Бортовики наших автомобілів та мотоциклів

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Бортовик сімейний
sashanova
Повідомлень: 3349
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Бортовик сімейний

Повідомлення sashanova » Вів, 09 квітня 2024, 09:08

Далі переходимо до наступного бемеве F22, по ній була лише планова заміна масла на пробігу 97145км. На сьогодні пробіг 100тис.км, з них наших 8 тис. за 8 місяців, пробіг невеликий, що наш, що загальний, тому їздить собі і їздить :drive ..
Ну і нарешті мій електромерсючок, шо робилось? – а нічого не робилось їздила собі і їздить, безпроблемно пережив зиму, при чому на вулиці, напевно перше авто в яке я сівши в мороз -21 не очкував –а чи заведуся я :D .. Все що зробив від “нічого робити” –це обслужив тормозні супорта при перевзування зимових тапочок на літні, до речі з подивом для себе виявив що тормозну систему для Мерседеса робить TRW 8-) . Але незважаючи на таку безпроблемну експлуатацію, помив я його, пофоткав і..виставив на продаж Шось тут не альо подумали ви всі, і дійсно, головним не альо для мене в тій машині виявився –кліренс..12см це мало особливо коли ти привик до того їздити на високих кросоверах. Хтось подумає –“та ну фігня яка”, і я так думав, вірніше заставляв себе так думати при покупці того авто :sing , але коли ти взимку мусиш йти кілометр лісової дороги пішком до швагра в сауну, під дружнє стібання і регіт (бо не зміг проїхати через снігові буєраки) :facepalm , чи коли ви їдете десь на природу і ти мусиш напрошуватись до того ж швагра пасажиром бо розумієш що за його Хайлендером мій мерсючок не проїде, то не така вже й виходить фігня, треба вертатись до більш прохідного авто :oops . Тому вдруг хтось шукає собі безпроблемний, технічно живий електротазік – звертайтесь, по ціні від РІА суттєво поступлюсь. https://auto.ria.com/uk/auto_mercedes-b ... 74315.html
Вкладення
IMG_20240402_170729.jpg
За це повідомлення автора sashanova подякував:
UncleSam (Вів, 09 квітня 2024, 20:11)
Рейтинг: 3.7%

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей