Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.
Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » П'ят, 28 січня 2022, 09:48

sashanova, так, тою приблудою і блондинка прошиє.
От вміють англійці зробити виріб "з коробки". Хочеш вернувся в сток, хочеш докупив якусь спеціалізованішу прошивку, або попробував всі 4 з комплекту. Без обмежень на кількість разів. Хочеш, взагалі під наступного форда докупив за 75-100GBP комплект прошивок (прибор вроді до 10 штук їх може тримати різних).
Як на мене то такий підхід як вони роблять дуже вигідний, враховуючи що потім ще й продати можна ненабагато дешевше (судячи з цін на ebay), бо є 5 життів (різних VIN але не одночасно звичайно :D).

Якщо куплю і поставлю вали newman phase 2, то можна буде в них зразу прошивку за 50 GBP докупити під ті вали.
так розумію вони колись писали її під цю машину в 2020 році, і обіцяють 200 сил. Ну хай +-.
https://www.facebook.com/dreamscience.r ... 3138698766

ну і взагалі в них багато крутих тюнінгованих фордів на фейсбуку )))

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Суб, 29 січня 2022, 22:58

Взяв згрубша підрахував скільки вже витратив на підготовку до гонок починаючи з липня (з моменту покупки Bilstein B6 бо то був старт).
Сума в гривні 20000
Сума в доларі 700
Сума в фунтах 1947,83

Тобто якщо все звести умовно в долар то згрубша получається 4000$ і то я ще там не врахував всяких дрібних нюансів типу деяких робіт і ще верняково щось забув.

І по суті ще толком нічого й не зробив :D

Ще треба все поставити, докупити задній баняк (+200 легко), купити шини (+400), задні B8 Bilstein (220-250 eur +-), gps зовнішній, різні розхідники, заїзди на стенд, напевно ще б accusump, і напевно вали (380 GBP + доставка + мито) і прошивку під вали.

Короче кажучи тільки по залізу вийде ще так раз як машина коштує (притому що багато всього брав не нового).

трошки погазував по науковій.. вроді як прошивка щось трохи дає.Ну принаймні холостий якийсь кращий, тяга з низів ніби чуть краща, м'якіше працює, нема затупу від дроселя такого як був, до 6500 крутить легко, далі не пробував бо нема де. Ще залию сотки за пару тижнів, залию саму агресивну прошивку і певно на стенд заїду гляну що дав нульовик і чіп.

Аватар користувача
Петро
Повідомлень: 8927
З нами з: П'ят, 31 липня 2009, 10:25
Стать: чоловік
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 17 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Петро » Нед, 30 січня 2022, 10:43

А рапід можна прошити, чуть-чуть?)))
xenum.ua
Чистка EGR i DPF 096_697_5730 (Новояворівськ)

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Нед, 30 січня 2022, 11:02

Може десь і можна , но я взагалі не в курсі )

Аватар користувача
Денис
Повідомлень: 3579
З нами з: Сер, 17 травня 2006, 15:02
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: Ford Mondeo 2,Turnier,1,8,Panther Black
Звідки: Пасічна
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 37 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Денис » Нед, 30 січня 2022, 11:42

Автоспорт недешеве задоволення! Але добре,що в Тебе є натхнення і та можливості тим займатись. Мало хто зараз так робить,всі форумчані перейшли на детейлінг та електромобілі. Тюнюнгу на форумі майже немає

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Нед, 30 січня 2022, 12:33

Поки що натхнення є. Надіюсь воно не пропаде після першого відбійника чи мотора :D

Для мене ці витрати прогнозовані. Хотів би зупинитися до кінця сезону на 8000$ (враховуючи заявочні внески і витрати на доїзд і житло).
Просто підбиваю підсумки щоб інші хто б теж хотів щось отак легенько почати мали б уявлення скільки це коштує. Трохи звичайно можна було б щось здешевити (вихлоп попрощє, обійтися без дисків, чіп попрощє десь тут на місці, про вали забути, блоку вал рейсінг московитську), і зекономити може яку 1000.

Нє ну можна було б і круто зекономити якщо б просто їздити як є "в стоці", але тоді про якісь натяки на боротьбу з конкурентами можна забути зразу навіть якщо ти шумахер.

Взагалі мене трохи дивує те що у Львові в купи людей є гроші но автоспорту неочєнь :D Дивлюсь в двір - і 50% машин просто в рази дорожчі чим моя, ще деякі просто значно дорожчі, а дешевших то вже майже не лишилось :D Но про автоспорт щось ніхто нічо )))
Хоча от на днях замітив якусь чорну СТ як моя в сусідньому будинку.. може щось буде ))))))

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення gooliver » Нед, 30 січня 2022, 14:25

vovka, сильно не поганяєш, коли найближчий трек за 500км.

