Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.
Аватар користувача
Baton
Повідомлень: 131
З нами з: Пон, 13 вересня 2021, 21:34
Стать: чоловік
Авто: Honda civic type R
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Baton » Пон, 04 жовтня 2021, 22:27

рекомендую фірму https://azovalprom.com.ua/ua
там всі беруть проставки. з різним кріпижом по бажанню.
деякі мають в наявності, то відправляють відразу, деякі роблять 1-2 дні...
живі проставки можу показати в руках))) як що навчусь закидати сюди фото...
проставки з д16т алюмінія... і покриті захисним покриттям...
в якості метизу можна не сумніватись. в нас тупо всі на них їздять...
найбільше інфи в них в інсті...

Аватар користувача
Baton
Повідомлень: 131
З нами з: Пон, 13 вересня 2021, 21:34
Стать: чоловік
Авто: Honda civic type R
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Baton » Пон, 04 жовтня 2021, 22:29

і доречі, зміною шолії ти зміних повертаємість...
і чи треба тобі то?
ставить машину під зброс газу в поворот?
просто деколи можна зробити гірше... розширити зад і додати зацепу ззаду і отримати андерстір на вхідній фазі повороту...

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Вів, 05 жовтня 2021, 00:16

Baton писав:
Пон, 04 жовтня 2021, 22:29
ставить машину під зброс газу в поворот?
якщо я тисну гальма прям от як тільки повернув колеса в поворот (тобто вже в повороті а не перед ним) - то машина в поворот прям от вкручується як має бути і ніби як прилипає до дороги на якийсь час до тої траекторії яка мене цікавить, но то трохи ризиковано, пару разів чуть не розкрутило, особливо в 4 сесії вже коли резина явно підустала :D
но потім як додаю забагато газу в повороті то морду зносить назовні легко, мушу знов пригальмовувати, хоча може тут суто питання резини.

Багато хто говорить що воно покращує handling і cornering, но є і така думка
http://fordfiestast.co.uk/ubbthreads.ph ... s/193490/3
The rear track on the ST is 25mm less than on the front, Ford did this deliberately during testing as they found it "improved" the handling of the car

Installing spacers (axel or wheel) by 12.5mm each side will of course increase the rear track by the 25mm and bring the rear track in line with the front

The benefit of installing spacers is usually only for cosmetic reasons as it brings the rear wheels out a bit from under those large rear guards on the ST

Claims of "improved handling" and "high speed stability" by retailers of these devices is very debateable (much like many aftermarket off the shelf modification) ... certainly Ford themselves didn't think they were required.
Незнаю.. ціна питання ніби невелика, чуть що все можна легко вернути назад як було. З іншого боку можна зробити дійсно гірше, і просто напхати всяких цяцьок то тоже такий собі варіант. Форд напевно міг зразу з заводу зробити однакову колію.. або не міг бо щось заважало, наприклад балка та сама що на звичайній фієсті з набагато легшим мотором спереді і іншим балансом по осях, і не хтів тратити бабло ))) Здогадки.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Вів, 05 жовтня 2021, 00:23

Baton писав:
Пон, 04 жовтня 2021, 22:27
як що навчусь закидати сюди фото...
https://imgur.com/ і сюди лінки..
рекомендую фірму https://azovalprom.com.ua/ua
там всі беруть проставки. з різним кріпижом по бажанню.
для фієсти проставки не знайдені..

Аватар користувача
Baton
Повідомлень: 131
З нами з: Пон, 13 вересня 2021, 21:34
Стать: чоловік
Авто: Honda civic type R
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Baton » Вів, 05 жовтня 2021, 07:24

Та напиши їм в інсті в пп… вони тримають готові тількі базові моделі. Або я запитаю ціну… скажи точні параметри.
Ато замовляти в гейропі то що можна спокійно і дешевше купити в нас.

Доречі. Можна розглядати розширення колії в загальному… зі збереженням різниці між осями. Але є ще нюанси з тим що машина стає квадратна. І квадратність до добра не призводить в керованості.

