Розмови на різні теми про авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Польскі блЄхи, чи довго залишилося?
Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Speedo » Чет, 05 липня 2018, 08:21

andreyclk
поварили і обробили кузов все після покупки. Один поріг прийшлось поміняти.
А тепер тільки дивитися "не запускати", на днях віджену на полірування, заодно хлопці й позаглядають, ну й ще пару "жуків" треба буде усунути. Але то, думаю, "не є смертельно", як для будь-якого авто такго віку.

п.с. тоді 3 роки тому не планував купувати "вектру", більше дивився на Б3 і ніколи не був особливо "фанатом марки", але підвернувся дійсно нормальний варіант. Принаймі за "ланос" - точно краща! :ok Ну, хто читав мій бортовик про white hatch - вкурсі.

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Чет, 05 липня 2018, 08:27

Speedo писав:
Чет, 05 липня 2018, 08:21
andreyclk
поварили і обробили кузов все після покупки. Один поріг прийшлось поміняти.
А тепер тільки дивитися "не запускати", на днях віджену на полірування, заодно хлопці й позаглядають, ну й ще пару "жуків" треба буде усунути. Але то, думаю, "не є смертельно", як для будь-якого авто такго віку.

п.с. тоді 3 роки тому не планував купувати "вектру", більше дивився на Б3 і ніколи не був особливо "фанатом марки", але підвернувся дійсно нормальний варіант. Принаймі за "ланос" - точно краща! :ok Ну, хто читав мій бортовик про white hatch - вкурсі.
Автомобіль в якому варені частини кузова навіть пороги для мене особисто апріорі шрот. Основне що мене хвилює при покупці авто стан кузова.
І тут не питання віку так як є і 10-ти річні переварені автомобілі

Аватар користувача
winn3r
Повідомлень: 1324
З нами з: П'ят, 03 жовтня 2008, 15:41
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: PASERATTI B7
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 51 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення winn3r » Чет, 05 липня 2018, 08:30

Тепер поліція має доступ до митної бази “Інспектор-2006”, в якій фіксуються всі авто, які перетинають кордон. Там же видно, в якому саме режимі в’їхав автомобіль: транзит або тимчасове ввезення на 1 рік.
Якщо авто знаходиться в Україні в режимі тимчасового ввезення, то протягом 90 днів його необхідно зареєструвати в сервісному центрі МВС України в установленому порядку. Багато власників авто з єврономерами цю вимогу ігнорували.
Тепер патрульний екіпаж не тільки бачить термін перебування авто в Україні, а й має право виписати штраф в 255 грн при виявленні факту порушення. А повторне таке порушення може потягнути на позбавлення права керування на строк 3-6 місяців і навіть на конфіскацію авто.
джерело: https://amazing-ukraine.com/politsiia-p ... bliakhamy/
хтось шось чув, то правда?
Гроші не куплять тобі щастя. Але вони куплять тобі авто, на якому ти поїдеш на його пошуки...

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Speedo » Чет, 05 липня 2018, 08:37

Стан кузова складно перевірити при покупці. Пройтися "товщиноміром" по кругу, візуально оглянути, загнати "на яму" - то одно. Ти ж не будеш знімати сідушкі і обшивку, щоб там глянути? Це я до того, що на всі 100 ніколи не перевіриш варили її чи ні, чи "тільки трошки". З таким підходом, можна сказати, що напевно 70-80% машин тут форумчан - "шрот". "Не шрот" - хіба що ті, які бралися з салону?
Стан кузова всіх хвилює - бо потім ремонт найдорожче виносить.

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Vasiliyyy » Чет, 05 липня 2018, 08:47

Speedo писав:
Чет, 05 липня 2018, 08:37
Стан кузова складно перевірити при покупці. Пройтися "товщиноміром" по кругу, візуально оглянути, загнати "на яму" - то одно. Ти ж не будеш знімати сідушкі і обшивку, щоб там глянути? Це я до того, що на всі 100 ніколи не перевіриш варили її чи ні, чи "тільки трошки". З таким підходом, можна сказати, що напевно 70-80% машин тут форумчан - "шрот". "Не шрот" - хіба що ті, які бралися з салону?
Стан кузова всіх хвилює - бо потім ремонт найдорожче виносить.
Як послухати деяких форумчан - то всі 99% авто форумчан - шрот )))

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Чет, 05 липня 2018, 08:52

Vasiliyyy писав:
Чет, 05 липня 2018, 08:47
Speedo писав:
Чет, 05 липня 2018, 08:37
Стан кузова складно перевірити при покупці. Пройтися "товщиноміром" по кругу, візуально оглянути, загнати "на яму" - то одно. Ти ж не будеш знімати сідушкі і обшивку, щоб там глянути? Це я до того, що на всі 100 ніколи не перевіриш варили її чи ні, чи "тільки трошки". З таким підходом, можна сказати, що напевно 70-80% машин тут форумчан - "шрот". "Не шрот" - хіба що ті, які бралися з салону?
Стан кузова всіх хвилює - бо потім ремонт найдорожче виносить.
Як послухати деяких форумчан - то всі 99% авто форумчан - шрот )))
А що для тебе особисто не шрот?
От октавія 2000-х на бляхах шрот а на укр номерах ні ? хоча на номерах переварені пороги і арки,порушена заводська стійкість кузова !

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Vasiliyyy » Чет, 05 липня 2018, 09:11

Які номерні знаки - поф.
Для мене не шрот - машина повністю технічно справна. Може бути бита (не розірвана), якщо добре зроблена, може бути фарбована - не проблема. Якщо я певен, що в любий час сідаю в машину і проїду 4-5 тис. км без проблем - то не шрот (на мою думку).

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Speedo » Чет, 05 липня 2018, 09:22

Проблема в тому, що більшість наших людей вірить у "ще совєцькі" баєчки, що "машина не їздила по нашим дорогам і не заправлялась нашим пальним", буди чи не в ідеалі "майже з салону", навіть якщо їй 15-20 років. Може частково це і правда, але для більш новіших авто. Але не забувай, що там також є стріт@@кери (особливо на вских-там БМВ, Ауді, Альфах і т.п.) і то покручє наших, бо там більше є де ганяти і "витискати соки" з машин - і жіночки за кермом, які рівняють колесами бурдюри - поки не навчаться.

Ніхто тобі не каже брати ту "поварену октавію", не подобається, значить йдеш дивитись інші варіанти в ту ціну. А "на бляхах" що всі машини тих років "в ідеалі"? Європейці (ті самі поляки) продають нашим "бляхи" і тішаться, що спіхнули, бо беруть новіші авто (з салону чи т.п.). Ти думаєш, вони будуть робити якусь "передпродажну підготовку"? Чи продавати дуже дешево реально хорошу економну, безпроблемну машину?
Тут хлопці писали про "димові завіси" за такими "бляхами", що аж неможливо за ними проїхати. Про свого колєгу, який брав "мерс очкарік" на бляхах, який за пів року вже практично не мав арок і порогів, я вже тут писав.
А ти кажеш "вектра А"...
Vasiliyyy
Тут з тобою згідний. В нас вже роблять машини після ДТП так, що "не докопаєшся". В "ютубі" - відео повно!

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Чет, 05 липня 2018, 09:26

А ти тіпа не тішишся коли продаєш комусь своє авто шоб собі новіше купити? :D
На рахунок не їздила по наших дорогах частично правда так як по ямах кузов не коробить але ходовки там особо ніхто не ремонтує так як там нема таких стрестестових доріг як в нас :D
Я також бачив роблені авто після ДТП і в 99% безпеки ніхто не вдновлює,головне зовнішній вигяд та і зробити щоб не буо видно нереально.Треба знати куди дивитись
Димові завіси за українськи авто немає? Особливо маршрутками камазами зілами та і тимиж аудіа а6 2.5 чи бмв е39? В нас типу фільтруючі елементи по 1000уо хтось купляє?

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Speedo » Чет, 05 липня 2018, 09:37

Та кожен тішиться. Як є можливість продати і взяти щось нове, то чого би й ні!
Я про те, що нема різниці в технічному стані на яких бляхах буде машина. Є і в нас люди, які відносно мало їздять і ДУЖЕ дивляться за авто, "пилинки здувають", всі ТО проходять вчасно, тільки щось вилазить - зразу до майстра.
А є і там "стр"№кери" які вже добили двіжок, АКПП на "останніх вздохах", пару раз вже була "моцно вдарена" (ну а як без того), а наші хлопчі тішаться, як в тому відео "тату, я взяв беху п"ятьорку на бляхах за штуку".

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Чет, 05 липня 2018, 09:41

Speedo писав:
Чет, 05 липня 2018, 09:37
Та кожен тішиться. Як є можливість продати і взяти щось нове, то чого би й ні!
Я про те, що нема різниці в технічному стані на яких бляхах буде машина. Є і в нас люди, які відносно мало їздять і ДУЖЕ дивляться за авто, "пилинки здувають", всі ТО проходять вчасно, тільки щось вилазить - зразу до майстра.
А є і там "стр"№кери" які вже добили двіжок, АКПП на "останніх вздохах", пару раз вже була "моцно вдарена" (ну а як без того), а наші хлопчі тішаться, як в тому відео "тату, я взяв беху п"ятьорку на бляхах за штуку".
Чому ти акцентує на 5-ці за штуку ? Їдем катнем по людях які продають 5-ку за 5-6тис уо.Офігієм-мягко сказано! Та заїдь на шрот здивуйся скільки автомобілістів на укр номерах там таряться.А саме цікавіше заїдь на шрот ланос-сенс і здивуйся шо люди бу тормозні колодки купляють

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Speedo » Чет, 05 липня 2018, 10:09

Не знаю. Як колишній власник "ланоса" один раз міняв передні колодки, поміняв разом з дисками (бо були вже на підході). Колодки тоді коштували 250-300 грн., (польські LPR, вроді брав, нормальні) за 500-600 вже був чуть чи не оригінал. Понятно, що зараз вже ціни помінялись, але тим не менше... І то в кожному, майже, магазині, що продають з.ч. "жигуль-ланос", грубо кажучи "у кожному селі". Брати б.у. колодки то що, за 50 грн? Ще такого не чув і не бачив. Напевно треба бути вже зовсім "хорим на голову".

З "ланосом" по шротах не їздив, усе було в магазинах і "на місці" і "за копійки", дещо, навіть дешевше ніж на ВАЗ/Таврії!
А на "вектро-шрот" їздив тільки щоби взяти якихось "ніштячків", яких у моїй комплектації не було, наприклад "обдув задніх ніг, ніг задніх пасажирів" чи т.п. Ага, ще бензобак був потрібен, бо "сталася халепа" з моїм - запоров, то купив на розборці - за 350 грн. (хоч новий був більше 1000, але пацеки сказали, що "продаєм дешево габаритні речі, щоб нам тут не займали місця", стан був на 5 "з плюсом" :thumbup )

Аватар користувача
sashalvov
Повідомлень: 242
З нами з: Нед, 18 грудня 2011, 16:38
Ім'я: САША
Стать: чоловік
Авто: ГАЗЕЛЬ
Звідки: м. Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення sashalvov » Чет, 05 липня 2018, 10:15

Аналітики оприлюднили дані про те, як поліція ловитиме порушників на єврономерах
Інформацію про порушників термінів перебування авто на єврономерах в Україні поліцейські вносять до системи «Рубіж». Ця система зчитує номер автомобіля і повідомляє, чи є він у базі розшуку. Після цього правоохоронці мають законні підстави зупиняти машини і карати водія.

Як повідомляє інформаційно-аналітична група AutoConsulting, таким чином за допомогою системи «Рубіж» патрульні поліцейські будуть зупиняти саме порушників, а не тих іноземців, хто перебуває в Україні в межах чинного законодавства.

Як відзначають аналітики, можливість відстежувати терміни перебування в Україні авто на єврономерах і застосовувати санкції до порушників поліція отримала постановою Кабінету міністрів.

Тепер поліція має доступ до митної бази «Інспектор-2006», в якій фіксуються всі авто, які перетинають кордон. Там же видно, в якому саме режимі в'їхав автомобіль: транзит або тимчасове ввезення на 1 рік.

Якщо авто перебуває в Україні в режимі тимчасового ввезення, то протягом 90 днів його необхідно зареєструвати в сервісному центрі МВС України в установленому порядку. Багато власників авто з єврономерами цю вимогу ігнорували.

Тепер патрульний екіпаж не тільки бачить термін перебування авто в Україні, а й має право виписати штраф в 255 грн при виявленні факту порушення. А повторне таке порушення може потягнути на позбавлення права керування на строк 3-6 місяців і навіть на конфіскацію авто.

Аналітики відзначають, що поліція вже почала користуватися новими повноваженнями.

У свою чергу повідомляється, що одна з груп, що об’єднує власників авто на єврономерах, вже закликала готуватися до масштабного страйку.

https://zaxid.net/analitiki_oprilyudnil ... h_n1460755

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення cat-yellow » Чет, 05 липня 2018, 10:26

Вся суть "чистокровних" бляхарів. Їх заставили просто виконувати закон, а вони оголошують масштабний страйк.

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Speedo » Чет, 05 липня 2018, 10:51

Та я сам уже було, в якийсь момент, почав задумуватись, а може й дійсно вигідно? Ну наприклад, загнати зар "гольфа-4", чи там, скажем "оставію" старішу, "шарани" там чи "лагуни" відносно дешево виходять, якщо дадуть, там, в ближчому часі, "пільгово розмитнити" всім бляхарям, а потім тупо "закриють" таку можливість. Розмитнять, то що "вже є в Україні" і кінець! Нехай стоїть - "їсти не просить", а потім просто мати "друге" (ну чи там "перше") авто повністю "легалізоване"!
Але тут занадто багато "підводних каменів" і нюансів.
Тим більше, думаю, і так діло йде до суттєвого подешевшання тих всіх ставок (як би то комусь при владі не хотілося).
Хай "медленно но уверенно", але діло до того йде...

sashalvov
ще чув, що вони, вроді, в систему "рубіж" ту всю базу мають "загнати".
Але як то все буде виконуватись на практиці? Поживем і побачим...

Аватар користувача
winn3r
Повідомлень: 1324
З нами з: П'ят, 03 жовтня 2008, 15:41
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: PASERATTI B7
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 51 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення winn3r » Чет, 05 липня 2018, 10:59

sashalvov писав:
Чет, 05 липня 2018, 10:15
Як повідомляє інформаційно-аналітична група AutoConsulting, таким чином за допомогою системи «Рубіж» патрульні поліцейські будуть зупиняти саме порушників, а не тих іноземців, хто перебуває в Україні в межах чинного законодавства.
Speedo писав:
Чет, 05 липня 2018, 10:51
sashalvov
ще чув, що вони, вроді, в систему "рубіж" ту всю базу мають "загнати".
:facepalm :facepalm :facepalm :D :D :D
Гроші не куплять тобі щастя. Але вони куплять тобі авто, на якому ти поїдеш на його пошуки...

Аватар користувача
Speedo
Повідомлень: 6190
З нами з: Сер, 31 жовтня 2007, 14:52
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Citroen С4 Grand Picasso
Звідки: Україна
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 19 рази
Контактна інформація:

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Speedo » Чет, 05 липня 2018, 11:04

Ну, мав на увазі, не тільки від нього чув, що? :D

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Dexter » Чет, 05 липня 2018, 11:06

Speedo писав:
Чет, 05 липня 2018, 08:37
Стан кузова складно перевірити при покупці. Пройтися "товщиноміром" по кругу, візуально оглянути, загнати "на яму" - то одно. Ти ж не будеш знімати сідушкі і обшивку, щоб там глянути? Це я до того, що на всі 100 ніколи не перевіриш варили її чи ні, чи "тільки трошки".
спірне питання
ну в мене на Ауді днище було без мастики і гівна, в колір кузова
так само колись вибирав Пежо 405 (які вроді оцинковані) то там теж днище було в колір кузова

то девятки і вектри мають на днищі пять шарів смоли, тому там тяжко побачити :D :D :D
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення Dexter » Чет, 05 липня 2018, 11:15

winn3r писав:
Чет, 05 липня 2018, 10:59
sashalvov писав:
Чет, 05 липня 2018, 10:15
Як повідомляє інформаційно-аналітична група AutoConsulting, таким чином за допомогою системи «Рубіж» патрульні поліцейські будуть зупиняти саме порушників, а не тих іноземців, хто перебуває в Україні в межах чинного законодавства.
Speedo писав:
Чет, 05 липня 2018, 10:51
sashalvov
ще чув, що вони, вроді, в систему "рубіж" ту всю базу мають "загнати".
:facepalm :facepalm :facepalm :D :D :D
смішки смішками, але теоретично це дуже легко зробити - якшо поляк вїхав на машині, а виїхав пішки - номера машини вносити в рубіж, як "ризиковані і обовязкові до зупинки"
якшо він пішки вернеться в Україну - видаляти з системи Рубіж і хай катається

але нашим розкрадачам бюджету явно не до того, так шо всьо буде по старому, бляхарі можуть спати спокійно :-)
Work hard! Play hard!

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Польскі блЄхи, чи довго залишилося?

Повідомлення andreyclk » Чет, 05 липня 2018, 12:05

Dexter писав:
Чет, 05 липня 2018, 11:06
Speedo писав:
Чет, 05 липня 2018, 08:37
Стан кузова складно перевірити при покупці. Пройтися "товщиноміром" по кругу, візуально оглянути, загнати "на яму" - то одно. Ти ж не будеш знімати сідушкі і обшивку, щоб там глянути? Це я до того, що на всі 100 ніколи не перевіриш варили її чи ні, чи "тільки трошки".
спірне питання
ну в мене на Ауді днище було без мастики і гівна, в колір кузова
так само колись вибирав Пежо 405 (які вроді оцинковані) то там теж днище було в колір кузова

то девятки і вектри мають на днищі пять шарів смоли, тому там тяжко побачити :D :D :D
Ну от розкажи людям шо таке живий оцинкований кузов !!!

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 36 гостей