Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Нєажиданно..но Х5
Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення telko » Чет, 27 травня 2021, 16:21

sashanova писав:
Чет, 27 травня 2021, 07:57
ну і фіналочка заміни паливного -прокачка системи з допомогою компа, без компа в тій машині ну ніяк :-)
Можна пару раз запалення включити по хв і заведеться з пів тичка 😉

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Чет, 27 травня 2021, 17:34

Можна пару раз запалення включити по хв і заведеться з пів тичка 😉
ага.. щас, повітря певно випаруєттся не доходячи до тнвд :D бачив я такого круиільщіка, певно хвилин дві сумарно крутив, тнвд думаю вельми йому вдячна за роботу на повітрі :happy

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення telko » Чет, 27 травня 2021, 17:46

sashanova писав:
Чет, 27 травня 2021, 17:34
Можна пару раз запалення включити по хв і заведеться з пів тичка 😉
ага.. щас, повітря певно випаруєттся не доходячи до тнвд :D бачив я такого круиільщіка, певно хвилин дві сумарно крутив, тнвд думаю вельми йому вдячна за роботу на повітрі :happy
Крутити не потрібно, просто запалення і насоси самі прокачають.

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Чет, 27 травня 2021, 17:51

цікаво як насос тнвд прокачає на НЕпрацюючому двигуні, певно шось я не шарю :-)

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення telko » Чет, 27 травня 2021, 17:54

Наступного разу можеш спробувати))

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення g0nzales » Чет, 27 травня 2021, 18:12

Певно переплутали зі звичайною паливною, де насос у баку накачує в рампу, а регулятор тиску скидає надлишок назад у бак.
Насос високого тиску зазвичай має привід від кулачка одного з розподільних валів, відтак при заглушеному двигуні він не може створювати тиск фізично.
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Чет, 27 травня 2021, 18:39

Наступного разу можеш спробувати
та ні дякую, я краще зроблю так як воно має бути, а ти накачуй, СТО тоже мають зашось жити :D
Насос високого тиску зазвичай має привід від кулачка одного з розподільних валів, відтак при заглушеному двигуні він не може створювати тиск фізично.
ти не шариш.. пару раз запалення включив і в людей все накачалось.. :D :D...і пофіг там всякі кулачки :sing

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення telko » П'ят, 28 травня 2021, 11:49

g0nzales писав:
Чет, 27 травня 2021, 18:12
Певно переплутали зі звичайною паливною, де насос у баку накачує в рампу, а регулятор тиску скидає надлишок назад у бак.
Насос високого тиску зазвичай має привід від кулачка одного з розподільних валів, відтак при заглушеному двигуні він не може створювати тиск фізично.
Практично всі коммонрейли так можна прокачати. Ну, а як софт може на заглушеному двигуні створити тиск?
Востаннє редагувалось П'ят, 28 травня 2021, 11:54 користувачем telko, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення telko » П'ят, 28 травня 2021, 11:52

sashanova писав:
Чет, 27 травня 2021, 18:39
Наступного разу можеш спробувати
та ні дякую, я краще зроблю так як воно має бути, а ти накачуй, СТО тоже мають зашось жити :D
Насос високого тиску зазвичай має привід від кулачка одного з розподільних валів, відтак при заглушеному двигуні він не може створювати тиск фізично.
ти не шариш.. пару раз запалення включив і в людей все накачалось.. :D :D...і пофіг там всякі кулачки :sing
Та я ж не забороняю користуватись софтом, кажу, що є і інший варік😉

Аватар користувача
Lyubomyr
Повідомлень: 4053
З нами з: Нед, 21 січня 2007, 21:57
Стать: чоловік
Авто: Barkas B1000
Звідки: Стрийщина
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 27 рази
Контактна інформація:

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення Lyubomyr » П'ят, 28 травня 2021, 12:38

Панове, не путайте "праведне з грішним".
Обидвох варіантах прокачування системи здійснюється паливним насосом що розташований в баку, а не високого тиску що на двигуні. Тільки питання що в деякому софті вже є запрограмована дана операція, і воно ганяє насос 30-60сек, на деяких сам стільки часу тримаєш, принаймі я на фольці через Васю.
А ризикувати з замком запалювання може вийти значно дорожче аніж той же Вася діагност.

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення telko » П'ят, 28 травня 2021, 13:45

Lyubomyr писав:
П'ят, 28 травня 2021, 12:38
Панове, не путайте "праведне з грішним".
Обидвох варіантах прокачування системи здійснюється паливним насосом що розташований в баку, а не високого тиску що на двигуні. Тільки питання що в деякому софті вже є запрограмована дана операція, і воно ганяє насос 30-60сек, на деяких сам стільки часу тримаєш, принаймі я на фольці через Васю.
А ризикувати з замком запалювання може вийти значно дорожче аніж той же Вася діагност.
Все вірно, при включенні запалення насоси працюють 30-40сек, софт робить теж саме тільки 2-3хв, тому запалення потрібно виключати і включати декілька разів.

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Суб, 29 травня 2021, 00:31

Ну, а як софт може на заглушеному двигуні створити тиск
? розказую, на х5 з фільтра я вилив 400гр.солярки..уяви тепер скільки там повітря в пустому новому фільтрі, програма спочатку качає рівно 3 хв насосом солярку виганяючи повітря з магістралі низького тиску, далі каже заведіть двигун, при цьому єстєствєнно двигун заводиться з пів тику так як повітря вже немає точно, далі прога піднімає сама оберти двигуна даби вже і тнвд просрався, ну і + записує і комп самоі машини заміну паливного фільтру, твоім методом в тих авто (говорю конкретно про свою модель) немає ключа а є кнопка старт, якою можна натиснути разів три-чотири, більше насос не запуститься, відповідно на практиці то виглядає так, шо опісля тих трьох чотирьох нажимань начинають крутити мотор який ніяк нехоче пускатись, і десь таки за хв. 2 сумарноіі прокрутки він таки запускається, а далі судячи по постам по профільним форумам в кожного по різному, в когось все ок і їздить, а в когось утворться повітряна булька в фільтрі (а ввн там великий) і машина періодично починає тупити пока булька не вийде вся, при любому роскладі повітря в тнвд життя йому не додає а навпаки, тому краще таки прокачати компом.. :-)

Аватар користувача
telko
Повідомлень: 2514
З нами з: Нед, 02 вересня 2012, 02:57
Стать: чоловік
Авто: diesel power
Дякував (ла): 55 рази
Подякували: 41 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення telko » Суб, 29 травня 2021, 18:18

То все одна й та сама процедура, яку можна зробити через комп або вручну. А прописування фільтру потрібно лише машині, щоб знати його ресурс.
Кнопкою старт стоп теж можна включити режим запалення.

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Сер, 02 червня 2021, 10:28

189000км -заміна рідини в ГУР і тормозухи, станадартна процедура заміни рідини в гур перетворилася в битву з електронікою автомобіля :facepalm ніби все стандартно злив/залив прокачав поворотами руля, завів -алярм :shock система DSC відказала, раздатка -відказала, мотор в режимі пониженої потужності, на екрані куча пугающих значків з настирливими посиланнями звернутися на СТО бмв %) :-) ага щас, вже біжу :D ..фігня яка, то ясно шо датчик положення руля збився, шас адаптую поворотом руля від кінця до і кінця і фініш..ага, щас :sad і крутив і їздив -ноль, несу комп -підключив, вручну все повитирав -ніфіга, і так раза три з поїдками по району і крутінням руля в різні боки -фіг там :cry ..ну фсьо..останій шанс -відключаєм батерею, чекаєм 15хв, включаєм, помилки на місці, ше раз пробую адаптувати датчик поворотом руля -бінго, получилось :yahoo далі компом стираєм всі помилки, контрольна поіздка -все гут :thumbup шо за зайоп такий був, так і не зрозумів ;) в результаті 15хв міняв саму рідину в гурі і 2 години воював з електронікою :facepalm бмв воно завжди бмв :D ну власне такий пектусін залив
Вкладення
IMG_20210531_194446 - копия.jpg

