові, до року і вмерли. Слідкуй за ними, бо далі йде сальник, який з часом починає болото пропускати всередину.
Однотрубні амортизатори не потрібно прокачувати, а майстри просто олені, бо ніфіга не вчаться і для них всі аморти однакові

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Вів, 20 липня 2021, 11:20

Завтра записався на заміну. Скажу щоб нічого не прокачували, думаю якби це було треба то про то би згадали в інструкції.
andrew писав:
Вів, 20 липня 2021, 09:13
Пильники ці фігові, до року і вмерли.
А виглядають гарно :)

А у вас часом нема на них якихось людських пильників? Бачу ви якісь неопренові зараз рекламуєте.
andrew писав:
Вів, 20 липня 2021, 09:13
Я свої відправляв в Одесу де за адекватні гроші їх роблять правильними, а саме доставляють ще одну направляючу по якій ходить сам аморт
щось неохота лізти в новий аморт ))) Може з часом.

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення andrew » Вів, 20 липня 2021, 12:37

На своїх поки що тестую неопренові але, то пильники з рейки і вони трішки завузькі..

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Чет, 22 липня 2021, 11:50

Аморти поставили, зразу на розвал на Вулкан заїхав бо щось після заміни шарової і тих приводів руль став криво.
На розвалі праве колесо показало що стоїть не так як треба, порівняли, руль тепер рівно )
Зображення
Зображення

Розвал 400 грн.
Заміна амортів 1200 грн.

Різниця з каябами відчувається. Машина стала набагато краще повертати - крени суттєво зменшилися. Але й не стала якась прям "дубова" як то було на стокових (ще коли вони були в ідеалі). Сказав щоб не прокачували ) Може ще "прокачається" , наразі кілометрів з 20 проїхав.
В ідеалі ще б задні поміняти теж.

І ложка дьогтю :(
на розвалі замітили що під бачком якось мокрувато від антифризу. Рівень чуть чуть впав. Бачок я недавно міняв на беушний (варто було б не економити і купити новий), може знов десь якась тріщинка незамітна. Бо візуально при заведеному моторі я небачу звідки щось капає. Помпа тоже суха.
Дивно що при заміні амортів цього не побачили, мав би ще зайвий день щоб щось зробити з тим. Трек дні під загрозою )))

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення sashanova » Чет, 22 липня 2021, 12:42

vovka писав:
Чет, 22 липня 2021, 11:50
Рівень чуть чуть впав. Бачок я недавно міняв на беушний (варто було б не економити і купити новий), може знов десь якась тріщинка незамітна. Бо візуально при заведеному моторі я небачу звідки щось капає.
у мене така фігня була на Е53..три дня шукав звідки капає, бо бачок зараза мав мікротріщину по шву і на Тдо 100 гр. не тік, далі його видно чуть роздувало тиском і починав капати, остиг-не капав :( в тебе напевно те саме

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення sapphir » П'ят, 23 липня 2021, 10:06

А не скидає бачок зайве? Нещодавно мав проблему - стравлює і стравлює, рівень падає. Замінив корок на радіаторі - все пройшло. Хоча, як на мене, старий корок від нового ( брав оригінал ) не відрізняється візуально...
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
Lyubomyr
Повідомлень: 4053
З нами з: Нед, 21 січня 2007, 21:57
Стать: чоловік
Авто: Barkas B1000
Звідки: Стрийщина
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 27 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Lyubomyr » П'ят, 23 липня 2021, 12:35

vovka, відпишись коротко по амортах, як будуть себе вести. То трохи під спорт?
Хочу собі на Тігуані міняти, пишуть що брати оригінал і не шукати меду, але все ж...

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення RULES » П'ят, 23 липня 2021, 15:19

то Б6 - удосконалені, спортивніші. щось типу Kayaba Ultra SR по класу. тобто вище ОЕМ по спеках спортивності, але під стандартні пружини
VAG вже не той

Аватар користувача
Lyubomyr
Повідомлень: 4053
З нами з: Нед, 21 січня 2007, 21:57
Стать: чоловік
Авто: Barkas B1000
Звідки: Стрийщина
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 27 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Lyubomyr » П'ят, 23 липня 2021, 17:56

RULES, Це мені адресовано?

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » П'ят, 23 липня 2021, 20:33

sapphir писав:
П'ят, 23 липня 2021, 10:06
А не скидає бачок зайве? Нещодавно мав проблему - стравлює і стравлює, рівень падає. Замінив корок на радіаторі - все пройшло. Хоча, як на мене, старий корок від нового ( брав оригінал ) не відрізняється візуально...
та ніби не скидає.
з антифризом сьогодні проблем небуло. щось воно десь потіє і все.
а проїхав я сьогодні 1100 км + 4 сесії по 15хв на чайці (то аж забагато для машини). завтра відпишусь бо валюсь з ніг ))) псіханув. в 1 ночі виїхав на Київ, в 9 вечора приїхав з Києва.

sashanova писав:
Чет, 22 липня 2021, 12:42
у мене така фігня була на Е53..три дня шукав звідки капає, бо бачок зараза мав мікротріщину по шву і на Тдо 100 гр. не тік, далі його видно чуть роздувало тиском і починав капати, остиг-не капав в тебе напевно те саме
я думаю так і є. бо минулий бачок вмирав тоже не відразу. думаю тут та сама проблема.

Lyubomyr, аморти як на мене кращі за сток. Но то в моєму випадку, я незнаю як буде на тігуані.
В мене сток був дубовий, хоча тримав гарно. Нічим не гірше ніж ці.
А ці ніби по місту не дубові, а повороти тримають чотко. Приємно їздити і по трасі і на кільці. То небо і земля з тими каябами шо я мав.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » П'ят, 23 липня 2021, 20:38

Думав порша наказати, но не вийшло :D

Зображення

Фото трохи з невдалого ракурса, бампер втомився, треба буде зробити якось.
Зображення
За це повідомлення автора vovka подякував:
gooliver (П'ят, 23 липня 2021, 22:00)
Рейтинг: 3.7%

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 25 гостей