Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Х6..продовження мрій
Аватар користувача
winn3r
Повідомлень: 1322
З нами з: П'ят, 03 жовтня 2008, 15:41
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: PASERATTI B7
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 51 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення winn3r » Чет, 05 листопада 2020, 14:31

RULES писав:
Чет, 05 листопада 2020, 13:16
на газ натискати повністю можна на прогрітому маслі
та я згоден з цим

я ж пишу про ПРОГРІВ двигуна, що це непотрібно на сучасних авто. в русі воно навіть швидше вийде на робочу темп
Гроші не куплять тобі щастя. Але вони куплять тобі авто, на якому ти поїдеш на його пошуки...

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення RULES » Чет, 05 листопада 2020, 14:39

так в русі, але в пенсіонерних режимах на початках
За це повідомлення автора RULES подякував:
cat-yellow (Чет, 05 листопада 2020, 16:05)
Рейтинг: 3.7%
VAG вже не той

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення САХАР » Чет, 05 листопада 2020, 20:51

sashanova писав:
Сер, 04 листопада 2020, 17:06
Dexter я тебе умаляю :-) при чому тут вірити чи ні?..ти купляєш б/у авто, і в тебе є два варіанти: -аобо адекватно оцінити її стан і визначитись чи підходить вона тобі чи ні, або твій варіант-взяти перше шо попалося і вірити :-) ..я обираю перший варіант, і враховуючи ту кількість авто/мото яка була особисто в мене і в моїй сімї і я (тфу тфу тфу три рази) немав ніяких "конкретних попандосів" з тою технікою -то мій варіант вірний, і я в нього вірю :happy
Вірь.Навіть тут купляли один в одного і двигуни стукали.Тому і машина коштує втричі дешевше бо ризиків море.І добре як попадеш на людину яка робила на совість а не вставить вкладиши на фольгу.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення sashanova » Чет, 05 листопада 2020, 22:27

Вірь.Навіть тут купляли один в одного і двигуни стукали.
в мене САХАР інколи виникає думка що вам важко зрозуміти суть значення слів і речення в цілому в українській мові ;) ніби чітко ж написав шо не вірю я нікому, навіть самому собі деколи :happy а ви далі за своє..а вот на конретне питання про фантастичну модель китайського 5ти річного автомобіля по ціні мопеда-скромно проморозилися :sing з чого можу зробити висновок що ви чоловік з розвинутою фантазією, і добра половина всіх ваших історій-не більше ніж плід ваших фантазій :-)
За це повідомлення автора sashanova подякували (всього 2):
pikach00 (П'ят, 06 листопада 2020, 08:53) • Ростик1 (П'ят, 06 листопада 2020, 09:27)
Рейтинг: 7.41%

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення sashanova » Чет, 05 листопада 2020, 23:00

Ааа..сорі САХАР таки відповіли. Не побачив зразу :happy мої вибачення :-)

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення САХАР » П'ят, 06 листопада 2020, 07:19

sashanova писав:
Чет, 05 листопада 2020, 23:00
Ааа..сорі САХАР таки відповіли. Не побачив зразу :happy мої вибачення :-)
Машинку побачив,смайликів наставив,-вже добре.А хто живе фантазіями добре видно.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення sashanova » Пон, 08 лютого 2021, 12:13

Чергова заміна масла в двигуні -пробіг184079км, інтервал заміни в той раз вийшов -8тис.км, за даний інтервал масла не доливав, думаю то повязанно з низькою темпратурою на вулиці і відповідно Т масла більше 80-90 С рідко піднімалася, а отже масло було більш вязким і на угар йшло його менше, хоча все рівно йшло так як рівень зменшився все рівно. Ну і по остальним роботам які проводились - це роботи по відкриванню заливної горловини бензобаку і бачка омивайки :-) , більш нічого, на даний момент коли наваляло нормально снігу я зацінив той привід ікс-драйв :thumbup машина реально сніг в 30см (спеціально міряв :happy ) ютюжить шо танк, тому використовуємо для пробивки колії до траси для інших своїх машин :-)

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення sashanova » Сер, 19 травня 2021, 11:26

Піднімлю трохи тему, і так 193тис.чергова заміна масла, один раз долив 400гр.масла і то після пробігу 7тис, замітив вже таку тенденцію шо після 7тис, йде масло на угар, певно вже зовсім капут приходить маслу в тому двіжку на такому пробігу, значить треба скорочувати інтервал заміни до 7тис ;), з поломок- розєднався шланг омивайки на фіксаторі, пофіксив за 2хв. :-) але так як для того прийшлось зняти праве жабо, то ше 15хв приділив на зняття/чистку/продувку салонних фільтрів :-) ну ніби і все :sing

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення sashanova » Сер, 26 травня 2021, 09:58

193100км -заміна масла в акпп і піддону разом з фільтрєцом, піддончик ZF 0501220297
Вкладення
IMG_20210525_155525 - копия.jpg

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення pikach00 » Сер, 26 травня 2021, 15:51

Чого не взяв повний комплект від ZF з маслом?

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення sashanova » Чет, 27 травня 2021, 11:03

pikach00 писав:
Сер, 26 травня 2021, 15:51
ого не взяв повний комплект від ZF з маслом?
бо ціна такого комплекту 6500, а равенол +окремо піддон ZF -рівно 4тис.грн, смисл так переплачувати? ;)

scrap
Повідомлень: 865
З нами з: Вів, 06 жовтня 2009, 20:50
Ім'я: Андрій
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 9 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення scrap » Чет, 27 травня 2021, 11:07

А ти впевнений в якості Равенолу? Я дивився давніше ролик про бленд і там пічаль з тим(( То російський бренд і не має виробництва. Там навіть якість мастил різнилась в залежності від партії

П.С. хоча років 13 тому, батькові знайома його продавала, як німецьке і якісне мастило...

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення sashanova » Чет, 27 травня 2021, 12:54

scrap писав:
Чет, 27 травня 2021, 11:07
А ти впевнений в якості Равенолу? Я дивився давніше ролик про бленд і там пічаль з тим(( То російський бренд і не має виробництва. Там навіть якість мастил різнилась в залежності від партії

П.С. хоча років 13 тому, батькові знайома його продавала, як німецьке і якісне мастило...
зараз такий час шо я сам в собі не впевнений :D не знаю шо ти за муть дам дивився но то шо на даний момент богатий москалик являється співвласником компанії які належать торгова марка Равенол -ніяк не робить його російським брендом :facepalm з таким успіхом можна сказати шо Вольво то китайський бренд бо його контрольний пакет акцій належить китайцям :D на рахунок виробництва, да я в курсі шо равенол не має власного виробництва базових масел, як і більшість компаній які продають готове масло і шо?..той же ZF взагалі до масла ніяким боком окрім наклейки на ньому, то на сьогодні абсолютно ніц не означає, так шо в чому я впевнений на сьогодні то в тому шо дане масло я купував у оф.диллера, оце і все у чому я впевнений, а як воно буде їздити -покаже час і кілометри пробігу, по крайній міря я не перший і навіть не тисячу перший хто заливав те масло в акпп чи роздатки іксів і ніби ніхто не плювався, ну або по крайній мірі я того не чув :-)

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення sashanova » Вів, 01 червня 2021, 08:53

Поки власниця париться під турецьким сонцем, вирішив трохи його обновити :-) нові коврики в салон, замовляв аж в Харкові а виявилося шо шиють їх..у Львові :facepalm :D :D ну дехто так зашургав поріг, шо вид в нього став плачевний :sad , тому купив накладки на пороги - хай шургає далі :-)
Вкладення
IMG_20210529_141613 - копия.jpg

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення sashanova » Вів, 01 червня 2021, 08:54

Також так як ніби вже літо то вліпив комплект різноширокої гуми на рідні диски, тепер має два комплекта тапків на дисках :thumbup до речі, після заміни масла в акпп, (я до масла ше шпріц ХАДОшки дохляпав) і скидування корекцій, коробочка тфу тфу (шо б не сглазити :-) ) почала працювати просто перфектно :thumbup :thumbup
Вкладення
IMG_20210531_175251 - копия.jpg

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення sashanova » Пон, 07 червня 2021, 09:36

Вирішив на вихідних провести невелике ТО фашисту :-) , і так об’єм робіт – промити радіатори а то з потеплінням часто вентилятор почав маслати, заміна якихось роликів і можливо ремня, бо на холодну чути шум 8-) , чистка впускного тракту від інтеркулєра до впускного колектора. Починаємо з ремня і роликів, огляд даних механізмів показав шо ремінь і більшість роликів в хорошому стані, тому їх знімаємо, чистимо, перенабиваємо новою смазкою-ставимо назад, підустав лише ролик на натяжитєлю ремня, по оригіналу даний ролик не продається окремо лише з самим натяжитєльом в комплекті і коштує ясно дурних грошей :boxed , методом вимірювання розмірів знаходимо ролик польської кантори ВТА за ціною..250грн :shock , навіть я любітєль усього дешевого засумнівався чи варто :oops , но треба зрєть як то кажуть в корінь, а саме на підшипник, а він там стоїть кантори NSK, ну то вже куди не йшло –берем, даний ролик по посадочним місцям –один в один а от по діаметру на 5мм більший, но то ніяк на роботу даного механізму не впливає.
Вкладення
ролік натяжитєля.jpg

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення sashanova » Пон, 07 червня 2021, 09:37

Далі розбираємо весь впуск включно з дроселем, чесно кажучи я розраховував на значно гірший результат, все таки моторчик досить високотемпературний і дві турбіни які хоч не хоч а таки підкидують маслєцо у впуск навіть новими, шо вже говорити про моторчик з пробігом, но я прям сильно здивувався, но нічо такого не побачив, навіть дросель з сторони мотора був вєсьма чистим ;)
Вкладення
IMG_20210604_154422.jpg

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення sashanova » Пон, 07 червня 2021, 09:38

Ну але все чистим/драїм/продуваєм до блєска, ставимо назад, попутно ставимо новий повітряний фільтр, такий ж як і стояв, ціна/якість мене влаштовує :thumbup
Вкладення
IMG_20210604_150930.jpg

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення sashanova » Пон, 07 червня 2021, 09:39

Ну і самий марудний процес –мойка радіаторів :sing , народ в ютубі їх знімає, вимочує акі огірки в ваннах :happy , я звичайно пішов простішим шляхом-максимально познімавши деталей даби був доступ, мив їх кернером з хімією потім видував ту всю срань компрессором, не скажу шо там прям було куча гівна, але тестова поїздка по звичному маршруту показала шо вентилятор навіть не запустився, тай під капотом якось реально не так жаром валить після поїздки, значить мойка ефект дала :yahoo , для історії записуєм шо всі ті роботи провелися на пробігу 193250км :-)

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Х6..продовження мрій

Повідомлення sashanova » Пон, 19 липня 2021, 10:01

На пробігу 195тис. з яких нашого 24тис. -перший серйозний зальот :sad почалося з того шо беха почала погано заводитися, ну як погано, стартером треба було помаслати секунду-дві, до того заводилася навіть не з пів оберта а з чверть, тому різниця була колосальна 8-) ну я перше подумав провірити тиск насосу в бензобаку, підключив комп-ніби все ок, думаю, добре поміняю свічі, купив -поміняв, результату ноль %) далі ше веселіше, почав загоратися чек і пропуски в циліндарх від 1по 3 в хаотично-довільному порядку ;) заміна місьцями котушок запалення тоже результату не дало, попутно забракував одну котушку по міжвитковому опору, іншу просто по зовнішньому виду -купив дві нові -ефекту ноль :( відкручування свічок показало шо їх тупо заливає і все, ну шо ж..залишаються форсунки, там стоять п’єзофорсунки, які одні кажуть шо ремонтуються, другі кажуть шо тільки на мусор, вообщєм купили три форсунки номер 13538616079, поставив, прописав корекції через комп -фсьо :thumbup ..пєсня :yahoo на даний момент ікс накатав вже на тих форсах 1,5тис.км все гут. Тепер питання, залишилося три старих п’єзофорсунки, думаю може десь їх можна провірити на стенді, можливо ше якусь з них відновити про запас, десь у нас хтось таке шось робить? :surprised

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 26 гостей