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Пон, 07 червня 2021, 10:22

Так не працював у мене з моменту покупки парктронік, комп’ютер показав правий передній датчик, ну я його зняв, тестером провірив шо напруга на нього подається і пішов шукати новий датчик, це і була моя помилка ціна якої – півтисячі гривень і змарнований час :facepalm , купив я новий датчик за 500грн –підключив, а парктронік далі б’є помилку по цьому ж датчику :sad , беру знімаю з іншого боку датчик, включаю туди датчики –всі робочі, і мій і той що я купив, от чому я лінивий олень не зробив цього спочатку? :( ..далі бадаємо проводку, живлення таки приходить а от сигнальний провід з іншим кінцем на загальній фішці не звониться, я навіть не став розмотувати ту всю косу і шукати де там і шо, банально до коси докинув свій провід, припаяв до кінців обох фішок –ура..запрацював, тепер маю в запасі новий провірений датчик парктроніка –кому треба звертайтесь :-)
Вкладення
IMG_20210605_122142.jpg

Аватар користувача
Денис
Повідомлень: 3580
З нами з: Сер, 17 травня 2006, 15:02
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: Ford Mondeo 2,Turnier,1,8,Panther Black
Звідки: Пасічна
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 37 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення Денис » Вів, 08 червня 2021, 08:23

Добре,коли є голова на плечах та рівні руки!

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Пон, 14 червня 2021, 09:10

189200км, приступаємо до фінальної частини запланованого мною ТО :-) , значить надивившись страшних роликів в ютубі про даний мотор, де народ знімає впускні колектора а там просто слої масляно-сажевого нагару такі шо прохідні отвори зменшуються двічі а заслонки коксуються намертво :shock , я вирішив також зняти впускний колектор в почистити, для цього прикупив прокладочки впускного колектора, пару банок карбклінера і вперед..мотор без навісної лабуди вже похожий на мотор :happy ..
Вкладення
IMG_20210611_195300 - копия.jpg

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Пон, 14 червня 2021, 09:11

Викрутивши з впускного колектора МАП сенсор а також знявши трубопроводи ЕГР і впускного тракту і глянувши на дросель, я почав сумніватися в доцільності даної затії :oops , труби ЕГР практично чисті (наліт стирається пальцем до чистого металу), дросель можна сказати практично в ідеалі, (легенький наліт з внутрішнього боку заслонки), МАП тоже підозріло чистий, далі беру відео ендоскоп, засуваємо його прямо в впускний колектор і..бачу нормальний робочий колектор з мінімальними забрудненнями, починаю терзатися самнєніями :sing , головою розумію шо подальший зьом колектора і чистка його в “ідеал” ніяких результатів не дасть, а руки вже тримають ключі :D .. врезультаті таки починаю відкручувати з самого важкодоступного місця і опа..мені не хватає довжини ключа, нє я канєно міг би за 5хв. наварити подовжувач, але розумію то як знак, шо нєфік туда лізти ібо “лучшеє враг хорошого” тому кидаємся того ровера і скидуєм інтеркулєр :-)
Вкладення
IMG_20210611_180639 - копия.jpg

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Пон, 14 червня 2021, 09:12

В серидинні інтеркуллєра тоже нічого крамольного, масляний жовтий наліт і пару капель масла, продувається легко :thumbup
Вкладення
IMG_20210611_180711 - копия.jpg

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Нєажиданно..но Х5

Повідомлення sashanova » Пон, 14 червня 2021, 09:13

Но ясно діло ми заливаємо всередину літр керосину і відмиваємо то все до блиску, далі замочує макі огірок інтеркуллєр в ванні даби грязюку розмочити (добре шо жінки дома не було :D ), вимиваєм продуваєм, чистимо всі з’єднувальні труби і ставимо то все назад, тепер можна спати спокійно, весь впуск від фільтру до дроселя просто-чистєйший :yahoo , далі промиваємо/продуваємо всі радіатори ну також промиваємо і міняємо антифриз в двигуні
Вкладення
IMG_20210612_182207 - копия.jpg

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 23 гостей