Але справді, таке враження, що на схід хоч якісь залишки автоспорту навіть завдяки "радянському" місць, де ще трохи живуть вуличні гонялки.
А у нас навіть по місту вже постріляти нема де, лише стрийська і наукова лишилася о 5 ранку.
От я вже пару раз думав собі якесь таке хоббі завести, але бачу швидше піду в мотокрос, там хоч трохи простору для накатування

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення sapphir » Нед, 30 січня 2022, 21:46

vovka писав:
Нед, 30 січня 2022, 12:33

Взагалі мене трохи дивує те що у Львові в купи людей є гроші но автоспорту неочєнь :D Дивлюсь в двір - і 50% машин просто в рази дорожчі чим моя, ще деякі просто значно дорожчі, а дешевших то вже майже не лишилось :D Но про автоспорт щось ніхто нічо )))
Хоча от на днях замітив якусь чорну СТ як моя в сусідньому будинку.. може щось буде ))))))
Тут питання не в грошах, точніше не тільки в них. Я з одного покоління і на тепер я більше про Кіа Карнівал чи Линкольн Навігатор мрію ніж про Фокус СТ ;) Малий мій - йому машини взагалі [цензура], причому не тільки йому а і його друзям. В нього права - це просто ще один документ а не "квиток" в світ авто :surprised
В 2006 взяв Мазду 6 - так я двічі на зборах Маздаклуба був в Києві на Чайці. У Львові зустрічались досить регулярно - а зараз? Навіть не знаю чи якійсь клуб зустрічається як колись.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Нед, 30 січня 2022, 21:48

gooliver писав:
Нед, 30 січня 2022, 14:25
Але справді, таке враження, що на схід хоч якісь залишки автоспорту навіть завдяки "радянському" місць, де ще трохи живуть вуличні гонялки.
Я в 2012 чи 2013 приїхав в Харків на фінал по драгрейсінгу.
Перед тим від'їздивши тут на Заході етапи в Тернополі і Львові ну і раз в Києві.
Тоді драг був популярний і глядачів теж збиралось трохи.
Но тим не менше "в нас" в класі 4-5 машин.. То ніачьом. А в Харкові я побачив щось під 20 штук в моєму класі. Перша десятка мала час в 1 секунді. Дуже щільно. Притому що в нас самі гонки не були організовані якось гірше. А якість покриття на аеродромі в Тернополі було на голову вище чим в тому Чугуєві. Просто там з якихось причин люди набагато більше цікавилися тюнінгом і тим драгом.

Наявність автотрека за 500 км це суттєвий недолік для популяризації, но це не так і багато додає накладник витрат на переїзд.

Ще в нас є ЧУ з гірських гонок (там трохи більше вимог до безпеки авто, но загалом то тоже відносно дешевий вид автоспорту щоб почати і досить швидкісний), який взагалі проводиться тільки на Заході бо в решті України гір в принципі і нема ))))) Но там я так глянув список допущених і бачу тоже від 2 до 6 машин в класі.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Нед, 30 січня 2022, 22:01

sapphir писав:
Нед, 30 січня 2022, 21:46
Я з одного покоління і на тепер я більше про Кіа Карнівал чи Линкольн Навігатор мрію ніж про Фокус СТ
ну люди різні.. но все ж таки на мільйонах людей напевно знайшлося б ну я незнаю 50-100 шанувальників гонок )))))

Дивлюсь фейсбук у виробника чіпів на форд, і офігіваю )) Концентрація фокусів RS в одному гаражі вища чим в цілій Україні :D
We’re running out of room for all of these Focus MK3 RS’s!
https://www.facebook.com/dreamscience.r ... 9408190474
Зображення

фіг з ними з фордами.. є багато інших марок но до гонок доїжджає одиниці, а продажі хот хетчів в Україні прямують до нуля. Напевно дійсно проблема в кількості треків - були б треки - люди б підтягнулись. Нема культури автоспорту, трансляцій, кумирів. Все що є то закордонне і по телевізору. а воно десь далеко і дорого.
sapphir писав:
Нед, 30 січня 2022, 21:46
Навіть не знаю чи якійсь клуб зустрічається як колись.
зараз машина це просто засіб пересування згрубша бо їх дофіга і що там може бути цікавого в тому клубі. Тобто клуб суто по маздах чи фордах шансів немає. Шанси має щось таке вузькоспеціалізоване і заточене під якусь конкретну ідею (якісь гонки, якісь стайлінги, тюнінги і т.п.).

Аватар користувача
Baton
Повідомлень: 131
З нами з: Пон, 13 вересня 2021, 21:34
Стать: чоловік
Авто: Honda civic type R
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Baton » Сер, 02 лютого 2022, 22:12

тільки одне зауваження.
в нас в західняків ментальність така, що як би був трек то він би мав бути для всіх безплатний. бо кричали би що то дорого брати трек в оренду, або приїжжати на організовані трек дні.
тому що наприклад є площадка на арені та що велика...
колись катались, робили що хотіли... потім площадку закрили... всі всполошились... тепер площадка платна. спокійно можна її брати в оренду погодинно і на цілий день. але в нас люди коли чують що за щось треба заплатити гроші, то у всіх валить піна з писка, або зразу стає не цікаво.
чайка тоже нахер нікому не була потрібна до недавнього часу, поки в колізеї Чайка Скул не відкрили школу і почали катати дріфт...
потім почали виїжжати на велике кільце.
трек має бути загружений. і має заробляти гроші хоча б на себе. Чайка на себе не заробляє, тому там все розвалюється.

нарахунок гори...
дуже зараз інша гора ніж була колись.
дуже сильно піднялись швидкості. і якість учасників... точніше відрив між топами і всіма. там не цікаво людям просто. там більшість машин зараз заточені суто під гору, легкі, широкі, потужні. молодьож приїжжає і починає крєпко всасувати... і розуміє що йому треба або вагон грошей в машину вкласти, або в себе... і виграти вже і негайно не вийде.
і швидкостя зараз не всі стягують. в тебе 80% траси тапок в підлогу. швидкість на моноприводі в поворотах 120-160... на прямих коло 200... повний привід вже не має такої переваги як мав колись. зараз половина пілотів на горі зі спотерами працюють на трасі...
короче) зайти бюджетно можна... але виграти навіть випадково буде майже нереально

Аватар користувача
Baton
Повідомлень: 131
З нами з: Пон, 13 вересня 2021, 21:34
Стать: чоловік
Авто: Honda civic type R
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Baton » Чет, 03 лютого 2022, 00:07

ціни на Race GC на сезо 2022... на поляках...
в Геращенка думаю ціна буде та сама що в польщі
Вкладення
272922170_1809795595897491_5819191693625331975_n.png

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » П'ят, 04 лютого 2022, 19:07

Камера gopro 4 silver доїхала. Працює, батареї ніби ок, карта памяті sandisk extreme 64gb тоже ок. Кріплення якісь є, но в машині я щось ще не придумав як то кріпити нормально. Все що на фото з непоганим кейсом вийшло 106$.
Зображення
Зображення

Може хто з досвідчених користувачів підкаже як краще це в машині кріпити і які кріплення докупити?

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » П'ят, 04 лютого 2022, 19:20

Baton писав:
Чет, 03 лютого 2022, 00:07
ціни на Race GC на сезо 2022... на поляках...
трошки ніби подорожчало, но недуже суттєво.
Baton писав:
Сер, 02 лютого 2022, 22:12
Чайка на себе не заробляє, тому там все розвалюється.
я думаю причина в тому що воно державне.. міністерство оборони чи якась там ГО відповідна власники. А державне то переважно вирок - всім згрубша пофіг. Директор певно чекає поки держава йому виділить фінансування.. а самому напрягатися то нє )))
Baton писав:
Сер, 02 лютого 2022, 22:12
точніше відрив між топами і всіма. там не цікаво людям просто. т
Baton писав:
Сер, 02 лютого 2022, 22:12
і швидкостя зараз не всі стягують. в тебе 80% траси тапок в підлогу. швидкість на моноприводі в поворотах 120-160... на прямих коло 200.
так а чого то все не відрегулюють регламентом.
Я незнаю кому там на горі потрібні ці відверто небезпечні в таких умовах швидкостя під 200.. нащо то.
Анонсувати скажем за 2-3 роки що буде клас такий то (ну щоб не сьогодні то сказати а завтра жалітися що нікого нема.. щоб був час підготуватися).. скажем вага не менше тони, і об'єм не більше 1.4 без турбіни ))))) І все.. ніхто вже 200 не їде. Фокус зміщається з потужності авто, на вміння гонщика. Найти баланс щоб було відносно і швидко а не черепаха, але і щоб не занадто швидко і занадто небезпечно. І бюджети це б понизило.

Ну я наприклад в той тайм аттак мушу вкласти бо в моєму класі хонди з зазором в 70-80 сил. То багато. Я б з радістю нічого не вкладав в мотор, а тільки в підвіску якби потужність була +- в межах 10-20 сил у всіх машин в класі.

Аватар користувача
Baton
Повідомлень: 131
З нами з: Пон, 13 вересня 2021, 21:34
Стать: чоловік
Авто: Honda civic type R
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Baton » Суб, 05 лютого 2022, 00:06

незнаю...
дуже цікаво зараз в горі.
зараз наоборот підправили регламент і ним же дозволили допуск авто 2WD open. тобто там майже можна всьо...
там навіть можна міняти двигуни не від тих кузовів і так далі.
вирішили дозволити все щоб побільше машин приїжжало.
а швидкість піднялась, тому що якість покриття на нових трасах майже ідеальна... і дозволяє гашеточку не відпускати.
а об"єм як був по класах, так і залишився... 1.6, 2.0
но менше з тим.
варіант зменшення бюджетів зовсім не варіант. для чого обмежувати тих хто може собі дозволити машину готувати... чому рівнятись на повільних?
ну але автоспорт є впринципі небезпечним. безпеку зараз заставляють підтягувати під світові рамки... каркаси, одяги, сітки, гібріди (ханси)

так що катайте поки можна на чайці без каркасу і 20ти ретардерів.)))

Аватар користувача
Baton
Повідомлень: 131
З нами з: Пон, 13 вересня 2021, 21:34
Стать: чоловік
Авто: Honda civic type R
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Baton » Суб, 05 лютого 2022, 00:15

vovka писав:
П'ят, 04 лютого 2022, 19:07
Може хто з досвідчених користувачів підкаже як краще це в машині кріпити і які кріплення докупити?
варіант перший.
на присосці, але голвоне щоб ножка була найкоротша.
і присоска досить великого розміру. алеє нюанс...
присоска або на бокове вікно або на лобове...
але тоді не видно рук і так далі. то є зле) але коли видно руки то дуже великий пересвіт получається між тим що в салоні і тим що ззовні...
варіант другий.
ті кріплення які клеяться на 3м скотчі... дуже надійна штука.

варіант третій.
ззаду за сідушками робити трубку там з кесанової труби чи шось таке... щоб можна було закріпити камеру на кріплення від велосипеда

Аватар користувача
Baton
Повідомлень: 131
З нами з: Пон, 13 вересня 2021, 21:34
Стать: чоловік
Авто: Honda civic type R
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Baton » Суб, 05 лютого 2022, 00:19


Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Суб, 05 лютого 2022, 00:35

Baton писав:
Суб, 05 лютого 2022, 00:06
варіант зменшення бюджетів зовсім не варіант
Навіть формула-1 старається якось зменшити бюджети. Тому варіант цілком собі ОК. Особливо в Україні )))

от я відкрив якийсь там вроді 2020 рік результати
Зображення

Дуже багато "чемпіонат не відбувся". Так може якраз в бюджетах і проблема в більшості класів, ти ж сам пишеш шо люди приїжджають, бачать що там треба вкласти 100500 грошей і на тому кінець )

В тайматтаку тоже був "чемпіонат" в 2020 році ))) Вобще нічо не відбулось ) І в 2021 навіть не проводили чемп, тільки нац серію.
Зображення

А от в нац серії людей дофіга бо це відносно дешево і доступно. А дофіга машин - це як на мене цікавіше.
Зображення

Ну та ладно.. Моє діло мале )))) То хай собі орги думають як балансувати кількість учасників. Мало зле, дуже багато тоже зле.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Суб, 05 лютого 2022, 00:42

Baton писав:
Суб, 05 лютого 2022, 00:15
ззаду за сідушками робити трубку там з кесанової труби чи шось таке... щоб можна було закріпити камеру на кріплення від велосипеда
отаке якраз вже знайшов.
з того і почну. наразі вигялдає так ніби надійно і нормально ))) хоча для чайківського асфальту такий довгий ричаг буде певно зле, і буде трясти. ну але суть ясна, треба пробувати.

Зображення

Одну штуку зі скотчем 3м маю, попробую.
Присоску певно тоже куплю бо взагалі нема, но щось я їм недуже довіряю.

Аватар користувача
Baton
Повідомлень: 131
З нами з: Пон, 13 вересня 2021, 21:34
Стать: чоловік
Авто: Honda civic type R
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Baton » Суб, 05 лютого 2022, 19:21

погана ідея кріпити на сідушку...
воно вібрує дуже сильно...
треба кріпити на кузов...
або знайти якийсь рол бар або хрест ззаду

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей