Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.
Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » П'ят, 23 липня 2021, 20:43

Доречі з ЛТК був ще такий Twister на хонді (230 сил) і якийсь чоловік на BMW емці. Так що у Львові є любителі кільця, взагалі то дуже круто, шкода що далеко їхати.

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення sapphir » Суб, 24 липня 2021, 07:43

Lyubomyr писав:
П'ят, 23 липня 2021, 12:35
vovka, відпишись коротко по амортах, як будуть себе вести. То трохи під спорт?
Хочу собі на Тігуані міняти, пишуть що брати оригінал і не шукати меду, але все ж...
Ще в далекому 2007 поміняв на Мазді 6 Більштейни Б6 в круг - зразу жорсткіше але як писали і керується краще. А перед продажем поміняв назад - стокові м"якенькими здалися але машина в холодець перетворилась :facepalm
Тому май наувазі це бо Фієста з заводу мала не сток і відповідно вона не показник.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Суб, 24 липня 2021, 08:02

Саме так. В мене сток це вже був заводський спорт. От ті каяби то на звичайну фієсту і воно як холодець, ніяке. А B6 порівняно зі стоком краще в місті працює, на трасі гарно но не скажу що краще. Тому приймаючи рішення по тігуану - мене не слухай, бо то інша машина.

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення sapphir » Суб, 24 липня 2021, 08:36

Проїхав на своїх десь під 100 тис, на задніх більше - після Мазди ставив їх і на Мондео 4 і на Вектру С ( мінімальні доробки, машини +/-одного класу, будови ходової і ваги ). Ніби тримали але вже далеко не нові. Зняв з Вектри, купив рідні Сакс в круг, причому в мене пакет погані дороги - як задні так і передні йдуть по оригіналу свої і коштують дорожче ( в замінниках всі три варіанта спростили до одного :) ) Але Більштейни, зроблені дійсно в Германії, за більше ніж 10 років і більше 100 тис ні один не потекли і в принципі працюють. І це на наших дорогах і перед ямами і "поліцейськіми" я не скидаю швидкість а тисну газ.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Суб, 24 липня 2021, 11:07

Короткий звіт.
Виїхав в 1 ночі на Київ. На 8 ранку вже треба було бути там, їхав не спішно, перед Києвом перекусив на UPG і десь в 7:30 зарулив на Чайку, побачив якраз наші з евакуатора згружаються. Заїхали ще на каву і на 8 годину реєстрації.
Я забронював участь наперед - 300 грн.
По місцю доплатив 1000 грн за участь (4 сесії по 15хв, це справді немало для цивільної машини).
Також 100 грн датчик телеметрії (закріпив на передньому бампері), 100 грн якась страховка і якщо нема свого шолому то відповідно 150 грн шолом дадуть в оренду.
Ітого 1650 грн або 60$, або 15$ за заїзд :)

Потім традиційний брифіг учасників, де пояснюють як себе поводити на трасі, які прапори що означають, показують конфігурацію траси. Радять не валити зразу на всі гроші , а перші кола ознайомитися з трасою, щоб евакуатор немав зайвої роботи.
Також якщо бачиш що хтось їде швидше то треба пропустити, а не вступати в боротьбу, це все таки любительські трек дні а не професійна гонка ))))

Загалом машин зібралося багато. Були цікаві хот хетчі, три штуки Fiat 500 Abarth, ще одна Fiesta ST, купка поршів і ево, хонди бмв. Вагенів небачив, стояв один gti на парковці но я щось небачив щоб він їхав.

Мої результати 1 сесії о 8:30 були зовсім ніякі. Привикав до траси. Час кола найкращий 2.06.156
Зображення

В другій сесії о 9.45 результати чуть покращилися. 1.57.439
Зразу -9 секунд на колі ))))
Зображення

Відпочив більше години і о 11.05 поїхав 3 сесію, і показав найкращий свій час 1.54.138.
Став пізніше і активніше гальмувати що аж запах колодок почув, і вдалося вибрати трохи кращу траекторію.
Їхав в одній сесії з фіатом 500 абарт, і якшо в попередній сесії він дуже легко втікав, то в цій сесії пару кругів вже практично не відривався (в нього час 1.50 найкращий). По словах власника там 200 сил ну і резина півслік, і гальма теж суттєво побільше чим мої.
Зображення


Останню четверту сесію вже так не гальмував , старався їхати просто по кращій траекторії, ну і результат гірший. 1.56.107
Зображення

Між сесія варто робити перерви хоча б на годину, температура повітря на вулиці висока, мотор і підкапотка після сесії нагріваються дуже сильно. В 3 і 4 сесіях я почав ще включати пічку на гаряче щоб краще охолодити мотор )))) Сам ледве вижив в тому шоломі )))

По температурі мотора проблем небуло. Показометри на приборці то до одного місця. Там погода на марсі.
Для того я включив тестовий режим і вивів собі на екран температуру мотора з компа. Там показує чотко. Більше 103 градуса небуло.

Для моєї коробки передач ця траса якась дивна )) По суті я їхав як на автоматі. 90% вся траса проходиться на 3 передачі. Від 4500 до 7000 оборотів. Тільки на основній прямій включаю 4, а на другу гашуся в ретардері і ще в 2 поворотах. Пара поворотів якщо наловчитися то проходиться ходом без скидання газу )))) На деяких ділянках 3 чуть не хватає, но 4 включати тоже не варіант на пару метрів, приходиться відпускати чуть газ.


Зображення
Зображення
Зображення
Зображення


Середній розхід бензину склав 9 літрів на всю поїздку (Львів-Київ було 6.9). Но назад я їхав швидко, траса 120-160, чайка ну там середній по минулому разу я пригадую був 27 літрів на сотню, зараз я там катнув кілометрів 60, то мінімум 15 літрів )) ну стрілка замітно впала ))

Їхав на мішаному паливі. Півбака віпавера, півбака 100 UPG.


Звичайно що результати навіть на цій машині можна ще значно покращити з мінімальний доробками (інша ST з Києва показала 1.47 найкращий зі слів власника, но він там не вперше і на гарній гумі типу півслік). Більші гальма, і гарна резина (бажано слік на якому там багато хто був, резина дуже рішає на кільці) ну і звичайно тренування і тренування.

По приїзді перевірив рівень масла. Все гарно, все на місці. Думав що трохи рівень впаде, бо на сервісі щось залили вище максимума, але щось не впав - або то залили суттєво більше чим треба :(

Загалом все круто, цікаво, дорого :D

Бюджет поїздки якщо врахувати підготовку то склав 20к+ грн.
- паливо біля 2800
- адмін внески 1650
- аморти більштайн 10к + заміна 1200
- роботи по ходовій з приводами (краще б туда не ліз) - 5000+
- розвал 400
- їжа і ще там всякі накладні витрати хай 500.

Єдине що ті аморти то не на один раз, но якщо їздити регулярно то воно кожен раз щось буде треба - як не резина то гальма, а може й евакуатор якщо поцілуватися з відбійником , тому враховуєм :)

p.s. маю ще відео з камери в машині, но навіть неохота грузити. там все дуже унило і нецікаво. Вживу зовсім інші відчуття, і все набагато швидше )))

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Суб, 24 липня 2021, 11:31

По гальмах забув сказати, що ті ротінгери (передні і задні) з перфорацією і насічками працюють краще чим сток (без перфорації і насічок). На стоці пригадую за пару кіл гальма ставали вже замітно ватними, а тут такий ефект значно менший. Можливо ще й колодки тут грають роль, але в мене зараз колодки прості ferodo.
Коротка рульова рейка тоже дуже спрощує управління в поворотах. 2.3 оборота руля від упору до упору.

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення sapphir » Суб, 24 липня 2021, 14:06

Може комусь цікаво буде - в маркуванні колодок є дві латинські букви які характеризують коефіцієнт тертя на холодну і на гарячу ( після 200 градусів ).

Код Коэффициент трения
C до 0.15
D от 0.15 до 0.25
E от 0.25 до 0.35
F от 0.35 до 0.45
G от 0.45 до 0.55
H от 0.55 до 0.8
эти две латинские буквы обозначают коэффициент трения колодок согласно документу SAE J661. Первая буква обозначает коэффициент трения холодной колодки (до 200 градусов), а вторая буква — коэффициент трения "горячей" колодки…

Наприклад на керамічних АТЕ, які взяв на Вектру, букви GH - тобто з нагрівом коєфіцієнт тільки зростає. А на звичайних - в кращому випадку не міняється але в більшості падає. Тому, хто ганяє, варто це також врахувати бо ніби однакові на холодну колодки на гарячу буває в 2-3 рази можуть відрізнятись по коефіцієнту тертя.
А вже наступний крок, як я розумію, різні "модні" диски...
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
Денис
Повідомлень: 3579
З нами з: Сер, 17 травня 2006, 15:02
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: Ford Mondeo 2,Turnier,1,8,Panther Black
Звідки: Пасічна
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 37 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Денис » Суб, 24 липня 2021, 15:51

Вітаю з успішним завершенням трек днів на автодромі Чайка! Хоч хтось ще залишився на форумі ЛТК ,кого цікавить автоспорт,і регулярно відписується в своїй гілці...
За це повідомлення автора Денис подякував:
vovka (Суб, 24 липня 2021, 20:26)
Рейтинг: 3.7%

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Суб, 24 липня 2021, 20:29

Денис писав:
Суб, 24 липня 2021, 15:51
,кого цікавить автоспорт,і регулярно відписується в своїй гілці...
ну.. не так щоб регулярно )) раз на років 5-7 приймаю десь участь )) хто зна може почну їздити ЧУ по timeattack більш регулярно, но то вже цю машину треба буде "корчувати" і піддати серйозному тюнінгу. Незнаю, і хочеться і колеться, ще не вирішив, хоча дивлячись на ціни - то це досить таки непогана заготовка з живим кузовом і досить непоганим мотором який можна прокачати до 200 сил десь за 1500-2000$, смислу купляти щось інше для того timeattack вроді як і недуже є )))
sapphir писав:
Суб, 24 липня 2021, 14:06
керамічних АТЕ, які взяв на Вектру, букви GH - тобто з нагрівом коєфіцієнт тільки зростає
так вся кераміка працює по такому принципу. Тому наскільки я колись цікавився то їх і не рекомендували на щодень іменно тому що на холодну воно працює не так як мало би. Може вже технології вдосконалились. В мене точно ніколи небуло ніяких керамічних колодок.

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення sapphir » Суб, 24 липня 2021, 20:42

vovka писав:
Суб, 24 липня 2021, 20:29
sapphir писав:
Суб, 24 липня 2021, 14:06
керамічних АТЕ, які взяв на Вектру, букви GH - тобто з нагрівом коєфіцієнт тільки зростає
так вся кераміка працює по такому принципу. Тому наскільки я колись цікавився то їх і не рекомендували на щодень іменно тому що на холодну воно працює не так як мало би. Може вже технології вдосконалились. В мене точно ніколи небуло ніяких керамічних колодок.
В тому то і справа, як виявилось, звичайні колодки мають коефіціент керамічних на холодну тільки в кращому випадку, зазвичай нижче. І потім він тільки падає. А різниця в ціні 1.5-2 рази - передні мені їдуть за 1600 грн а задні вже взяв 1350 - чому б і не попробувати?
Доречі, якщо маєш коробку від своїх чи є фото самої колодки - напиши які в тебе.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення sapphir » Суб, 24 липня 2021, 20:59

Вже знайшов - Феродо Премьер, ось що для них знайшов бо на самих колодках букв не бачу :

"...В первом испытании колодки показали себя как стабильные середнячки, оттормозившись с коэффициентом трения 0,49 на отрезке давлений в тормозном контуре 2-5 МПа. С увеличением тормозного усилия эффективность снизилась сначала до 0,47, а затем и до 0,43, показав 6-й результат в турнирной таблице.
Торможение с различных скоростей немного омрачилось падением коэффициента трения на скоростях 120 и 140 км/ч до значений 0,41 и 0,35 соответственно. Тем не менее кривая эффективности не вылезла за пределы техтребований..."

http://catalog.autodela.ru/good/view/12241

Тобто їх маркування мало бути або GF або FF.
Востаннє редагувалось Суб, 24 липня 2021, 21:05 користувачем sapphir, всього редагувалось 2 разів.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Суб, 24 липня 2021, 21:02

sapphir, передні зараз такі (доречі скриплять, моментами встидно їхати в пробці :D )
https://avto.pro/part-FVR1568-FERODO-730/

задні такі:
https://avto.pro/part-181265700-ICER-125/

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення sapphir » Суб, 24 липня 2021, 21:05

Доречі, глянув на 33 сторінці де фото Ротінгерів, на них було маркування правий-лівий? Бо щось, здається, напрямок тих рисок мав би бути протилежний...
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Суб, 24 липня 2021, 21:15

sapphir писав:
Суб, 24 липня 2021, 21:05
Доречі, глянув на 33 сторінці де фото Ротінгерів, на них було маркування правий-лівий? Бо щось, здається, напрямок тих рисок мав би бути протилежний...
З тим я вже розібрався.
Ті риски ні на що не впливають, бачив вже на багатьох машинах і в ту і в іншу сторону, ще перепитав на тому сервісі де робив ходову недавно.
Офіціали дурницю написали в діагностиці )

Грає роль тільки напрямок самих ребер ті що всередині вентильованих дисків.
передні у мене вентильовані і там є правий лівий і насічки там стоять тоже ОК. А задні не є вентильовані, просто з насічками.
Зображення

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Суб, 24 липня 2021, 21:30

А, на 33 сторінці якраз передні диски. Там все ОК ніби. Я показав напрям руху авто стрілкою. І ті ребра наскільки пригадую там стоять так як треба, хіба ще перепровірю.
ротінгер.jpg

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення sapphir » Суб, 24 липня 2021, 21:34

vovka писав:
Суб, 24 липня 2021, 21:30
А, на 33 сторінці якраз передні диски. Там все ОК ніби. Я показав напрям руху авто стрілкою. І ті ребра наскільки пригадую там стоять так як треба, хіба ще перепровірю.
ротінгер.jpg
Власне що і побачив - що насічки що отвори так би мовити "по напрямку " а я зустрічав "проти". Собі не ставив тому і питаю - виробник це якось регламентує правий/лівий? На торці можливо де загальне маркування чи на коробці?
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Суб, 24 липня 2021, 21:44

На сайті виробника є фото вентильованого гальмівного диска в розрізі. І там ці ребра стоять правильно відносно такого положення насічок як в мене.
https://www.rotinger-ukraine.com.ua/

Задні диски точно там небуло правого лівого. Передні вроді було маркування, бо інакше б получилось ребрами проти руху а це критично. Пруфів немаю :)

p.s. мінімальний пруф є
https://www.jjustmart.com/index.php?mai ... s_id=95810
Bremsscheiben, left and right

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Нед, 25 липня 2021, 11:07

Відео частини найшвидшої сесії з кабіни, 10хв. На відео воно повільно, но в реалі це швидко )) В поворотах тих довгих затяжних швидкість майже 90, гума пищить весь поворот. Звук трошки поганий з камери, щось тріщить непонятно.
Міцик якийсь задимівся переді мною, якого я пропустив перед тим.


Аватар користувача
Денис
Повідомлень: 3579
З нами з: Сер, 17 травня 2006, 15:02
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: Ford Mondeo 2,Turnier,1,8,Panther Black
Звідки: Пасічна
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 37 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Денис » Нед, 25 липня 2021, 14:49

А скільки вас машин на треку одночасно їхало?

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Нед, 25 липня 2021, 15:15

Денис писав:
Нед, 25 липня 2021, 14:49
А скільки вас машин на треку одночасно їхало?
10.
Приблизно з інтервалом в 10 сек випускали.

нормально, особо не заважаєш, хоча пару разів приходиться когось пропустити і губиться час.

черга загальна, вигідніше стати в чергу так щоб навколо були машини +- однакової потужності, но мені там з тим було тяжко, і я тим не парився, куда не глянь все 200+ :D Той міцик який задимів то там 350+ (загуглив шойно), в зеленого порша навіть нехочу думати скільки, фіат 200, і всі на півсліках )

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 27 гостей