Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.
Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Dexter » Нед, 16 січня 2022, 15:23

vovka писав:
Нед, 16 січня 2022, 13:04
з одного боку добре, а з іншого говорить про те що з гонками в нас дупа. Одна єдина повноцінна по суті кільцева траса на 40млн населення, і немає повної загрузки.
дуже слабо розвинутий автоспорт у нас)
там вище baton писав, шо спортсмени переходять у дріфт, бо це єдиний автоспорт, де є глядачі.....
але одне уточнення: ~50% глядачів дріфту - не знають правил дріфту, а просто йдуть селфі зняти і дим побачити) від того стає ще сумніше
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
Baton
Повідомлень: 131
З нами з: Пон, 13 вересня 2021, 21:34
Стать: чоловік
Авто: Honda civic type R
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Baton » Нед, 16 січня 2022, 16:30

Dexter писав:
Нед, 16 січня 2022, 15:23
vovka писав:
Нед, 16 січня 2022, 13:04
з одного боку добре, а з іншого говорить про те що з гонками в нас дупа. Одна єдина повноцінна по суті кільцева траса на 40млн населення, і немає повної загрузки.
дуже слабо розвинутий автоспорт у нас)
там вище baton писав, шо спортсмени переходять у дріфт, бо це єдиний автоспорт, де є глядачі.....
але одне уточнення: ~50% глядачів дріфту - не знають правил дріфту, а просто йдуть селфі зняти і дим побачити) від того стає ще сумніше
я тобі більше скажу))) я вже в той час коли я попав перший раз на дріфт, я вже був дуже давно в професійному автоспорті, але ні правил, ні пілотів не знав... чеснокажучи так дивитись дріфт без знання це на разок)))) а тут люди всетаки приходять... і не тільки дріфт... вот гляньте фільм Міллера про UDC 2021
https://www.youtube.com/watch?v=iyoybbp ... hoisMILLER
як вони працюють з глядачем, спонсором і партнерами...
а так то в нас всі гонщики дуже високої думки про себе... і про свій вид гонок...

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Нед, 16 січня 2022, 18:43

Зображення
Зображення
Зображення

З допомогою молотка, зубила і пари матюків "випресував" (знищив) старі сайлентблоки в подушці. Подушку помив, і поставив Powerflex. Зайшли тугенько :) Синій жорсткіший, то відчувається. Оця мала вставочка у великому сайленті на фото для регулювання жорсткості. Якщо зажорстко то інструкція пише що її можна зняти. Но як на мене воно зажорстко небуде, я би брав синій но їх окремо нема тільки в зборі з подушкою і значно дорожче. Дивно, бо малий синій є окремо.

Лишилось змазати площину і отвір тою змазкою перед установкою і і готово.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Нед, 16 січня 2022, 19:01

Dexter писав:
Нед, 16 січня 2022, 15:23
дуже слабо розвинутий автоспорт у нас)
треба розвивати.. хто чим може.. з миру по нитці бідному сорочка ))) Може якщо класи почнуть наповнюватися всякими аматорами достатньо то і в оргів буде більше стимулу.
Baton писав:
Нед, 16 січня 2022, 16:30
як вони працюють з глядачем, спонсором і партнерами...
Ну ці з RTR в плані організації тоже досить все гарно і грамотно роблять на time-attack. Наприклад паралельно з етапами проводить ще всякі тюнінг шоу, звук і т.п. Люди приходять (щоправда там і дріфт на розігріві бачу був :D ).
https://www.timeattack.rtr.ua/news/101

Аватар користувача
Baton
Повідомлень: 131
З нами з: Пон, 13 вересня 2021, 21:34
Стать: чоловік
Авто: Honda civic type R
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Baton » Нед, 16 січня 2022, 19:18

vovka писав:
Нед, 16 січня 2022, 19:01
Ну ці з RTR в плані організації тоже досить все гарно і грамотно роблять на time-attack. Наприклад паралельно з етапами проводить ще всякі тюнінг шоу, звук і т.п. Люди приходять (щоправда там і дріфт на розігріві бачу був ).
там суть в тому що одні і ті ж люди роблять)))) Поліна Артюх)))) вона і дріфт і тайм атак робить...
то ж чемп україни з дріфту називається RTR Drift Attack )) а з тайм атаку нац серія)))....
навіть по тому видно різницю... що з тайматака не роблять ЧУ....

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Нед, 16 січня 2022, 19:26

Baton писав:
Нед, 16 січня 2022, 19:18
навіть по тому видно різницю... що з тайматака не роблять ЧУ....
То що нацсерія то я знаю, був трохи здивований бо вже воно є багато років і ніби як популярне.
А чого не роблять ЧУ? Політика? Навіть з драгу де пілот мало що рішає є ЧУ , а тут все таки пілот рішає побільше.

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення sapphir » Пон, 17 січня 2022, 07:10

vovka писав:
Нед, 16 січня 2022, 18:43

З допомогою молотка, зубила і пари матюків "випресував" (знищив) старі сайлентблоки в подушці. Подушку помив, і поставив Powerflex. Зайшли тугенько :) Синій жорсткіший, то відчувається. Оця мала вставочка у великому сайленті на фото для регулювання жорсткості. Якщо зажорстко то інструкція пише що її можна зняти. Но як на мене воно зажорстко небуде, я би брав синій но їх окремо нема тільки в зборі з подушкою і значно дорожче. Дивно, бо малий синій є окремо.

Лишилось змазати площину і отвір тою змазкою перед установкою і і готово.
З"явиться вібрація на холостих. Думаю саме для боротьби з нею і зробили ту вставку - зробити ту подушку більш "комфортною". Бо за постійної їзди на схожій подушці в мене збільшувався центральний отвір в великому сайленті - в плані комфорта ставало краще бо та шпарина починала компенсовувати вібрацію.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Пон, 17 січня 2022, 09:26

sapphir писав:
Пон, 17 січня 2022, 07:10
Думаю саме для боротьби з нею і зробили ту вставку - зробити ту подушку більш "комфортною"
напевно. Но для комфорту думаю і стандартної подушки достатньо. Я поліуретан ставлю не для комфорту. Мені треба щоб передачі чотко включалися на нерівній дорозі і воно не вмерло за 2 гонки як стокова.

З Інструкції
https://www.powerflex.co.uk/i/product_i ... FI-min.pdf
Note: to increase stiffness of the bush, insert part B into the voids of part A.
Вібрація вже відчувається з двома поліуретановими вставками в інші подушки. Ця якщо і добавить, то принципово вже нічого не змінить, я вже звик )))

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Пон, 17 січня 2022, 20:23

Продав сьогодні на OLX свій адаптер vgate icar pro OBD який недавно купив. Майже за ті самі гроші (20$ = > 500 грн), зато за день пішов (навіть були любителі поторгуватися.. я того не люблю і відписував довго.. і поки торгувалися то вже хтось інший оформив за всю ціну OLX доставку :D )

І зразу замовив кращий.. ну і дорожчий. 46$, але з підтримкою фордовської шини MS-CAN (і без всяких тумблерів) і з вищою швидкістю роботи. Швидкість роботи я надіюсь пригодиться на гонках, бо відсутність перебоїв і нормальна швидкість логування це важливо. А діагностика по шині MS-CAN то вже таке.. ну лишнім небуде. Програмувати щось важливе по BT і так очково, но всякі дрібниці згодиться.
https://www.aliexpress.com/item/4001268454542.html

Порівняння. icar Pro той що був, vlinker MC+ той що замовив.
Зображення

Також вчора випадково на ebay замітив комплект подушок двигуна. Може з другої спроби вдасться таки отримати праву моторну подушку (та що 8к+ нова і без замінників :D , а моя вже надірвана). Пише що в доброму стані, а там побачим. За все про все 30 фунтів, ще десь 8 буде доставка. Ну 1500 грн за 3 подушки норм, головне щоб моторна було в кращому стані чим моя.
https://www.ebay.co.uk/itm/265502594135

То дешево.. бо моторних там мало теж, деякі космонавти по 70-80 фунтів хочуть.. ну вже місяць хочуть і все ніяк )
Як от цей. https://www.ebay.co.uk/itm/265340864354

Заодно ще такі кронштейни для масляного радіатора за 10$ взяв, пише british style, вроді мало б підійти по розмірах до мого Mocal.
https://www.aliexpress.com/item/32953557271.html

