Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Закрито
Овца 2.2
sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Овца 2.2

Повідомлення sapphir » П'ят, 30 жовтня 2020, 16:00

За свічки - дохуа, це навіть нема про що говорити. Те що ти поставив - це свічки для машин рівня і складності Лачеті, без обід. Я б не ставив - в нас дуже чутливі до неоригіналу і дорогі блоки котушок і саме головне - в оригіналі його не купити, він знятий з виробництва. І або неймовірне везіння десь знайти залишки або б/у якщо хочеться оригінал. По відгуках замінники - ходять по різному, в когось і рік не живуть.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Овца 2.2

Повідомлення sapphir » П'ят, 30 жовтня 2020, 16:02

gooliver писав:
П'ят, 30 жовтня 2020, 15:58
зараз підтягнуться ваговоди і розкажуть, як міняти свічки на  BSE за тисячу+ гривень :)
Якщо іх через задній прохід міняють - може воно так і коштує, або зі зняттям мотору. В нас доступ до свічок суперовий, зісмикнув кришку, відкрутив блок катушок і викручуй свічки. Хв 15 треба ;)
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Овца 2.2

Повідомлення Vasiliyyy » П'ят, 30 жовтня 2020, 16:06

Їх так міняють майстри, щоб заробити легкі гроші.

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Овца 2.2

Повідомлення sapphir » П'ят, 30 жовтня 2020, 16:11

І ще реально зальот - тобі махнули один наконечник і ти попав на геометрію, і зараз поїдеш з сайлентами задка - знов геометрія. Реально - це слюсаря тебе вжарили. Вони лишню сотку захотіли "вже" заробити а ти попадеш ще раз 250. Таке робиться все разом, нехай два дні - але спочатку все робиться а потім їдеш на геометрію. Тим більше вони діагностику робили і розмір проблеми бачили.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
Romko
Повідомлень: 2081
З нами з: Чет, 30 березня 2006, 12:53
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: Bravo Sport s1, Cherokee Limited 3.2 4wd
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 29 рази

Re: Овца 2.2

Повідомлення Romko » П'ят, 30 жовтня 2020, 16:21

ціни пилять просто з космосу за самі елементарні роботи...- ну то всьо фігня..але от то що майстер знімає старий наконечник і тягу - і не може поміряти +- загальну довжину того добра і крутанути новий наконечник щоб мати таку саму довжину - то вже п...ц рівень того майстра :facepalm
За це повідомлення автора Romko подякували (всього 2):
Vasiliyyy (П'ят, 30 жовтня 2020, 16:53) • sashanova (П'ят, 30 жовтня 2020, 22:30)
Рейтинг: 7.41%

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Овца 2.2

Повідомлення Dexter » П'ят, 30 жовтня 2020, 16:21

sapphir писав:
П'ят, 30 жовтня 2020, 16:02
В нас доступ до свічок суперовий, зісмикнув кришку, відкрутив блок катушок і викручуй свічки. Хв 15 треба
на словах звучить класно, тим не менше за це взяли 400грн
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
-Driver-
Повідомлень: 1544
З нами з: П'ят, 06 грудня 2013, 12:04
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Citroen c5
Дякував (ла): 15 рази
Подякували: 23 рази

Re: Овца 2.2

Повідомлення -Driver- » П'ят, 30 жовтня 2020, 16:23

sapphir писав:
П'ят, 30 жовтня 2020, 16:00
Те що ти поставив - це свічки для машин рівня і складності Лачеті, без обід.
ну так порадь які ставити. Я і так цілими днями вже залипаю на драйві і читаю все підряд по вектрах, але на свічки ще не натрапляв. Взяв те що Лесик порадив. Підкажи які поставити, махну без проблем.
sapphir писав:
П'ят, 30 жовтня 2020, 16:11
І ще реально зальот - тобі махнули один наконечник і ти попав на геометрію, і зараз поїдеш з сайлентами задка - знов геометрія. Реально - це слюсаря тебе вжарили. Вони лишню сотку захотіли "вже" заробити а ти попадеш ще раз 250. Таке робиться все разом, нехай два дні - але спочатку все робиться а потім їдеш на геометрію. Тим більше вони діагностику робили і розмір проблеми бачили.
Зараз не буду лізти до сайлентів по заду, мінімім через місяць. Поки що треба поміняти ремінь, ролик і прокладку. Крім того ще буду купувати гуму зимову, теж витрати. А так як епопея з сайлентами мені винесе біля 5к (самі деталі 3600грн Лесик оцінив), то вирішив відкласти чуток.

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Овца 2.2

Повідомлення sapphir » П'ят, 30 жовтня 2020, 16:25

Dexter писав:
П'ят, 30 жовтня 2020, 16:21
sapphir писав:
П'ят, 30 жовтня 2020, 16:02
В нас доступ до свічок суперовий, зісмикнув кришку, відкрутив блок катушок і викручуй свічки. Хв 15 треба
на словах звучить класно, тим не менше за це взяли 400грн
В себе я двічі лазив просто так, для "подивитись" - походу 800 грн зекономив :D
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
-Driver-
Повідомлень: 1544
З нами з: П'ят, 06 грудня 2013, 12:04
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Citroen c5
Дякував (ла): 15 рази
Подякували: 23 рази

Re: Овца 2.2

Повідомлення -Driver- » П'ят, 30 жовтня 2020, 16:27

Romko писав:
П'ят, 30 жовтня 2020, 16:21
ціни пилять просто з космосу за самі елементарні роботи...- ну то всьо фігня..але от то що майстер знімає старий наконечник і тягу - і не може поміряти +- загальну довжину того добра і крутанути новий наконечник щоб мати таку саму довжину - то вже п...ц рівень того майстра :facepalm
В мене були такі самі думки. Думаю більше до них не поїду, зробили не на "зає*ісь", а на "відє*ись", ще й за немалі гроші.

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Овца 2.2

Повідомлення sapphir » П'ят, 30 жовтня 2020, 16:30

-Driver- писав:
П'ят, 30 жовтня 2020, 16:23
sapphir писав:
П'ят, 30 жовтня 2020, 16:00
Те що ти поставив - це свічки для машин рівня і складності Лачеті, без обід.
ну так порадь які ставити. Я і так цілими днями вже залипаю на драйві і читаю все підряд по вектрах, але на свічки ще не натрапляв. Взяв те що Лесик порадив. Підкажи які поставити, махну без проблем.
Я вже казав, повторю - тут в темі викладав посилання на УОК де можна спитати. Все твоє купляється строго по Віну, і вже з списка який в продавця відкривається на компі ти вибираєш. Свічки ЖМ думаю будуть штука коштувати як ці чотири ТТ ;)
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
Romko
Повідомлень: 2081
З нами з: Чет, 30 березня 2006, 12:53
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: Bravo Sport s1, Cherokee Limited 3.2 4wd
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 29 рази

Re: Овца 2.2

Повідомлення Romko » П'ят, 30 жовтня 2020, 16:31

робив ходову в своїй тачамбі пару раз, коли було самому лєнь колупатись, на Горислав авто (близько біля роботи) - роблять +- нормас., може і трошки дорожче ніж де інде, але мені головне якість роботи- весною міняв рульові тяги обидві + наконечники+ сходження+ попросив майстра ще напакувати масла на вал рейки - то 800 грн за все заплатив а тут 400 грн тільки за тяга = наконечник і ше колесо раком :facepalm

..але то тільки ходова, до двигуна грм\свічки\фільтра наших "майстрів" не пускаю :D

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Овца 2.2

Повідомлення sapphir » П'ят, 30 жовтня 2020, 16:37

[/quote]
Зараз не буду лізти до сайлентів по заду, мінімім через місяць. Поки що треба поміняти ремінь, ролик і прокладку. Крім того ще буду купувати гуму зимову, теж витрати. А так як епопея з сайлентами мені винесе біля 5к (самі деталі 3600грн Лесик оцінив), то вирішив відкласти чуток.
[/quote]

Ролік і ремінь - це логічно разом міняти, ролік без натяжного механізму не дорогий. Тут все ок, я теж міняв.

А от з прокладкою - почитай ФАК на УОЦі. Там ще треба помити систему вентиляції картерних газів а не просто відкрутити/прикрутити. І якщо масло не тече в свічні колодці або нагло не тече по периметру двигуна - з цим можна не спішити.

Доречі, а нащо ти брав 5+2 літри ЖМ масла в мотор?
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Овца 2.2

Повідомлення sapphir » П'ят, 30 жовтня 2020, 16:45

Romko писав:
П'ят, 30 жовтня 2020, 16:31
робив ходову в своїй тачамбі пару раз, коли було самому лєнь колупатись, на Горислав авто (близько біля роботи) - роблять +- нормас., може і трошки дорожче ніж де інде, але мені головне якість роботи- весною міняв рульові тяги обидві + наконечники+ сходження+ попросив майстра ще напакувати масла на вал рейки - то 800 грн за все заплатив а тут 400 грн тільки за тяга = наконечник і ше колесо раком :facepalm

..але то тільки ходова, до двигуна грм\свічки\фільтра наших "майстрів" не пускаю :D
Я колись мав необережність на Горислав фари відрегулювати заїхав - ну скажіть, нема людини. Приїдь іншим разом. Ні, оленя дали -він такого нарегулював що я мусив перед стіною потім все назад повертати.

А по ходовій - я як собі робив то ми з сусідами на неї виділяли день на підйомнику. І з якимись незначними роботами типу замінити ремінь гени чи рульову тягу, нам якраз хватало. Чотири розвальні болти можуть не піти, їх прийдеться зрізати ну і т.д.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
-Driver-
Повідомлень: 1544
З нами з: П'ят, 06 грудня 2013, 12:04
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Citroen c5
Дякував (ла): 15 рази
Подякували: 23 рази

Re: Овца 2.2

Повідомлення -Driver- » П'ят, 30 жовтня 2020, 16:46

sapphir писав:
П'ят, 30 жовтня 2020, 16:30
Я вже казав, повторю - тут в темі викладав посилання на УОК де можна спитати. Все твоє купляється строго по Віну, і вже з списка який в продавця відкривається на компі ти вибираєш. Свічки ЖМ думаю будуть штука коштувати як ці чотири ТТ ;)
Ну значить я тебе не уважно читав) Ну я по віну і купував - дав Лесику ВІН і він підбирав все
sapphir писав:
П'ят, 30 жовтня 2020, 16:37
А от з прокладкою - почитай ФАК на УОЦі. Там ще треба помити систему вентиляції картерних газів а не просто відкрутити/прикрутити. І якщо масло не тече в свічні колодці або нагло не тече по периметру двигуна - з цим можна не спішити.
Дякую, почитаю
Romko писав:
П'ят, 30 жовтня 2020, 16:31
робив ходову в своїй тачамбі пару раз, коли було самому лєнь колупатись, на Горислав авто (близько біля роботи) - роблять +- нормас., може і трошки дорожче ніж де інде, але мені головне якість роботи- весною міняв рульові тяги обидві + наконечники+ сходження+ попросив майстра ще напакувати масла на вал рейки - то 800 грн за все заплатив а тут 400 грн тільки за тяга = наконечник і ше колесо раком :facepalm

..але то тільки ходова, до двигуна грм\свічки\фільтра наших "майстрів" не пускаю :D
та вот і хочу щоб було близько по локації, щоб машину завезти і піти на роботу. Тому і вибір пав на цей сервіс. Так шо якшо маєте якісь пропозиції по адекватних сервісах в районі Кн. Ольги-Володимира-Тролейбусна - то велкам.

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Овца 2.2

Повідомлення sapphir » П'ят, 30 жовтня 2020, 16:52

-Driver- писав:
П'ят, 30 жовтня 2020, 16:46
sapphir писав:
П'ят, 30 жовтня 2020, 16:30
Я вже казав, повторю - тут в темі викладав посилання на УОК де можна спитати. Все твоє купляється строго по Віну, і вже з списка який в продавця відкривається на компі ти вибираєш. Свічки ЖМ думаю будуть штука коштувати як ці чотири ТТ ;)
Ну значить я тебе не уважно читав) Ну я по віну і купував - дав Лесику ВІН і він підбирав все

http://www.opel-club.com.ua/forum/topic ... ii/page-40

А ось твій мотор і заміна свічок - нічого там на 400 грн нема, свічки, над ними блок катушок на 4-х зірочках і зверху декоративна кришка. Простіше вже немає куди :

https://www.drive2.ru/l/6020536/
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
Romko
Повідомлень: 2081
З нами з: Чет, 30 березня 2006, 12:53
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: Bravo Sport s1, Cherokee Limited 3.2 4wd
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 29 рази

Re: Овца 2.2

Повідомлення Romko » П'ят, 30 жовтня 2020, 17:02

sapphir, фари регулював на Гориславі - зробили чьотко;)

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Овца 2.2

Повідомлення gooliver » П'ят, 30 жовтня 2020, 17:18

робив діагностику подушок двигуна акорда на Гориславі - приходилося майстра впрошувати відкручувати деякі кріплення, щоб оглянути її повністю. І якраз тоді виявилося, що той сайлент повінстю розірваний, хоча майстер вже казав, що все з ним добре і хотів збирати назад.
Інші рази, що там заїжджав - завжди були якісь дуже прошені, тому вцілому враження від того сервісу негативні.

Аватар користувача
Romko
Повідомлень: 2081
З нами з: Чет, 30 березня 2006, 12:53
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: Bravo Sport s1, Cherokee Limited 3.2 4wd
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 29 рази

Re: Овца 2.2

Повідомлення Romko » П'ят, 30 жовтня 2020, 18:00

gooliver, ну хз - кажу ж питання, що стосуються двигуна, діагностики (особливо коли щось нестандартне) знайти щось, подивитись і тд нашим "майстрам" довірити тяжко)))
я приїзджаю витягую з багажника свої ЗЧ і кажу - то і то поміняти, то відкрутити - то прикрути:) - якось так (потім ще перевіряю чи все на місті - так як в машині знаю кожен болт))))

Аватар користувача
Денис
Повідомлень: 3579
З нами з: Сер, 17 травня 2006, 15:02
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: Ford Mondeo 2,Turnier,1,8,Panther Black
Звідки: Пасічна
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 37 рази

Re: Овца 2.2

Повідомлення Денис » Суб, 31 жовтня 2020, 11:28

То 70тис скручених? Щось мало,переважно сто і більше крутять.

Аватар користувача
-Driver-
Повідомлень: 1544
З нами з: П'ят, 06 грудня 2013, 12:04
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Citroen c5
Дякував (ла): 15 рази
Подякували: 23 рази

Re: Овца 2.2

Повідомлення -Driver- » Суб, 31 жовтня 2020, 12:19

Денис писав:
Суб, 31 жовтня 2020, 11:28
То 70тис скручених? Щось мало,переважно сто і більше крутять.
Виходить що так

Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гостей