Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Grand Scenic 2006
Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Grand Scenic 2006

Повідомлення cat-yellow » Сер, 17 лютого 2016, 23:57

Taras:) писав:cat-yellow, мегани є і євро 4
та хоть євро-2
в них може бути база і по базі швидко пробивається конкретний екзепляр
тим більше кажу, що після певного року - там йшли всі з сажою і євро-5

я для того, шоб не було проблем з сажовиком, щоразу, як їду до батьків - даю машині просратись на А4

Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: Grand Scenic 2006

Повідомлення Sluva » Чет, 18 лютого 2016, 00:10

Міша,я думаю самі поляки настільки не задрочуються,як ти сам
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Grand Scenic 2006

Повідомлення cat-yellow » Чет, 18 лютого 2016, 00:33

Sluva писав:Міша,я думаю самі поляки настільки не задрочуються,як ти сам
Славік, та вони може і не задрочуються... Я того не знаю. Але чую, що в світі твориться і на мандат якось влітати не дуже хочеться. Знаю, що тут багато авто кламства і шаленьства, але бачу, що є куча розмов про те, як то треба присікати...

От наприклад чув, що є ідея перевіряти викиди при ТО і порівнювати з еталонними, далі, якшо шось не альо - перевіряти, чи не вирізаний сажовик і далі - трахати кантору, яка вирізала (якщо така буде відслідкована) і не давати власнику проходження ТО до усунення проблеми...

ну і я б не сказав, що ніхто не переймається...

http://www.cro.pl/usuniety-dpf-kary-kon ... 48503.html
3.Policjant w trakcie kontroli nie musi sprawdzać czy masz DPF-a czy nie. Może zatrzymać dowód rejestracyjny i skierować na dodatkowy cząstkowe badanie techniczne. Wystarczy tylko podejrzenie, że DPF został usunięty.
http://www.info-car.pl/infocar/artykuly ... F-FAP.html
Problemy z prawem

Po wycięciu filtra i „oszukaniu” komputera samochód jeździ zupełnie normalnie, silnik pracuje zdecydowanie lepiej niż przed naprawą, ale z rury wydechowej wydostaje się zdecydowanie więcej szkodliwych substancji, które pod drodze nie są w żaden sposób oczyszczane. Taka ingerencja może nie spotkać się ze zrozumieniem diagnosty podczas corocznej kontroli w stacji kontroli pojazdów. W rezultacie diagnosta ma prawo nie wbić do dowodu pieczątki potwierdzającej wykonanie przeglądu. Odmowa może wynikać z artykułu 66.4 w którym zakazane jest przerabianie samochodu w sposób, który ma niekorzystny wpływ na środowisko naturalne. Problemów natomiast nie powinno być podczas badania emisji spalin, ponieważ polskie normy są na tyle wysokie, że pojazdy bez filtra cząstek stałych nie mają problemów z przejściem badania. Na tym jednak nie koniec, na kontrolne badanie samochód może również skierować policja w razie uzasadnionych wątpliwości co do stanu technicznego pojazdu. W niektórych przypadkach po wycięciu filtra bywa tak, że spaliny auta są nienaturalnie czarne jak na ten model i rocznik auta. To może zwrócić uwagę policjantów, którzy mogą się domyślać z czego wynika takie zabarwienie gazów wylotowych. W takiej sytuacji kierowcę czeka nie tylko kosztowna naprawa, ale również mandat od policji.
http://moto.onet.pl/aktualnosci/w-teori ... atu/pd85rp
Demontaż filtra cząstek stałych

Zdemontowanie filtra cząstek stałych jest traktowane przez większość kierowców jako ulga w męce. Zwłaszcza podczas częstej jazdy w mieście, osadnik zapycha się niemalże bez ustanku oraz decyduje o podwyższeniu kosztów eksploatacji. Niestety demontaż FAP lub DPF nie jest dobrym rozwiązaniem. To poważna ingerencja w układ wydechowy, która w sposób zasadniczy zmienia skład spalin. Na takie postępowanie prawo nie może przymykać oka. Jak przepisy zostaną wyegzekwowane? Diagnosta, który zauważy usunięcie filtra w trakcie przeglądu (a zauważy to na bank), ma obowiązek odesłać kierowcę z kwitkiem. Nie powinien przedłużyć ważności badania technicznego.
PS:

моє діло не залякати, а попередити
а далі хай собі кожен робить, як хоче

Аватар користувача
Taras:)
Повідомлень: 7065
З нами з: Чет, 26 лютого 2009, 22:23
Ім'я: Taras
Стать: чоловік
Авто: Renault Megane 4
Номер: **4040**
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 32 рази
Контактна інформація:

Re: Grand Scenic 2006

Повідомлення Taras:) » Чет, 18 лютого 2016, 07:42

cat-yellow, ну то все відеосно, ніколи копи небудуть собі шпортатися в базі виробника, тим більше не завжди в дилера пробивається наявність сажовика, шоб то перевірили, то певно треба шоб машина диміла шо ппц....
http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=39&t=29266
www.facebook.com/groups/1453938778186033/

Аватар користувача
Romko
Повідомлень: 2081
З нами з: Чет, 30 березня 2006, 12:53
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: Bravo Sport s1, Cherokee Limited 3.2 4wd
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 29 рази

Re: Grand Scenic 2006

Повідомлення Romko » Чет, 18 лютого 2016, 09:38

Orrrk, поміняй зараз масло на 8 тис і подивишся що буде при 2й заміні,
синтетика чи півсентетика від жору масла то тебе не врятує, якщо жре синтетику то і буде жрати напівсинтетику - може трошки меньше..
глянь що там робиться з патрубками турбіни, запотівші? зніми впускний патрубок с турби і глянь що робиться в середині- може турбіна вже кидає масло на впуск... бо якщо засвітилась лампа масла то рівень вже був явно нище мінімума :facepalm
... скільки ти кажеш там пробігу на приборці?

Аватар користувача
GaGaRIN
Повідомлень: 1447
З нами з: Пон, 21 січня 2008, 19:11
Ім'я: Віталік
Стать: чоловік
Авто: VW's T4 & B7
Звідки: Стрий
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази

Re: Grand Scenic 2006

Повідомлення GaGaRIN » Чет, 18 лютого 2016, 17:49

Romko, там 200 тисяч рідного пробігу, мотор сухий 100%, турба в такому віці не помирає... Я проїхав на тій машині майже 4000 км, з швидкостями 100-150, масла не доливав ні грамма. Показометр на щитку то добре, але я б казав контролювати рівень по щупу проконтролювати.

Аватар користувача
Orrrk
Повідомлень: 998
З нами з: Суб, 17 листопада 2007, 01:03
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Renault Grand Scenic 2014
Номер: 5620
Звідки: Рясне два)
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Grand Scenic 2006

Повідомлення Orrrk » Чет, 18 лютого 2016, 20:43

GaGaRIN писав: бо якщо засвітилась лампа масла то рівень вже був явно нище мінімума :facepalm
... скільки ти кажеш там пробігу на приборці?
масляна лампа негоріла. просто на приборці показує рівень масла. І коли я став під горку воно показало що рівень на мінімумі. І писало сервіс долити масла. Я проїхав три метри став на рівному і завів і все ок. Мав при собі масло то зразу і долив грам десь 600 і показує знову максимум. І завжди перед зупинкою даю машині покалатати пару сек, а якщо їхав перед тим хоч 20-30 км то навіть пару хв

Аватар користувача
GaGaRIN
Повідомлень: 1447
З нами з: Пон, 21 січня 2008, 19:11
Ім'я: Віталік
Стать: чоловік
Авто: VW's T4 & B7
Звідки: Стрий
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази

Re: Grand Scenic 2006

Повідомлення GaGaRIN » П'ят, 19 лютого 2016, 01:17

Orrrk, що на щупі після того як долив?

Аватар користувача
Orrrk
Повідомлень: 998
З нами з: Суб, 17 листопада 2007, 01:03
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Renault Grand Scenic 2014
Номер: 5620
Звідки: Рясне два)
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Grand Scenic 2006

Повідомлення Orrrk » Суб, 20 лютого 2016, 13:55

на щупі хз недивився. По БК на максимумі було. СЬогодні була заміна масла.) Думаю все буде в порядку)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 27 гостей