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Сер, 19 січня 2022, 20:30

Виловив gopro 4 silver в Одесі, щоправда Одеса у Флоріді :) , з купкою аксесуарів (головне для мене то подвійне зарядне, дві батареї ну і карта пам'яті на 64Gb зайвою небуде). По кріпленнях незнаю чи щось підійде но дасться чути.
GoPro HERO4 Action Camera - Silver with Extra Battery & LOTS OF ACCESSORIES !.
Includes everything pictured here!
Hero 4 Go Pro
64gb high speed memory card
floating handle
head strap
body strap
go pro water proof case with additional backs
various clips
dual battery charger (usb)
two batteries
carrying case
https://www.ebay.com/itm/224787127730

96$ з доставкою по США. Ну і ще сюди певно 20 буде. В нас на olx щось нічого не підібрав за +- ті ж гроші.

Також доплатив за чіп від Dreamscience, і вже сьогодні вони відправили, вийшов 329GBP без ПДВ з різдвяною знижкою (зараз ціна 416 GBP) + 20 GBP доставка. Ледве вговорив відправити Укрпоштою (Royal Mail) а не всякими Fedex як в них по замовчуванню. Неохота мати головняк на митниці, бо ще прийдеться платити наше ПДВ і мито.

Каталізатор з трубою вже на митниці росан у Львові. Нарешті "рамадан" закінчився і щось поїхало, а то з нового року до 14 січня моя посилка тупо лежала в Англії на складі без руху.


Короче як бачим, щоб нормально підготувати машину і щось нормальне купити то треба купу часу.. поки найдеш.. поки купиш.. поки приїде.. варто готуватися ще з осені і до весни ))) Нє ну я розумію що олігархи певно можуть зайти в магазин і купити тупо все нове за тиждень і бути готовим - но я до тої когорти не належу тому переважно приходиться вишуковувати щось добре но вживане ))

Аватар користувача
Baton
Повідомлень: 131
З нами з: Пон, 13 вересня 2021, 21:34
Стать: чоловік
Авто: Honda civic type R
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Baton » Чет, 20 січня 2022, 20:32

vovka писав:
Сер, 19 січня 2022, 20:30
Виловив gopro 4 silver
блін... то якесь старйо...
як там з стабілізацією?

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Чет, 20 січня 2022, 20:52

Baton, спеціально шукалось таке "старйо" по одній простій причині.. Сумісність з програмою LapTimer. Стабілізації там нема.
https://www.gps-laptimer.de/compatibility/android

По 5-6-7-8 gopro переваг для мене нема, а ціна вища, який смисл мені за то переплачувати.
The latest and greatest HERO generation is an incredible cam to record videos on track. While this HERO models come with a number of new features compared to the HERO 4 generation, LapTimer uses basic recording features only. So you can select the right model depending on your requirements in resolution, frame rates and price. But please stick with LapTimer supported formats like HD, Full HD, UHD 4K. LapTimer / cam connection making is done using WiFi only. To allow a connection, make sure you kill GoPro's app when using LapTimer - it may block access for our apps.
І ще там нюанси з SDK , gopro закрили developer program наскільки я переглянув форум програми і новіші версії так і не є нормально інтегровані.

А по 4 версії все ОК. І особливо по Silver, саме тому шукалась Silver. Дешево і нормально, обіцяють що можна відео в програму загрузити на телефон без танців з бубном вручну, а автоматизовано.
Although the HERO4 has been replaced by later HEROs, it is perfect for using it with LapTimer. We like the Silver Edition in particular, because it supports all cam modes LapTimer can process and has a nice back side touch screen allowing field of view adjustments easily. It allows browsing through videos on the cam's SD card and it is possible to download videos from within LapTimer. This means there is no manual operation necessary when overlaying videos recorded externally! Connection making can be a bit cumbersome as the HERO4 introduces some dependencies between Wi-Fi and Bluetooth.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » П'ят, 21 січня 2022, 19:49

Доїхали гальмівні колодки задні EBC DP41218R Yellowstuff. Ціна у Львові вийшла 67.27 GBP по курсу (станом на сьогодні це приблизно 2600 грн)
Зображення
Зображення
Зображення

Колодки передні-задні і шланги вже є. Лишилось докупити ще гальмівну рідину.
Напевно візьму Motul RBF600, ціна-якість ніби ок (якщо далі розетки не ходити то 880 грн за літр), хоча і ATE Typ 200 вдвічі дешевша і ніби теж непогана, тим більше в мене машина легка і небагато кінських сил. Бо нагуглив ще якийсь модний Castrol React SRF но щось в нас цінник взагалі негуманний (3000+ грн за літр). Навряд чи там ефект настільки більший як різниця в ціні.
Но але пишуть про неї мол
The mother of all track day brake fluids
:D
https://overdriveautotuning.com/blogs/n ... rison-2019

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення BOXER » Суб, 22 січня 2022, 17:27

Dexter писав:
Нед, 16 січня 2022, 15:23
vovka писав:
Нед, 16 січня 2022, 13:04
з одного боку добре, а з іншого говорить про те що з гонками в нас дупа. Одна єдина повноцінна по суті кільцева траса на 40млн населення, і немає повної загрузки.
але одне уточнення: ~50% глядачів дріфту - не знають правил дріфту, а просто йдуть селфі зняти і дим побачити) від того стає ще сумніше
а там є правила? :surprised :D хіба не суб"єктивно оцінюють хто більше і довше угла давав? :D
Sad, but true.

Аватар користувача
Baton
Повідомлень: 131
З нами з: Пон, 13 вересня 2021, 21:34
Стать: чоловік
Авто: Honda civic type R
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Baton » Суб, 22 січня 2022, 18:41

BOXER писав:
Суб, 22 січня 2022, 17:27
а там є правила?
впринципі є...
субєктивність суддів звичайно теж є, але вони судять по оприділених правилах. плюс їм помагають електронні системи.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Чет, 27 січня 2022, 19:32

Чіп приїхав. Royal Mail з Англії на Укрпошту реактивно. 19 січня відправили, 27 вже забрав.
Митниця щось протупила.. задекларував англієць 200GBP що кагбе значно більше чим 100 євро, но з невідомих причин мита нараховано не було хоча посилка на митниці була. Я ще перепитав на укрпошті. Добре що вговорив їх не слати всяким ацтоєм типу DHL/FedEx як вони хотіли спочатку )))
Зображення
Зображення
Зображення

Оновив драйвера прошивки.. зараз піду може щось прошию.. незнаю нащо бо й так сніг лежить, але щось руки чешуться (головне не забути забекапити оригінальну прошивку) )))))
Ще там є всяка обд діагностика і логер но то вже таке.

Ціна питання по мегоакції з доставкою по сьогоднішньому курсу 13500 грн (349GBP або 466$). Загалом дешево, враховуючи що VAT в Англії відмінусували, і зараз ціна на сайті 500 GBP без доставки. Є 5 життів, потім ще можна продати або використати на іншому форді (отут зразу нюанс.. наступну машину треба купувати тоже якогось спортивного форда .. колись :D )

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Dexter » Чет, 27 січня 2022, 19:37

vovka писав:
Чет, 27 січня 2022, 19:32
задекларував англієць 200GBP що кагбе значно більше чим 100 євро, но з невідомих причин мита нараховано
з 1 січня норму безмита збільшили з 100 до 150євро, май на увазі при наступних закупках
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Чет, 27 січня 2022, 19:47

Dexter писав:
Чет, 27 січня 2022, 19:37
з 1 січня норму безмита збільшили з 100 до 150євро, май на увазі при наступних закупках
я чув.. но то не сильно вплине.. там було 20% ПДВ від 100, а мито 10% й так від 150. Зараз по суті тільки то пдв поміняли не від 100 а від 150. Економія не значна на тій різниці, но хоч щось.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Чет, 27 січня 2022, 21:55

Прошився )
Залив Race+
Процес..
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення

Стокову прибор зберігає в собі, но я ще скачав на комп додатково.
Можна крім прошивки ще підредагувати відсічку (стокова на 7200), холостий, збагатити суміш на певний відсоток, зняти обмежувач швидкості якщо є.

Машина заводиться і то вже тішить, на вихідних десь попробую погазувати )

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення sashanova » П'ят, 28 січня 2022, 09:08

сам шив? ...а вже прочитав зверху шо купив приблуду значить сам :-)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 39 гостей