Як що ти вторможуєшся в поворот (трейл брейкінг) і вона починає вкручуватись, це дуже добре, тільки відразу треба натиснути на газ. Не в пол… але натиснути… тяга передніх коліс зупинить інерційну ротацію кузова. На газу морду виносить на зовні тільки через 1- перекрут руля в повороті і перебор зі швидкістю. Але це без газу відбувається
2- перегазовка сильна на малій швидкості.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Вів, 05 жовтня 2021, 09:12

Baton писав:
Вів, 05 жовтня 2021, 07:24
Ато замовляти в гейропі то що можна спокійно і дешевше купити в нас.
є на фокус щось таке, та дешево по 250 грн штука.
https://azovalprom.com.ua/products/pros ... -ford-ford
Але то між колесом і диском. Шпильки певно треба міняти на довші. Я такого нехочу.
Зображення

А якщо адаптери то там під 2000 пара.

Хочу таке а вони прямокутні...
Baton писав:
Вів, 05 жовтня 2021, 07:24
скажи точні параметри.
тому тут я без поняття розміри.. їх ніде не вказано, треба міряти, а щоб то зробити треба все розібрати, потім зібрати щоб їздити.. потім все повторити як пришлють.. ще можна зміряти неточно )) Незнаю, напевно простіше за 1100-1200 грн купити ті 2 проставк по оригіналу в форда і не паритися. Вони точно стануть. Та і то не європи, а тут любий поставщик запчастин по форду спокійно без лишніх питань їх дістане і привезе під двері в поштомат, бо там є finis код.
Baton писав:
Вів, 05 жовтня 2021, 07:24
Доречі. Можна розглядати розширення колії в загальному… зі збереженням різниці між осями. Але є ще нюанси з тим що машина стає квадратна. І квадратність до добра не призводить в керованості.
ті проставки між диском і ступицею можна розглянути на перед щоб і там збільшити колію.

Мене найбільше лякає що якщо я їх поставлю то я не пойму чи воно щось дало в + чи в -. Може бути час кола гірший на якісь 0.1-0.2, я того не відчую, мені може здаватися що щось десь покращилось, а насправді так небуде.

Проставки я куплю але наразі ставити небуду. Попробую поїздити з нормальною резиною, заниженням, і білями ззаді, подивитися що змінилось (по місту зміни відчуваються в кращу сторону), а тоді на якийсь етап попробую ті проставки поставити.
Baton писав:
Вів, 05 жовтня 2021, 07:24
Як що ти вторможуєшся в поворот (трейл брейкінг) і вона починає вкручуватись, це дуже добре, тільки відразу треба натиснути на газ. Не в пол… але натиснути… т
натискаю.. все ок, но ненадовго, бо на чайці ті повороти дуже затяжні переважно, но в двох поворотах там якщо все гарно зробити то можна йти майже без скидання газу - удар по тормозу - машину ставить в поворот і далі газ в полік.

Baton
може знаєш де роблять розпорки і задні стабілізатори? Бо цінники від OMP чи Whiteline за кусок труби недуже тішать :D

Продають такі на задню балку регульовані. по 180 фунтів.
https://ukwhitelineperformance.com/prod ... i-roll-bar
Engineered to 'Activate More Grip', Anti-Roll bars are principally designed to reduce body roll or sway. By reducing body roll, lateral loads are spread more evenly across the tires thereby increasing cornering grip and improving outright performance. This Whiteline 24mm 6 point adjustable Anti-Roll bar = more grip = better handling = outright performance - it's the best dollar for dollar handling improvement you can make to your vehicle. In fact, benefits extend to improvements in handling, safety and tyre wear without affecting ride quality or comfort.
В нас нічого не знайшов з альтернатив.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Вів, 05 жовтня 2021, 09:27

По маслу поцікавився. Маса людей їздить трек дні на 5w30, температура масла рідко коли більше 110 навіть без радіаторів на треку в жарку погоду. Но то раз на раз напевно не попадає, треба в себе виміряти для початку. Якийсь москаль писав навпаки що той мотор дуже зле себе почуває в довгих затяжних поворотах, є відливи, по лампочці не видно, але рано чи пізно провертає вкладиші від масляного голодання. Вірити чи ні хйз. Нібито 10W60 тут поможе бо воно густе і як нема тиску то плівка чуть довше тримається. Но то тоді треба на кожен етап то масло спеціально міняти, бо по місту на ньому я б їздити не хотів.

В Англії як завжди якесь "fit & forget" рішення є )))
https://www.sico-developments.co.uk/pro ... 6305877058
This trick piece of engineering slips neatly into the ST's sump and will keep your engine oil where it needs to be when cornering G forces can force the oil to stray from the pickup. This fit and forget product includes high quality rubber baffle flaps as used on high end OEM applications as well as a strong lightweight aluminium body. Easily mounts to existing locations and includes required fasteners.
Но стає не на всі піддони в ST, походу було 2 модифікації.. треба звірити номер.

Стоковий піддон (один з тих двох) виглядає якось так:
Зображення

Ще є рішення з Accusump, но щось то помоєму over-engineering і мені не до кінця зрозуміло що буде якщо воно з того акумулятора добавить всі лишні півлітри в мотор, аби не забагато було )))

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення RULES » Вів, 05 жовтня 2021, 09:49

Accusump - то дуже круте рішення.
Можеш ще подивитись на асортимент killerB
VAG вже не той

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Вів, 05 жовтня 2021, 09:55

RULES писав:
Вів, 05 жовтня 2021, 09:49
Accusump - то дуже круте рішення.
Можеш ще подивитись на асортимент killerB
подивлюсь.
дивився ще Moroso має аналог accusump.
В accusump електронні клапана якісь проблемні (ще й по ціні як той акумулятор).. ручні безпроблемні, але треба перед заїздом включати шаровий кран (сантехнічний :D )

Огляд Moroso на прозорій колбі.


Теоретично там все ідеально, практично от мені неясно чи не шкодить то лишнє масло мотору бо теоретично це можливо що весь акумулятор викачається в мотор при відливі.

Аватар користувача
Baton
Повідомлень: 131
З нами з: Пон, 13 вересня 2021, 21:34
Стать: чоловік
Авто: Honda civic type R
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Baton » Вів, 05 жовтня 2021, 11:36

Акусамб в нас стоїть на двох машинах. Сухий картер для бідних. Але то не є мала запчастина))) ще треба для неї місце знайти)

Регульований стаб на зад це дуже крута штука. Але чим більше ти собі додаєш можливостей в регулюванні, тим більше ти собі приклеюєш проблем))))

По розпоркам можемо виготовити будь які індивідуально. Є такі виробничі можливості.

На рахунок масла 10-60 ти помиляєшся про їзду по місту. Масло з такою вязкістю іде в багато автомобілів з заводу в гражданські авто.

На рахунок параметрів.
Наберу сьогодні кільцевиків на фієстах кубкових і взнаю параметри підвіски на чайку)
Ширину, довжину і параметри сходження)))

Аватар користувача
Baton
Повідомлень: 131
З нами з: Пон, 13 вересня 2021, 21:34
Стать: чоловік
Авто: Honda civic type R
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Baton » Вів, 05 жовтня 2021, 11:39

Банально))) 2хв часу)))
Вкладення
C724B24B-9965-4100-9D32-231A2EF0EBC7.jpeg

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення RULES » Вів, 05 жовтня 2021, 11:57

так сухий картер для багатих і коштує суттєво більше. на субару - 120к грн+ на атоміку)
VAG вже не той

Аватар користувача
Baton
Повідомлень: 131
З нами з: Пон, 13 вересня 2021, 21:34
Стать: чоловік
Авто: Honda civic type R
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Baton » Вів, 05 жовтня 2021, 12:12

Ми ставили у львові одній субару сухи картер. Там ще настроювати то всьо треба…
Я ж написав що акусамб - це сухий картер по бідному)))

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Вів, 05 жовтня 2021, 12:31

Baton писав:
Вів, 05 жовтня 2021, 11:36
На рахунок масла 10-60 ти помиляєшся про їзду по місту. Масло з такою вязкістю іде в багато автомобілів з заводу в гражданські авто.
так в мій не йде і допуска такого нема. Ну який зміст це лити в цивільну їзду в мотор в якому все заводське і пробіг 120к.
RULES писав:
Вів, 05 жовтня 2021, 11:57
так сухий картер для багатих і коштує суттєво більше. на субару - 120к грн+ на атоміку)
ну та.. на мою машину воно за бугром тоже 2300 євро я от найшов без доставки..
https://www.bat-motorsport.de/en/dry-su ... ntake-side

Потужності добавляє. На днях дивився відео де тіп на стенді рівняв два мотори.. 280 з мокрим і 297 сил з сухим :)
Правда то були якісь американські V8, мотор можна нижче змістити і центр ваги знизити, но то вже під дуже серйозні гонки, наразі не для мене.
Baton писав:
Вів, 05 жовтня 2021, 11:39
Банально))) 2хв часу)))
ну ок.. 1600 грн. це дорожче чим фордовський оригінал, та ще й між диском і ступицею, то ж гірше чим на балку. То хіба на передню вісь таке.
Baton писав:
Вів, 05 жовтня 2021, 11:36
Але то не є мала запчастина))) ще треба для неї місце знайти)
В вас яке саме? Бо вони є на 2 літра і на літр. Точніше ці Moroso є на 1.5 кварти, а то літр, пишуть якраз для рядних четвірок годиться. Літр ніби не так багато, но так то воно так, місце треба знайти. В мене місця і так негусто в принципі.

І як то зайве масло впливає на мотор коли повністю вприскується? По рівню тепер лиєте по мінімалочці на щупі (щоб був запас на той вприск) чи як завжди?

В вас ручний чи електронний клапан?
Baton писав:
Вів, 05 жовтня 2021, 11:36
Регульований стаб на зад це дуже крута штука. Але чим більше ти собі додаєш можливостей в регулюванні, тим більше ти собі приклеюєш проблем))))
так є, но шо зробиш ))) для того читаю форуми по тій машині щоб не зовсім пальцем в небо, бо то життя нехватить всі настройки перепробувати.
По розпоркам можемо виготовити будь які індивідуально. Є такі виробничі можливості.
отакого плану цікавить.
https://www.burtonpower.com/strut-brace ... p1895.html

Зображення

Востаннє редагувалось Вів, 05 жовтня 2021, 12:46 користувачем vovka, всього редагувалось 4 разів.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Вів, 05 жовтня 2021, 12:32

Baton писав:
Вів, 05 жовтня 2021, 11:36
На рахунок параметрів.
Наберу сьогодні кільцевиків на фієстах кубкових і взнаю параметри підвіски на чайку)
Ширину, довжину і параметри сходження)))
ну запитай ) цікаво що скажуть.

Аватар користувача
Baton
Повідомлень: 131
З нами з: Пон, 13 вересня 2021, 21:34
Стать: чоловік
Авто: Honda civic type R
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Baton » Вів, 05 жовтня 2021, 12:49

2х літровий акусамб
Вкладення
B52E5888-5B5A-496F-AA89-D8D274C8679E.jpeg

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Вів, 05 жовтня 2021, 12:56

Baton, 2 літровий великий, як 2л пляшка кока-коли. Літровий буде суттєво поменше, думаю мені буде достатньо і літрового. Напевно треба цим питання озадачитися бо шось мене ті повороти напрягають в плані відливів :D
А з тим електронним клапаном який я там бачу проблем небуло? Воно вже довго стоїть чи шойно поставили?

Аватар користувача
Baton
Повідомлень: 131
З нами з: Пон, 13 вересня 2021, 21:34
Стать: чоловік
Авто: Honda civic type R
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Baton » Вів, 05 жовтня 2021, 12:57

По маслу, то всі допуски зроблені для того щоб тобі не засрало кат))) викидаєш кат і лиєш то масло яке тобі подобається)

По настройках підвіски.
Зад
- 1,5 розвал
Перед
-2,5 розвал
Сходження в розходження. Не в нуль. Розходження точної цифри не мають під руками.

Аватар користувача
Baton
Повідомлень: 131
З нами з: Пон, 13 вересня 2021, 21:34
Стать: чоловік
Авто: Honda civic type R
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення Baton » Вів, 05 жовтня 2021, 13:02

З клапаном проблем не було, але він в нас працює зі спорт мозгом… ECU Master… ми собі настроїли все і вроді норм…
Там ж крім того акусампа треба ще шланги нормальні і проставку масляну нормальну… і то все вкласти правильно.
Може простіше якісь пластини в піддон. Верняк ж є готові рішення.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Моя Fiesta ST 2.0 150 л.с.

Повідомлення vovka » Вів, 05 жовтня 2021, 13:06

Baton писав:
Вів, 05 жовтня 2021, 12:57
По настройках підвіски.
Зад
- 1,5 розвал
Перед
-2,5 розвал
Сходження в розходження. Не в нуль. Розходження точної цифри не мають під руками.
ок, дякую. Значить на зад прийдеться брати спец проставки для розвалу, якраз до 1.5 градуса такі є.

в стоці таке
Зображення

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 26 гостей