Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Нєажиданно..но Х5
sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Пон, 14 червня 2021, 09:15

Фсьо 8-) .. на сьогоднішній день в авто поміняні абсолютно всі рідини, масла/фільтра, попутно пофіксені купа дрібних косячків, по комп.діагностиці висить одна помилка –невідповідність ідентифікатора генератора :sing , простими словами генератор замінений на Неоригінал, але оскільки сам генератор працює нормально, система інтелектуальної зарядки акумулятора IBS також працює коректно, то на дану помилку просто плюєм з великої горки і їздимо далі :-) . Ну і по вартості обслуговування :oops , на все про все було витрачено..24тис.грн, всі роботи (окрім шиномонтажних) я робив сам :angel , в умовах СТО, думаю ту цифру можна сміло множити на два, багато це чи мало для даного авто –вирішуйте самі :-)

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення pikach00 » Вів, 15 червня 2021, 16:51

Саша, ти на роботу не ходиш?) звідки стільки часу?)

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Вів, 15 червня 2021, 21:40

хожу.. 4 дні в тиждень.. два дні кручу гайки :-)

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення andrew » Пон, 21 червня 2021, 15:51

sashanova писав:
П'ят, 21 травня 2021, 18:47
Я розумію, що БМВ економне авто але в мене навіть для Ланосів клієнти купують кращі фільтра
я навіть не здивований твоім коментарем :D :D, но ти ж напевно помниш шо всі твоі пророцтва, шо до фебесту який мав проіхати 10тис.максимум і самоліквідуватися, АТешних пильників, в яких мала бути та сама участь - не збулися :D так от і з фільтрами апять мимо, нармальні добротні фільтра, уже опробовані до мене такими ж власниками-економістами :-) а власники ланосів в основному ж багаті люди тому хай іздять на ланосах з крутими фільтрами :happy
Суть в тому, що ти брав Китай на китайське авто - і це нормально, бо там нічого кращого й нема.. тому Фебест в тебе і ходить, він відчуває, що це рідне :D :D
А от власники Ланосів люди хоч і не багаті але на ТО не жаліють коштів, бо далі попадати на гроші ніхто не хоче.
П.С. Все таки обожнюю слідкувати за такими БЖ :D

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення g0nzales » Пон, 21 червня 2021, 17:48

andrew писав:
Пон, 21 червня 2021, 15:51
там нічого кращого й нема
Ой, не кажи :D
Деталь оригінальна з заводу-виробника у Китаї, і "ліцензія". вироблена десь в "сусідньому" підвалі Китаю, Тайваню чи деінде, хоч можуть виглядать однаково, проте "ходять" зовсім різні пробіги.

А бортовики в Сашка дійсно цікаві, ніякого мотлоху типу "помив тачку", перевзув тапки, чи сфоткав малу біля/в/на тачці ;)
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

Аватар користувача
rubilnik
Повідомлень: 2623
З нами з: Пон, 21 листопада 2011, 19:21
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: е91 lci
Номер: АТ
Звідки: Брошнів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 10 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення rubilnik » Пон, 21 червня 2021, 21:33

а як то так, фебест і тому подібне, на китайських авто ходить, а на інших ні? то приворожують чи що?
бортовики в Саші чьоткі, нічого не скриває, розказує як є. і машини в нього живуть.

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Вів, 22 червня 2021, 14:49

andrew писав:
Пон, 21 червня 2021, 15:51
Суть в тому, що ти брав Китай на китайське авто - і це нормально, бо там нічого кращого й нема.. тому Фебест в тебе і ходить, він відчуває, що це рідне
дотепник ти ше той :D
А от власники Ланосів люди хоч і не багаті але на ТО не жаліють коштів, бо далі попадати на гроші ніхто не хоче.
ну я прям не знаю :oops я впринципі написав зверху скільки я витратив на ТО, думаєш мало? ;) :oops треба було докинути більше? :happy :happy
Деталь оригінальна з заводу-виробника у Китаї, і "ліцензія". вироблена десь в "сусідньому" підвалі Китаю, Тайваню чи деінде, хоч можуть виглядать однаково, проте "ходять" зовсім різні пробіги.
стопятсот % :thumbup
а як то так, фебест і тому подібне, на китайських авто ходить, а на інших ні? то приворожують чи що?
тобі ж сказали -фся суть в аурі :D :D :D
бортовики в Саші чьоткі, нічого не скриває, розказує як є. і машини в нього живуть.
А бортовики в Сашка дійсно цікаві, ніякого мотлоху
g0nzales , rubilnik спасибі на доброму слові :cheers :-)

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення Dexter » Вів, 22 червня 2021, 15:35

rubilnik писав:
Пон, 21 червня 2021, 21:33
а як то так, фебест і тому подібне, на китайських авто ходить, а на інших ні? то приворожують чи що?
бортовики в Саші чьоткі, нічого не скриває, розказує як є. і машини в нього живуть.
тут не тільки "фебест ходить", а і "4.4 двигуни беруть 12л газу в місті")
з такими розходом ясно чому машини "живуть"
Work hard! Play hard!

