Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Ford Bronco V8 5.0 4x4
Аватар користувача
Kostya_im
Повідомлень: 230
З нами з: Чет, 17 травня 2012, 20:34
Ім'я: Костянтин
Стать: чоловік
Авто: Mercedes W210, Ford Bronco V8 5.8
Звідки: Червоноград
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 10 рази

Re: Ford Bronco V8 5.0 4x4

Повідомлення Kostya_im » Чет, 27 січня 2022, 00:43

sashanova писав:
Сер, 26 січня 2022, 20:49
те що ці фірми роблять радіки по оригіналу на Форд Фієсту - не 100% гарантує що вони і роблять на Bronco
мова не про те, а про те що фірма, про яку автор каже мол не айс - в принципі і виготовляє продукцію на конвеєр того ж форда чи інших марок, при тому це вже тіпа буде "оригінал" - в якості якого автор не сумнівається.. :-)
і до чого тут мої сумніви? я здається описав те що бачив на власні очі а власники фордів нехай напишуть як веде себе радіатор встановлений на конвеєрі.

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Ford Bronco V8 5.0 4x4

Повідомлення sapphir » Чет, 27 січня 2022, 09:34

Доречі, а яка ситуація з форумом? Просто в останні пів року багато клубів просто щезли і як мінімум три мої бортовики втрачено назавжди. Тут таке не передбачається, не взнавав?
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
myzikk
Повідомлень: 2847
З нами з: Нед, 30 грудня 2012, 00:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 14 рази

Re: Ford Bronco V8 5.0 4x4

Повідомлення myzikk » Чет, 27 січня 2022, 09:35

Dexter писав:
Сер, 26 січня 2022, 20:23
myzikk писав:
Сер, 26 січня 2022, 18:24
в форда нісенси і нрф йдуть в оригіналі
те що ці фірми роблять радіки по оригіналу на Форд Фієсту - не 100% гарантує що вони і роблять на Bronco

два зовсім різні Форди )
воно то так, але хтось робить їх, форд як і інші бренди сам їх не робить, а замовляє, питання тільки купити саме того бренда що буде їздити, а принципі всерівно чи то нісенс, чи то термотек
:p

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Ford Bronco V8 5.0 4x4

Повідомлення vovka » Чет, 27 січня 2022, 12:16

Kostya_im писав:
Чет, 27 січня 2022, 00:43
а власники фордів нехай напишуть як веде себе радіатор встановлений на конвеєрі.
Поки що веде себе нормально. 14 років пережив і нічо йому не бракує. Пробіг невеликий но 90% міста і вік вже поважний.

Мене навіть ніколи не цікавило який там кінцевий виробник. Ми як в магазині якусь плитку купуєм то тоже є "другий сорт не брак" :D Думаю тут може бути так само, що на конвеєр постачають "вищий сорт", а в запчастини вже йде щось трошки гірше (не кажу що брак, але можливо менший контроль якості) того ж виробника.

А тюнінгові радіатори дорожезні.. Я одним оком дивився на AIRTEC 45мм (в стоці 22-25 помоєму точно не знаю), ну так там цінник 300 фунтів що є не 600 злотих а 1600 ))) І чи воно послужить 14 років так як оригінал - в мене є сумніви.

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Ford Bronco V8 5.0 4x4

Повідомлення RULES » Чет, 27 січня 2022, 12:20

можуть навіть різні технічні умови і конструкція бути для ориги і замінника того ж виробника
VAG вже не той

Аватар користувача
Kostya_im
Повідомлень: 230
З нами з: Чет, 17 травня 2012, 20:34
Ім'я: Костянтин
Стать: чоловік
Авто: Mercedes W210, Ford Bronco V8 5.8
Звідки: Червоноград
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 10 рази

Re: Ford Bronco V8 5.0 4x4

Повідомлення Kostya_im » П'ят, 28 січня 2022, 15:35

sapphir писав:
Чет, 27 січня 2022, 09:34
Доречі, а яка ситуація з форумом? Просто в останні пів року багато клубів просто щезли і як мінімум три мої бортовики втрачено назавжди. Тут таке не передбачається, не взнавав?
Якщо сервер сайту хтось обвалить то можливо і щезне. Я аналогічно вів бортовик на сайті любителів американських машин Detroit Clan і там обвалили сервер і дуже багато інфи щезло. Після цього дуже мало людей туди заходить щось обсудити чи просто якийсь фотозвіт виставити.

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Ford Bronco V8 5.0 4x4

Повідомлення sapphir » П'ят, 28 січня 2022, 21:15

Kostya_im писав:
П'ят, 28 січня 2022, 15:35
sapphir писав:
Чет, 27 січня 2022, 09:34
Доречі, а яка ситуація з форумом? Просто в останні пів року багато клубів просто щезли і як мінімум три мої бортовики втрачено назавжди. Тут таке не передбачається, не взнавав?
Якщо сервер сайту хтось обвалить то можливо і щезне. Я аналогічно вів бортовик на сайті любителів американських машин Detroit Clan і там обвалили сервер і дуже багато інфи щезло. Після цього дуже мало людей туди заходить щось обсудити чи просто якийсь фотозвіт виставити.
На Лачік клубі щось дуже швидко сталось через деякій час як змінили власника і без попередження раз - і 10 років писанини щезло. Колись щез Форд форум, його зараз відновили але якось криво і декілька років відсутності зробили своє. Кіа - написали пост що якщо не зберуть певну суму і не будуть щось там оплачувати регулярно - з кінця лютого щезне. Тут ніби активність останнім часом також не вогонь, хіба що в ботів - от івиникло логічне питання чи надовго це все бо ж за все тереба якось платити як я розумію...
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Ford Bronco V8 5.0 4x4

Повідомлення vovka » П'ят, 28 січня 2022, 22:10

з форумами по фордах печаль. Я раді сміху на фієста клубі тему створив мол куплю тюнінг - активність нульова )
сервер завалити не завалять бо зараз тільки олень не робить бекапів, но от перестати оплачувати можуть )

Надіюсь перед тим як забити повністю, то хоч тут хтось зробить оголошення мол "віддам в добрі руки" :) Може я "прийму в дар" назад а може й нє :D Бо то певно вихлопу ноль, одні витрати і то регулярні )

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей