Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Х5..мєчта..
sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення sashanova » Пон, 01 червня 2020, 15:46

цена на обслугу дешевше ланоса )))))))
я в той ж період купляв розвальні болти до свого чері тіго..за 300грн :sing ..кажу продавцю: -ви нормальні?..я до ікса за запи менше заплатив чим за ваші китайські болти :D :D

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення sashanova » Пон, 20 липня 2020, 07:49

sashanova писав:
Пон, 01 червня 2020, 07:56
і тільки поміняв той датчик як буквально через один день потік антифриз через пробку :facepalm ну я вже ремонтнік бех з досвідом :D зразу купив нову дизельну пробку на 1,4кг (бензинова на 2) за 135грн і поки їздимо далі :drive
як показала подальша експлуатація ікса-пробка була ні при чьом..потік бачок :D розширювальний..при чому зараза фашиська сочилось по шву тільки при сильному нагррітті, чуть остигало і все-не тече 8-) прийшлось розкошелитись на новий сваговский бачок за 900грн, подальші 4тис.км все ок :thumbup загалом за 7 місяців ікс пролетів вже 16тис.км, в останню поїздку до Києва, коли дружина взяла з собою малу якій було дано ЦУ по швидкісному контролю мами :happy (не більше 120) сталося чудо- ікс показав мегаекономічність-12,4л газу на 100км середнього росходу по трасі :-)

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення sapphir » Пон, 20 липня 2020, 10:52

12.4 на 4.4 - не можна такого писати - жаба знаєш як тисне коли майже те саме але на 2.2 :) ;)
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення cat-yellow » Пон, 20 липня 2020, 11:19

Останній абзац - ржу :)
:))))))

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення sashanova » Пон, 20 липня 2020, 13:10

12.4 на 4.4 - не можна такого писати - жаба знаєш як тисне коли майже те саме але на 2.2 :)
ну в мене на 2,0 по трасі 10-10,5л...не сильно втікло :-) просто до того постійно виходив розхід під 14л..я не міг зрозуміти шо не так, ящо я особисто зимою ганяв на ньому в Рівне і назад -вийшло 13л, а тут літо і 14 :sing ..потім прикинув шо по дорозі до києва стає разів два каву попити і на заправку, це хв.30-40 і в загальному часі за 6 годин вже в києві, при тому розказує мені шо їде з швидкістю 100км/год :facepalm а вот коли вже дійсно їхала з такою швидкістю то і розхід вийшов відповідний, на наступний раз знову з малою поїде, нєфіг літати газ палити :-)

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення sapphir » Пон, 20 липня 2020, 15:31

sashanova писав:
Пон, 20 липня 2020, 13:10
12.4 на 4.4 - не можна такого писати - жаба знаєш як тисне коли майже те саме але на 2.2 :)
ну в мене на 2,0 по трасі 10-10,5л...не сильно втікло :-) просто до того постійно виходив розхід під 14л..я не міг зрозуміти шо не так, ящо я особисто зимою ганяв на ньому в Рівне і назад -вийшло 13л, а тут літо і 14 :sing ..потім прикинув шо по дорозі до києва стає разів два каву попити і на заправку, це хв.30-40 і в загальному часі за 6 годин вже в києві, при тому розказує мені шо їде з швидкістю 100км/год :facepalm а вот коли вже дійсно їхала з такою швидкістю то і розхід вийшов відповідний, на наступний раз знову з малою поїде, нєфіг літати газ палити :-)
Став тахограф як на фурі - потім будеш вдома її "наказувати" :D :D :D
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення RULES » Пон, 20 липня 2020, 17:11

sapphir писав:
Пон, 20 липня 2020, 10:52
12.4 на 4.4 - не можна такого писати - жаба знаєш як тисне коли майже те саме але на 2.2 :) ;)
))) в мене 11.5-12,5 бензини, якщо 110-140 їхати з обгонами. це на 2,5Т бензині
VAG вже не той

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення sashanova » Пон, 20 липня 2020, 22:34

в мене 11.5-12,5 бензини, якщо 110-140 їхати з обгонами. це на 2,5Т бензині
як на мене це дуже багато як для такого об'єму двигуна :oops

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення cat-yellow » Вів, 21 липня 2020, 00:36

Ну в мене Каптіва при 120-140 в районі 11-ти. Автомат, атмо 2.4.

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення sashanova » Чет, 27 серпня 2020, 09:00

Беха була б не беха, якби не підкинула чогось серйозного :-) , в принципі ікс і так мене здивував, шо наїздивши 19тис. за 8 місяців, по суті нічо серйозного не ламалась, ну вот, настав той момент, приїжджає якось дружина каже –фсьо капець :shock , я їхала, газувала а машина нічо не їхала а стрілка справа показувала багато обертів і шось щолкало в коробці, але все зараз все нормально їде, ну діагностувати авто з слів дружини –то ше той ребус я вам скажу :facepalm , особливо коли дефект плаваючий і то він є а то його нема короче понятно шо шось чудить акпп а шо чудить незрозуміло, підключався пару раз інпою –по акпп нуль ерорс..так їздилось два тижні, за який той дефект почав проявлятися з слів дружини все частіше і частіше но падлюка тільки приїзжала додому-починала їхати нормально :boxed , я першим ділом звичайно провірив рівень масла в коробці, долив десь 400 гр. толку ноль, і тут їдем ми якось на іксу вдвох –бінго, на панелі висвічує TRANS.FAILSAFE PROG –аварійний режим акпп, на панелі індикація значка D пропадає, я починаю маслати кочергою –ого не світить ні один режим положення селектору, коробка стоїть в 3 передачі і єстєственно на одній передачі сильно не поїздиш (це і називалось в моєї жінки –не їде :happy ), після моїх умозаключєній роблю висновок що скоріш за все накрився датчик положення селектора акпп, який конструктори даної коробки приліпили до плати управління на мехатроніку і знаходиться то все всередині акпп. Так як акпп я раніше ніколи не розбирав, то починаю шукати майстрів які то зроблять, пошук майстрів це я вам скажу ше крутіший квест чим постановка діагнозу поломки авто з пояснень моєї дружини 8-) , запам’ятався один персонаж, якого порадили як крутого майстра, я йому на вайбер чітко описав проблему і спитав можете це зробити?- відповідь –звичайно, але мені все рівно треба робити свою діагностику ок, приїжджає дружина до нього (я був на роботі) він робить діагностику а розказує мені той же результат шо я і йому, тільки я йому безплатно а він мені за гроші, ну і кажу?..та ну я зараз мол зайнятий якщо не знайдете де вирішити проблему то наберіть за два тижні..ну нормально? :facepalm Короче все ж таки знайшов сто десь на Ткацькій де погодилися пофіксити той дефект за 10кгрн, вродь недешево но враховуючи що сам новий датчик коштує 3300грн + 8 л масла тоже біля 3х тисяч то вродь і нормально :sing , вже мали їхати туди но приїхав шваґер і каже я знаю чувака який ремонтує ту електроніку до акпп, скотиняка думаю, де ж ти раніше був :( , звоним, дійсно, привозьте плату –поміняю..4тис.грн це датчик+робота, але акпп то треба розбирати самим, швагєр оптимістично заволав –та то півгодини і ми її зараз розберем..мда, %) перспектива спокійно провести вечір –накрилась :sad .
Розбирали акпп вот в таких умовах валяючись по землі як свині
Зображення
Злили масло, знали мехатронік, всередині коробка виглядає досить живою, на магнітах стружки нема, резинові клапани всі досить еластичні Зображення
Зняли плату управління з мехатроніка, завезли її майстру, на наступний день купив отакий джентльменський набір для акпп -2750грн :-) Зображення
Ше на наступний день забрали плату з новим датчиком, дві години роботи по зборці знову в позі валяющихся поросят і ура.. бобік бандітскої мєчти знову на ходу, пока їздить, далі буде видно :sing , ну і для себе інфа-роботи сія провелися при пробігу 306250км :-)

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення Liuskywalker » Чет, 27 серпня 2020, 13:51

sashanova, розумію, що сєкас був ще той, але ржу чомусь з опису )))
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення sashanova » Чет, 27 серпня 2020, 16:05

Liuskywalker писав:
Чет, 27 серпня 2020, 13:51
sashanova, розумію, що сєкас був ще той, але ржу чомусь з опису )))
:D це добре..

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення RULES » Чет, 27 серпня 2020, 16:57

sashanova писав:
Пон, 20 липня 2020, 22:34
в мене 11.5-12,5 бензини, якщо 110-140 їхати з обгонами. це на 2,5Т бензині
як на мене це дуже багато як для такого об'єму двигуна :oops
так тут і потужність як в 3.0 як мінімум
VAG вже не той

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення sashanova » Чет, 27 серпня 2020, 19:01

Так надувають то мотори якраз шо б збільшити кпд і зняти більшу потужність при меншій витраті палива, а не навпаки, не? :sing :-)

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення RULES » Чет, 27 серпня 2020, 22:00

І та і нє)) бо надутий двигун має вкрай низький ккд в зоні турбоями. Степінсь стиску то аля 8.2:1.
VAG вже не той

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення sashanova » Чет, 27 серпня 2020, 22:57

В кожного двигуна купа своїх нюансів, є купа скажімо вроді однотипних скажімо атмосферників одного об'єму, але з досить значною різницею в розході палива, так шо в принципі якось узагальнювати всіх під одну гребінку якось не по феншую :sing ми особисто постійно моніторим розхід на всіх сімейних авто, не тому що то прям так цікаво, а тому що різка різниця, як правило в плюс розходу це причина чогось-або тебе намахали на заправці, або шось не альо з авто, і на сьогоднішній день постійний середній розхід газу в даного авто складає 18л в змішаному і 13-14л траса, і хто би там шо не говорив, шо то не може бути і т.п. то є факт, і ми тому раді :-)

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення sapphir » П'ят, 28 серпня 2020, 06:26

sashanova писав:
Чет, 27 серпня 2020, 22:57
В кожного двигуна купа своїх нюансів, є купа скажімо вроді однотипних скажімо атмосферників одного об'єму, але з досить значною різницею в розході палива, так шо в принципі якось узагальнювати всіх під одну гребінку якось не по феншую :sing ми особисто постійно моніторим розхід на всіх сімейних авто, не тому що то прям так цікаво, а тому що різка різниця, як правило в плюс розходу це причина чогось-або тебе намахали на заправці, або шось не альо з авто, і на сьогоднішній день постійний середній розхід газу в даного авто складає 18л в змішаному і 13-14л траса, і хто би там шо не говорив, шо то не може бути і т.п. то є факт, і ми тому раді :-)
Майже як в мене 14 газу змішаний :facepalm :D

Але не про це мова. А ось про що - двічи частково міняв масло в АКПП Вектри, доставив доп радіатор - менше але все одно машина "копалась" і "пробуксовувала" зрідка на переключеннях. І от мені підказали скинути адаптації - машину, точніше АКПП, не впізнати. Так плавно вона з купівлі не їздила. Чому про це не говорять на форумах що при кожному втручанню в АКПП треба то робити - не розумію. В тебе на БМВ щось схоже не треба робити? ;)

https://www.youtube.com/watch?v=U92AMrB ... e=emb_logo
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення sashanova » П'ят, 28 серпня 2020, 07:47

У мене в бмв, акпп переключала і переключає -ідеально, навіть відсутній "фірмовий" копнячок між 1 і 2 передачою, шо дивувало багатьох людей які їздять (чи їздили) на таких машинах, тому змісту в скидуванні адаптацій-нема, є ше коробки в яких прописується заміна масла, ця функція або є в прошивці, або її нема, у мене варіант- Б :-) .По суті я поміняв лише інформаційний механізм, який надає інформацію про положення селектора акпп, ніяких виконовчих механізмів-я не чіпав, бо по перше повторюсь акпп до того перемикало плавно, а по друге навіть ті резинові клапани і "очки" які міняють при знятті мехатроніка у мене були в такому стані ніби їх післяв вчора поставили :roll тому змісту в подальших замінах деталей чи скиданні адаптацій не було, даби не створити собі мінінгіт на жопу, бо як відомо -лучшеє враг хорошого :D

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення sashanova » П'ят, 28 серпня 2020, 07:53

до речі забув сказати, що оті маніпуляції - це скдування адаптацій дроселля а не акпп :-) , як мінімум в бехах так точно, про опеля не знаю, но думаю шо принцип-стандартний 8-)

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Х5..мєчта..

Повідомлення sapphir » П'ят, 28 серпня 2020, 08:06

sashanova писав:
П'ят, 28 серпня 2020, 07:53
до речі забув сказати, що оті маніпуляції - це скдування адаптацій дроселля а не акпп :-) , як мінімум в бехах так точно, про опеля не знаю, но думаю шо принцип-стандартний 8-)
Мені помогло однозначно навіть якщо дросель - правда не зовсім розумію як поштовхи і буксування АКПП з дроселем зв"язані але нехай ;)
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 90 гостей