Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Mazda 323F BA - Ластівка
Аватар користувача
b_andriy
Повідомлень: 6733
З нами з: Вів, 27 грудня 2005, 22:59
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Mazda 323F BA - Ластівка

Повідомлення b_andriy » П'ят, 02 травня 2014, 14:11

Тут Joni афігєнскій обвіс на Фку продавав, попитай може ше має

Аватар користувача
inozemets
Повідомлень: 76
З нами з: Пон, 21 квітня 2014, 19:05
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Mazda Lantis Z5
Звідки: Стрий-Warszawa
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Mazda 323F BA - Ластівка

Повідомлення inozemets » Суб, 03 травня 2014, 22:59

b_andriy писав: Тут Joni афігєнскій обвіс на Фку продавав, попитай може ше має
Я б з радістю, але на разі не маю за що купити той обвіс. Плюс, хочу назбирати кошти на боротьбу з корозією. Це зараз пріоритет.

Аватар користувача
inozemets
Повідомлень: 76
З нами з: Пон, 21 квітня 2014, 19:05
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Mazda Lantis Z5
Звідки: Стрий-Warszawa
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Mazda 323F BA - Ластівка

Повідомлення inozemets » Вів, 20 травня 2014, 17:28

Але я лопух... Залишив машину в підземному гаражі на тиждень. Час від часу приходив, прогрівав, йшов собі геть. І ось за одним з таких разів забув вимкнути лампочку в салоні. Нині знову зайшов прогріти, а акумулятор, бляха-муха, побажав "многая літа". І лампочка ледь-ледь миготить.

Тепер машина стоїть в гаражі, а я шукаю зарядний пристрій. "Крокодилом" люди мені завести не дуже хочуть (Європа, блін), а евакуатор в гараж їхати не хоче (знову ж таки, Європа, можу за страховкою безкоштовно евакуатор викликати... якщо на свіжому повітрі).

Завтра хлопці знайомі пообіцяли принести пристрій.

Маю також ще таке питання. В підземному гаражі на машину сідає багато пороху та випарів. Я останнім часом їжджу небагато. Відтак, якщо машину вкрити чохлом, то воно допоможе захиститися від бруду? Бо трохи шкода стає... лак наглянцований, але весь "закопчений".

Аватар користувача
inozemets
Повідомлень: 76
З нами з: Пон, 21 квітня 2014, 19:05
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Mazda Lantis Z5
Звідки: Стрий-Warszawa
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Mazda 323F BA - Ластівка

Повідомлення inozemets » Сер, 21 травня 2014, 15:05

Акумулятор йок. Не заряджається від зарядного. Віджив своє. 15 років гаратав, "страждав" у цьому житті, і тепер ось піде на заслужений "відпочинок".

Блін, знову непередбачувані витрати ((((

Аватар користувача
veresen
Повідомлень: 2783
З нами з: Пон, 29 червня 2009, 19:05
Ім'я: Павло
Стать: чоловік
Авто: Mazda 323S 1.3 1996 BA
Номер: BC 0433 AO
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Mazda 323F BA - Ластівка

Повідомлення veresen » Сер, 21 травня 2014, 15:21

inozemets писав: Віджив своє. 15 років
:facepalm
шо за брєд.
середній срок служби 4-5 років. Чув про випадки 6-8 років.
Но 15 !!! :facepalm
inozemets писав: "Крокодилом" люди мені завести не дуже хочуть
То певно не люди якісь.

Невже ніхто не може прикурити ?
^_^

Аватар користувача
inozemets
Повідомлень: 76
З нами з: Пон, 21 квітня 2014, 19:05
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Mazda Lantis Z5
Звідки: Стрий-Warszawa
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Mazda 323F BA - Ластівка

Повідомлення inozemets » Сер, 21 травня 2014, 15:44

veresen писав: шо за брєд.
середній срок служби 4-5 років. Чув про випадки 6-8 років.
Нє. в мене був рідний, заводський, дуже замазюканий, з японськими написами та лого Мазди )))
До речі, маздівські рідні акумулятори мають 20 см висоти, в той час як "європейський стандат" - в районі 17 см. На Маздівських форумах кажуть, що таке компонування збільшує витривалість...
Плюс машина постійно перебувала в гаражах і їздила нечасто, але на великі відстані. Може, це також додало життєвості акумулятору, хтозна...

Хоча, фіг його зна. Може попередні власники й міняли акумулятор. Але знову ж таки, поміняли на заводський...

Аватар користувача
inozemets
Повідомлень: 76
З нами з: Пон, 21 квітня 2014, 19:05
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Mazda Lantis Z5
Звідки: Стрий-Warszawa
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Mazda 323F BA - Ластівка

Повідомлення inozemets » Нед, 25 травня 2014, 18:21

Повертаючись до акумулятора... Купив японця, Yuasa 12V 60Ah 450A (попередній мав 12V 60Ah 390A). Заплатив 270 злотих (в околицях 1000 грн). Гарантія три роки.

Повертаючись до іржі... Поїхав вчора до місцевого бляхара, спеціаліста саме з тих моделей Мазди, яка в мене. Після огляду-копирсання він сказав, що:

1. пороги підлягають реставрації. Не треба купувати нових порогів (рапаратурок) і їх монтувати.

2. двері реставрації не підлягають. В деяких місцях вже є знаки наскрізного ржавіння; на разі їх просто прикриває фарба. Якщо двері не замінити - всі чотири - то за два-три сезони буду їздити з дірами. Звісно, можна взятися за відновлення-переварку, але воно вийде дорожче, ніж нові двері.

3. сам корпус машини в хорошому стані (днище, багажник, колісні арки, всі згини). Можна замазюкати антикорозійником для певності й забути.

Відтак, по тих всіх підрахунках, мінімальна ціна усунення "найбільш кричущих" проблем - то 500 злотих (майже 2000 грн). За ці гроші відреставрують пороги, помалюють їх на чорний мат, превентивно покриють всі згини корпусу антикорозійкою, і "підправлять" задній бампер (зараз там є невелика шпарина між ним і корпусом; затікає вода під час дощу). Двері чіпати не будуть.

Якщо робити двері, то це в сумі вийде 2000 злотих (7700 грн). Сюди входить купівля всіх чотирьох дверей, їх заміна, перенесення всіх "внутрішностей", а також малювання. Дорогувато...

Тому я припускаю, що зроблю тільки пороги. Зроблю так, як фахівець каже (той дядько 15 років збирає-розбирає Mazda 323F BA, купує-ремонтує-перепродає). Щодо дверей, то або поки на них заб’ю, або зроблю мінімальну консервацію (почищу всю іржу, яку можна, і замазюкаю kompleksor 2000 чи іншою хімією). За 2-3 роки буде видно: чи купувати нові двері, чи купувати нову машину.

Як би ви радили?

Аватар користувача
Saba
Повідомлень: 3298
З нами з: Сер, 01 лютого 2006, 18:35
Ім'я: Олег
Стать: чоловік
Авто: KIA
Номер: BC IA
Звідки: Малечковичі
Дякував (ла): 0
Подякували: 7 рази

Re: Mazda 323F BA - Ластівка

Повідомлення Saba » Нед, 25 травня 2014, 22:32

міняти двері брєд :facepalm

Аватар користувача
Cr@zy
Повідомлень: 1374
З нами з: Вів, 11 жовтня 2005, 23:55
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: Mazda 323F BA - Ластівка

Повідомлення Cr@zy » Нед, 25 травня 2014, 22:33

inozemets, ну в тебе плани, я б сказав, грандіозні!
Ти взагалі скільки плануєш на цій машині їздити? Від цього і відштовхуватись :sing
Загальний бюджет, щоб довести до ідеалу(в тому числі і кондюк було б добре доставити), може скласти на ще одну таку машину - з цінами на авто в Польщі, чи варто вкладати саме в це авто? ;)
Звичайно, якщо тебе все влаштовує і тільки час від часу їздиш на автомобілі - можна і нічого не робити, з вище переліченого. Просто "тримати" її в технічно справному стані, а корозія рано чи пізно всеодно дасть про себе знати ;)

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: Mazda 323F BA - Ластівка

Повідомлення BOXER » Нед, 25 травня 2014, 22:38

inozemets, а нема можливості приїхати сюди і тут ці роботи провести? :-)
Sad, but true.

Аватар користувача
Saba
Повідомлень: 3298
З нами з: Сер, 01 лютого 2006, 18:35
Ім'я: Олег
Стать: чоловік
Авто: KIA
Номер: BC IA
Звідки: Малечковичі
Дякував (ла): 0
Подякували: 7 рази

Re: Mazda 323F BA - Ластівка

Повідомлення Saba » Нед, 25 травня 2014, 23:32

В Україні живе такий Валєра, поїдь до нього він все зробить :-)

Аватар користувача
inozemets
Повідомлень: 76
З нами з: Пон, 21 квітня 2014, 19:05
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Mazda Lantis Z5
Звідки: Стрий-Warszawa
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Mazda 323F BA - Ластівка

Повідомлення inozemets » Нед, 25 травня 2014, 23:50

Хлопці, подаю лінки на ті двері-пороги, які зараз маю:

Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення

Те, що той дядько сказав про ці двері-пороги я вже написав вище. Пороги реставруємо, двері дешевше нові купити й перемалювати.
Saba писав: міняти двері брєд
А якщо двері коштують 240-300 грн? То чи є сенс відновлювати ті, що маю, як все одно доведеться фарбувати?
Cr@zy писав: inozemets, ну в тебе плани, я б сказав, грандіозні!
Ти взагалі скільки плануєш на цій машині їздити? Від цього і відштовхуватись
Загальний бюджет, щоб довести до ідеалу(в тому числі і кондюк було б добре доставити), може скласти на ще одну таку машину - з цінами на авто в Польщі, чи варто вкладати саме в це авто?
Звичайно, якщо тебе все влаштовує і тільки час від часу їздиш на автомобілі - можна і нічого не робити, з вище переліченого. Просто "тримати" її в технічно справному стані, а корозія рано чи пізно всеодно дасть про себе знати
Це не плани грандіозні, це я просто перфекціоніст. Якщо щось "моє", то воно повинно бути ідеальне. А сам процес створення "ідеального" - він дуже для мене кайфовий.
На цій машині я ще планую їздити чотири роки щонайменше, доки кредит в банку не виплачу. Але якщо вона добре триматиметься, то їздитиму й далі. За новими моделями не женуся.
Загальний бюджет того, що я вже в неї вклав і що збираюся вкласти вже перевищує її ринкову ціну. Але, повторюся, мені подобається процес; тому з часом там стоятиме і кондюк, і 2,5 літровий V6, і шкіряний салон. Але це з часом: бюджет в мене також обмежений...
Корозія вже дає про себе знати. Хочу з нею боротися :)
BOXER писав: inozemets, а нема можливості приїхати сюди і тут ці роботи провести?
Є можливість. Майже весь серпень буду в батьків в Стрию. І, власне, планую з дверями приїхати до спеціалістів у Львові (Dimastuy, andriy320e30). Тепер ось навіть думаю, що може з ними і пороги зробити...
Saba писав: В Україні живе такий Валєра, поїдь до нього він все зробить
І до Валєри приїду, як чорний день прийде. В Польщі, до речі, цей весь Валєра має брата двоюрідного. Пана Ґєня.

Аватар користувача
inozemets
Повідомлень: 76
З нами з: Пон, 21 квітня 2014, 19:05
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Mazda Lantis Z5
Звідки: Стрий-Warszawa
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Mazda 323F BA - Ластівка

Повідомлення inozemets » Вів, 27 травня 2014, 10:57

Хочу Вам показати приблизну версію того, що б хотілося зробити зі своєю Ластівкою. Ця машина належить, власне, бляхареві з-під Варшави, про якого я писав вище. І це його дев'ята машина; він більше 10-ти років займається Маздами 323F BA (найчастіше купує биті, ремонтує, тюнінгує, й продає).

Зображення Зображення Зображення Зображення

В цій моделі мені сподобалися такі речі:

1. загальне зовнішнє стилістичне оформлення (тоновані задні фари, пороги, передній бампер, диски);
2. оформлення салону (руль від Мазди 6 з повним функціоналом всіх кнопок, нова панель приладів, вмонтовані у всіх кнопках діоди, звуко- та віброізоляція);
3. механічна начинка (дуже задбаний мотор 1,5 літри з глушником mugen)

Що скажете?

Аватар користувача
DBF
Повідомлень: 1330
З нами з: Сер, 14 червня 2006, 09:59
Ім'я: Святослав
Стать: чоловік
Авто: SENS
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Mazda 323F BA - Ластівка

Повідомлення DBF » Вів, 27 травня 2014, 15:41

inozemets, Підсвітка, руль круто виглядає, зовнішіній вигляд теж гарно, от диски не пасують трішки більші потрібно.
Машины делятся на валящие и стиральные.

Аватар користувача
inozemets
Повідомлень: 76
З нами з: Пон, 21 квітня 2014, 19:05
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Mazda Lantis Z5
Звідки: Стрий-Warszawa
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Mazda 323F BA - Ластівка

Повідомлення inozemets » П'ят, 30 травня 2014, 21:22

Коротко про останні події ;)

1. Купив сьогодні купу всякої косметики. Turtle Wax Color Magic (кольоровий віск), Turtle Wax Plus PTFE (безбарвний водовідштовхуючий віск), Turtle Wax Black Shine ("чорнило" до зовнішніх пластиків), Nigrin (препарат для догляду за гумою) :roll .

Машину збираюся мити й полірувати завтра. Сьогодні пустив в хід Nigrin і вимазав ним всі гумові прокладки на дверях, багажнику, люку. Дало ефект, я вам скажу. Гума стала чорною, еластичною, і більш "гумовою" (навтіь запах з’явився) 8-) .

Ось так виглядає вся моя автокосметика в зборі:

Зображення

2. Купив нині лампочки ближнього й дальнього світла. Хотів взяти Tungsram з білим холодним світлом. Але в магазіні не було. Посанчег на касі порадив мені купити німецьку Narva. Казав, що світить, як кінь, і колір має такий самий. Взяв Narva. Поставив. І фігня... світло є білим, але теплим :facepalm . Хоча фігачить покручє, ніж ті лампи, які зараз стоять. Завтра поїду Narv'u віддавати.

3. Два дні тому поставив нові двірники. Sena Flat Premium. Перед тим, як купити, подивився на специфікації в мануалі до своєї Мазди. Мануал мовчав. Тому я гордо пішов і взяв 2 х 530 мм на передню шибу і 450 мм на задню. На упакуванні писало, що до 323-ї Мазди годяться. І вони справді стали без проблем, але... але я, нуб, не знав, що з боку пасажира двірник має бути коротшим, ніж водійський. Тому друга 530-ка вперлася мені в стійку :facepalm Вчора ходив-міняв на 480-ку...

Отакі пироги :ninja

Аватар користувача
inozemets
Повідомлень: 76
З нами з: Пон, 21 квітня 2014, 19:05
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Mazda Lantis Z5
Звідки: Стрий-Warszawa
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Mazda 323F BA - Ластівка

Повідомлення inozemets » Суб, 07 червня 2014, 22:46

Нині, нарешті, помив машину й пустив в хід арсенал своїх поліролей. А зокрема Turtle Wax Color Magic, Turtle Wax Plus PTFE, та Turtle Wax Black Shine. Мудохався, в сумі годин чотири. Мало не отримав сонячний удар (машина стояла в тіні, а я часто вибігав на сонце). Висновки:

1. щоб двічі вкрити весь корпус різними поліролями треба бути готовим бігати й махати ручками; багато махати двома ручками й кількома шматочками
2. гумові рукавиці is a must
3. тривале полірування вертикальних поверхонь не тільки викликає крепотуру в руках, але, в моєму випадку, навіть дихання утруднювалося (сидів на землі в позі лотоса, може від того, хтозна)
4. на шістнадцятирічному авто з оригінальною фарбою дуже багато дрібних "косяків" від каменів, бордюрів, кущів та іншої лабуди
5. Turtle Wax Color Magic (кольоровий віск) вроді нічо такий, відновлює колір; Turtle Wax Plus PTFE (безколірний водовідштовхуючий) - БОМБА, дає дуже глибокий колір; Turtle Wax Black Shine ("чорнило" для пластику) - до кінця не очорнює, лишає плями й розводи... або я якось неправильно цю фігню застосовував.