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Вів, 22 червня 2021, 16:05

Dexter писав:
Вів, 22 червня 2021, 15:35
тут не тільки "фебест ходить", а і "4.4 двигуни беруть 12л газу в місті")
Dexter не тринди :D 12,5 було мінімально -по ТРАСІ для тих хто в танку :happy

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Сер, 28 липня 2021, 09:09

Так, продовжуєм далі, як я написав шо всі технічні рідини у всіх вузлах поміняні –получається збрехав :oops , забув про кондюк, шось він холодив прям сильно слабо тому заїхав і за 600грн зробив повну перезаправку, викачало 200гр.фреону з 700..тепер дує прям як з морозилки :thumbup , для історії ТО запишем шо то було на 188900км.
Далі вискочила мені помилка на БК –що відказав правий фонарик заднього ходу, подивився –світить, ага ну значить все як завжди в бмв-ржаві контакти :sing , виділив 15хв, розібрав, так і є, почистив/змастив –помилка пропала. Вот не пойму розбирав бехи які ше з 90р.випуску були –всюди стандартна проблема ржаві контакти в фонарях і перегнивші дорожки на їх платах, і вродь преміум авто а далі продовжуть робити контакти з того ж гавна :facepalm .
Ну а далі зайнявся встановленням недостаючих запчастин, з якогось дива у мене не було пластикового захисту двигуна і коробки, хто їх куда дів –загадка :-) , подивився по неті є металеві по 1,5кгрн, і з скловолокна хлопаки з Херсону ліплять по 900грн, ну я так логічно собі подумав, шо б не заморочуватись з всякими пересилками цих габаритних деталей, візьму б/у на шроті, ціна ж повинна бути явно не дорожча 8-) , звоню є?..є, скільки? -100 баксів…е-е-е-е-е-е…што??? :shock :shock За б/у кусок пластика побитого жизню 100 баксів при ціні нового аналога в 40?..да ладно :shock :shock .. Перевожу 900грн в Херсон за три дні отримую новенький в два рази товстіший за оригінал захист який стає болт в болт.. Короче яскравий приклад формування цін на запчастини на шротах :facepalm . Захист на акпп наскільки простий по формі шо я навіть не став його шукати, використав з жінчиного Х6 як взірець і з шматка металевого профільного листа (шо валявся без діла :happy ) за 30хв збацав новий кастомний, задув чорною фарбою, шкода не сфоткав –на машині сидить краще стокового :thumbup ..
Ну і на завершення прицепив накладки на пороги
Вкладення
накладка.jpg

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Сер, 28 липня 2021, 09:10

Вискочила в мене отака байда, мол вашим колодка капєц, дуйте на СТО міняйте :sing
Вкладення
колодки.jpg

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Сер, 28 липня 2021, 09:11

Глянув візуально –накладки мають по 5 мм не менше, шо за [цензура]? :| ..попробував скинути компом –не скидається, ага значить приїхав датчик, ну ладно, скидаєм кулко дивимся шо там. Попередньо читаю на форумах страшилки про сам датчик зносу колодок, мати Василева :shock , чого там тільки не написано, одні кажуть шо там якийсь опір вбудований, інші шо там якесь супердупер нанографітне токопокритятя, ну вобщєм результат того брєду шо мол датчик то непростий а прям інтелектуальний :facepalm , і збити прям сервісний інтервал прям не вийде навіть якшо він не стерся, треба купляти новий датчик збивати сервісний інтервал, но при тому ні в якому разі не можна їхати, бо авто зразу запише шо новий датчик став беушним і фсьо..гайка :facepalm ..ну єстєственно ці всі маніпуляції проводяться в разі якшо ваші колодки ше нормальні а триндить сам датчик, вобщєм знімаємо –бачимо самий тривіальний підтертий датчик :sing
Вкладення
датчик.jpg

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Сер, 28 липня 2021, 09:13

Продзвонив –в обриві, внутрішня колодка має товщину накладки 3мм, зовнішня 5мм, їздити ше можна но найблищим часом колодки ясно шо бажано поміняти, тому ставлю то все назад, супердуперінтелектуальний датчик обрізаю, закорочую провода на фішці і бінго :yahoo –без проблем збиваю сервісний інтервал навіть без компа –прямо з приборки, машина бачить новий датчик :D . Я так розумію шо всі ті сказки диванно-форумним спеціалістам порозказували їхні майстри для законного збільшення атьома бабла.. бо ми ж розумієм шо поміняти колодки з простим датчиком зносу і з інтелектуальним на СТО –це савсєм другіє дєньгі 8-) :happy ..
P.S. колгоспником прошу не обзвати, нові колодки з датчиком вже замовив, а цю процедуру замутив чисто для інтересу –визначити ступінь інтелекту датчика :-) . Ну і цікавий момент, направляйки супорта в іксу не мають традиційних пильників, спочатку подумав шо хтось не поставив –глянув по ТІСу..нє..їх нема..як не закисають?..хз :-)
Вкладення
суппорт.jpg

Аватар користувача
Adywan
Повідомлень: 513
З нами з: Вів, 16 серпня 2011, 22:50
Ім'я: Макс
Стать: чоловік
Авто: BMW e90 335d
Звідки: Волинь
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 20 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення Adywan » Сер, 28 липня 2021, 09:59

sashanova писав:
Сер, 28 липня 2021, 09:13
Ну і цікавий момент, направляйки супорта в іксу не мають традиційних пильників, спочатку подумав шо хтось не поставив –глянув по ТІСу..нє..їх нема..як не закисають?..хз
теж був здивований, коли міняв в себе. І пильників нема і смазки вроді як по ТІСу теж туди не передбачено.

А можеш мені підкрилок так зробити, як собі пильник коробки? :D

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Сер, 28 липня 2021, 10:48

Adywan писав:
Сер, 28 липня 2021, 09:59
еж був здивований, коли міняв в себе. І пильників нема і смазки вроді як по ТІСу теж туди не передбачено.
ну смазки я туди таки дав :-)
А можеш мені підкрилок так зробити, як собі пильник коробки?
він ж гнутий нє? :happy тай з металу підкрильник якось не альо :happy

Аватар користувача
Adywan
Повідомлень: 513
З нами з: Вів, 16 серпня 2011, 22:50
Ім'я: Макс
Стать: чоловік
Авто: BMW e90 335d
Звідки: Волинь
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 20 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення Adywan » Сер, 28 липня 2021, 11:42

sashanova писав:
Сер, 28 липня 2021, 10:48
ну смазки я туди таки дав
і я :happy
sashanova писав:
Сер, 28 липня 2021, 10:48
він ж гнутий нє? тай з металу підкрильник якось не альо
Я жартую) просто не можу ніяк знайти другий підкрилок під м бампер.
За це повідомлення автора Adywan подякував:
sashanova (Сер, 28 липня 2021, 12:51)
Рейтинг: 3.7%

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення g0nzales » Сер, 28 липня 2021, 13:48

sashanova писав:
Сер, 28 липня 2021, 09:09
заїхав і за 600грн зробив повну перезаправку
А де то так недорого роблять?
Вони просто перезаправили, чи так як має бути: вакуум 30хв аби прибрати усю рідину, що могла бути в системі, і тільки потім танкування фреону із маслом?
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Сер, 28 липня 2021, 14:14

g0nzales писав:
Сер, 28 липня 2021, 13:48
sashanova писав:
Сер, 28 липня 2021, 09:09
заїхав і за 600грн зробив повну перезаправку
А де то так недорого роблять?
Вони просто перезаправили, чи так як має бути: вакуум 30хв аби прибрати усю рідину, що могла бути в системі, і тільки потім танкування фреону із маслом?
Робив там де і диски рівняв на SV сервіс на городоцькій біля Метро https://sv-service-auto-repair-shop.bus ... 4720?hl=uk все робили ніби по описаній тобою процедурі, єдине шо то все зайняло хвилин 15 від сили а не 30, я там стояв біля того апарату пялився ;) ну там ніби все автоматично, вручну задається лише кількість фреону яка має бути в системі, на перший погляд ніби все добре, кондюк реально морозом валить подивлюся чи надовго 8-)
За це повідомлення автора sashanova подякував:
g0nzales (Сер, 28 липня 2021, 18:04)
Рейтинг: 3.7%

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Пон, 02 серпня 2021, 09:51

Продовжуєм приводити ікса до бажаного ідеалу :-) ..з моменту покупки були відсутні ось ці вертикальні перемички, куди пропали –непанятно :surprised , до слова сказати кантора бмв тут паізащрялась і чомусь зробила ті елементи розбірними в зв’язку з чим в людей куча проблем так як воно робовтується, відривається, тіліпається, пропускає воду і навіть частково зникає як в моєму варіанті :D Купувати оригінал за 250$ то не мій варіант, на шрот навіть не звонив даби не втрати останню віру в людську адекватність :oops , залишилось лібо самому шось сколхозити, лібо до китайців.. Ну такій машині навіть мені знатному тюнінгісту-колгоспнику руки не піднімалися шось там колхозити :D тому на алі знаходимо комплект суцільних добротних перегородок за 50$ і ждьомс..пергородки іхали 1,5місяця, но таки доїхали :yahoo ..
Вкладення
IMG_20210730_154526.jpg

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Пон, 02 серпня 2021, 09:52

Розбираємо, попутно чистимо всі дренажі, повітряний фільтр та систему кондиціонування хлоргексидином :-)
Вкладення
IMG_20210730_161600.jpg

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 37 гостей