Рельтати полірування отакі:

Зображення Зображення
Зображення Зображення

Але крім того, під час полірування, побачив кілька "новесеньких" косяків. Пішли "павучки" по фарбі, зокрема на лівій задній арці, кришці багажника, і на правій задній дверці.

Зображення Зображення Зображення

Косяки маленькі й непомітні, але вони є. І з ними треба боротися!

Дуже засмутила арка. Вона в лютому 2014 була підшпакльована й перемальована...

Аватар користувача
myzikk
Повідомлень: 2847
З нами з: Нед, 30 грудня 2012, 00:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 14 рази

Re: Mazda 323F BA - Ластівка

Повідомлення myzikk » Суб, 07 червня 2014, 23:01

Блистинь як котові яйця :D

А вот з тими рижиками треба боротись, вік дає своє.
:p

Аватар користувача
inozemets
Повідомлень: 76
З нами з: Пон, 21 квітня 2014, 19:05
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Mazda Lantis Z5
Звідки: Стрий-Warszawa
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Mazda 323F BA - Ластівка

Повідомлення inozemets » Суб, 07 червня 2014, 23:27

myzikk писав: Блистинь як котові яйця
дЄкую, я сі старав
myzikk писав: А вот з тими рижиками треба боротись, вік дає своє.
То в кінці липня візьмуся за рижиків. Як до Львова-Стрия повернусі. З фахівцями вже сконтактував :)

Аватар користувача
VIK17
Повідомлень: 486
З нами з: Чет, 27 січня 2011, 01:00
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: нема
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Mazda 323F BA - Ластівка

Повідомлення VIK17 » Нед, 08 червня 2014, 00:03

inozemets писав: Turtle Wax Plus PTFE
файна штука,сам нею користуюсь :thumbup

Аватар користувача
inozemets
Повідомлень: 76
З нами з: Пон, 21 квітня 2014, 19:05
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Mazda Lantis Z5
Звідки: Стрий-Warszawa
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Mazda 323F BA - Ластівка

Повідомлення inozemets » Суб, 26 липня 2014, 21:16

Ну що ж, поділюся з вами кількома експлуатаційними спостереженнями )))

1. За останні півроку махнув на машинці майже 4000 км. І вона не "зажувала" мастила. Мотор з пробігом майже 200 000, який в інших маздовласників п’є мастило літрами, в мене працює "в суху". Дуже приємно ))))

2. Але це, мабуть, кінець приємностей по мотору... Нині стояв на світлофорі. Машина була не сильно прогріта (перший світлофор на виїзді з хати). На холостих обертах в мене двигун почав "захльобуватися". Майже заглох, але в останню секунду розрулився. Неприємно. Кажуть, що глохнення моторів на низьких обертах - то "коронка" старих моторів Z5. Тіко от що робити, аби з тим боротися? Щоб я не мав досвіду глохнення на світлах взагалі...

3. Як відкрити капот, завести мотор, то на непрогрітій машині чути легке цокотіння. Ніби не заважає, на ККД мотора не впливає, але цокотить. Мій батько - спеціаліст зі всього на світі - сказав, що то гідравлічна регуляція затворів клапанів (чи щось в тому роді). На його Ауді таке цокотіння вже років десять - і він забив. А я ось думаю... Бо, як знаю, на 1,5 літровому Z5 нема гідравлічної регуляції...

4. Знову ж таки, нерозігріта машина. Невисока швидкість, до 40 км/год. На повороті праворуч починає скрипіти праве переднє колесо. Скрипить по-різному: або дуже тихо, або так, що люди обертаються. Скрипить вже так десь півроку, з часу, як були проведені роботи із заміни гальмівної системи (колодки та диски) та "розхідників" рульового управління. Я підозрюю, що це все ще притираються колодки... але так довго? Півроку й 4000 км!?

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей